[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Имам две женски. Но искам още. Дали ще се бият според вас.
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Имам две женски. Но искам още. Дали ще се бият според вас.

Имам две женски. Но искам още. Дали ще се бият според вас.

Мнениеот vicky33 » Сря Юли 15, 2009 4:45 pm

Здравейте!
Имам две китайски мишлета(женски) и искам да взема още мъничета.Това ще бъде ли проблем?Имам предвид дали ще се бият или всичко ще е наред.
vicky33
Животинче с въпрос

Re: Имам две женски. Но искам още. Дали ще се бият според вас.

Мнениеот zoomaniak » Сря Юли 15, 2009 4:52 pm

Наще са две и на широко и пак се бият. Но техният бой не е агресивен или до смърт. И не ги мисля много много...
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Re: Имам две женски. Но искам още. Дали ще се бият според вас.

Мнениеот vicky33 » Сря Юли 15, 2009 5:41 pm

Мерси!
Поставяш си за цел да вървиш правилно,но гледай да е в правилната посока.
vicky33
Животинче с въпрос

Re: Имам две женски. Но искам още. Дали ще се бият според ва

Мнениеот gabu6aa » Вто Яну 24, 2012 7:03 pm

Аз знам че е проблем ако са примерно 2 3 мъжки и женска и мъжките се бият за женската аз имам 2 женски и 1 мъжки вече и 10 бебета и не съм ги разделяла нито са се били нито яли :)
gabu6aa
Животинче с въпрос

Мнениеот Bunninny » Вто Яну 24, 2012 9:28 pm

Не знам,но може да е възможно и женските да се бият за мъжкия.(не съм сигурна)
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот little cub : ) » Вто Яну 24, 2012 9:50 pm

Темата е от 2009 : )
Винаги на върха или во веки на дъното!
Аватар
little cub : )
В ятото

Мнениеот Bunninny » Вто Яну 24, 2012 9:51 pm

Последния коментар преди мен е от днес :)
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Назад към Мишки