[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Дайте съвет-мишките се изяждат!
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Дайте съвет-мишките се изяждат!

Дайте съвет-мишките се изяждат!

Мнениеот waffen-ss » Вто Дек 22, 2009 12:46 pm

Здравейте приятели!Взех си 4 бели мишки с идеята да ги одглеждам и развъдя.След3-4 ден обаче всяка сутрин по една мишка беше мъртва и почти изядена откъм главата [mood_feelings_hurt.gif] [smile3537.gif] !! Защо? Имат добри условия,място,храна,вода укрития,топлина?Сега остана само една icon_dontknow .Гледал съм плъхове.хамстери,морски свинчета,но досега такъв проблем съм нямал,какво да правя? И втория ми въпрос е сигурно малко смешен,но по какво се разпознават мъжко-женско? Мене ми изглеждат еднакви,плъховете ясно си личаха,но тия незнам по какво? Някой ми каза,че женската има пет двойки цицки,а мъжкото няма въобще,така ли е? Благодаря ви и весели празници smiley24 .
waffen-ss
В ятото

Re: Дайте съвет-мишките се изяждат!

Мнениеот andaluz » Вто Дек 22, 2009 1:03 pm

Ами разпознават се както хамитата и плъхчетата. За циците е вярно, но се виждат ясно преди да се окосмят, след това по разположението на интимните отвори, а когато са поотраснали по тестисите на мъжките, които няма как да не видиш :ap: Ако са само мъжки няма как да не се избият помежду си и ако са получени от близкородствен инбридинг често са агресивни.
viewtopic.php?f=68&t=1694
Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето - козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни.
Аватар
andaluz
В пасажа

Мнениеот waffen-ss » Вто Дек 22, 2009 1:31 pm

Благодаря ти! Явно са били мъжки,бяха малки и нямаха оформени тестиси,верно е smiley24 . А понеже бяха на една възраст,мисля,че са от едни родители.
И на всички мои врагове ще кажа.............спирам да се реша!!!
waffen-ss
В ятото

Мнениеот petere » Вто Дек 22, 2009 4:29 pm

ако са събрани от различни котила или стресирани от ново място - също могат да го направят.
А и незнам но приказката реших да ги развъждам..... Всеки може да изкара по едно котило, било то хамстери, мишки, плъхове. После какво ще ги правиш? Помисли си само, че и на змиярите(повечето) им е по-лесно да си ги купуват, а не да ги развъждат.
Peter
petere
В ятото

Назад към Мишки