[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - ново мишле
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

ново мишле

ново мишле

Мнениеот vivssu_bab4u » Пон Сеп 05, 2011 1:44 pm

Хора ще си взимам мишле порода бебе панда :ba: А всъщност породата му бебе панда ли е или панда?
Ще му е добре ли в аквариум около 30x10? В магазина го гледат в една малка кутийка около 7х5 [mood_feelings_hurt.gif] Много е сладко и не хапе, дава да се взима и МНОГО обича да се муши в трината. Момченце е и е много малко опашката му е по голяма от него :ag: . Когато го видяхме с фр-то ми (с нея ще си го гледаме заедно) се шегувахме, че ще го кръстим Кинг-Конг или Годзила :ag: :ag: Като го вземем ще кача снимки.
Та има ли нещо по-специално което трябва да знам за отглеждането му или не?
женско съм
Аватар
vivssu_bab4u
В стадото

Re: ново мишле

Мнениеот top4o » Пон Сеп 05, 2011 2:59 pm

А къде ще живее иначе?
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот Cake <3 » Вто Сеп 06, 2011 1:34 pm

Радвам се за вас :ag: Мишлето би трябвало да е "китайска мишка" ама им викат и панда. Та ако имаш възможност му вземи по-голям аквариум...все пак цял живот ще живее в тази теснотия и едва ли ще е щастливо.

Не забравяйте да почетете малко преди да го вземете. Ето някои полезни теми:
viewtopic.php?f=277&t=12424
viewtopic.php?f=277&t=8634
Аватар
Cake <3
В ятото

Мнениеот Deynna_vr » Нед Сеп 18, 2011 9:15 am

Ами аз съм фр-то и мишленцето е женско ама много скача и като подскочи и се хваща за ръба на аквариума и си мисля че нощем излиза но май се връща.Нямам си представа
Deynna_vr
Животинче с въпрос

Мнениеот spinus98 » Нед Сеп 18, 2011 10:18 am

Не вярвам да излиза и после да се връща, но можете да му измислите някакъв похлупак за да не се качва.
Im on the Highway to Hell
Аватар
spinus98
В ятото

Назад към Мишки