Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Проблем с куче - глътва каквото намери ...

Проблем с куче - глътва каквото намери ...

Мнениеот Animals_huggie » Съб Яну 15, 2011 4:37 pm

Кучето ми което е на 3 месеца глътна клавиаурата на телефона след което повърна 3 пъти,но не видях нищо от нея .. А преди 3-4 дена глътна ЦЕЛИЯ чорап на брат ми (2 годишен) ... Ветеринаря нищо не казва и ми мълчи като ... Моля ви помогнете ми НИКЪДЕ не намерих нещо което да ми помогне в нета ... Не ме нападайте а ми помогнете icon_bowdown icon_bawling
Аватар
Animals_huggie
В пасажа

Re: Проблем с куче - глътва каквото намери ...

Мнениеот Animals_huggie » Съб Яну 15, 2011 5:15 pm

МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ ???????????????????????????????????????????????????????
Аватар
Animals_huggie
В пасажа

Мнениеот meri » Съб Яну 15, 2011 5:43 pm

Заведете кучето на рентген.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот nike_ng » Вто Май 17, 2011 11:16 am

Ами...гледах същата история по телевизията (,,Говорещия с кучета").Кучето гълташе всякакви неща.За да спре да го прави мисля, че трябва да вземеш някаква храна която обича, например някакво месо или подобно.След това остави на земята нещо което го привлича да го изяде като например чорапа на брат ти :ag: . След това му дай месото...мисля че ако направиш така повече ще го привлече хубавата храна отколкото един чорап...Повтаряй го често и с други предмети...Мисля че на края ще има резултат...Успех! :ab:
Аватар
nike_ng
Животинче с въпрос

Мнениеот Negodnicata » Сря Май 18, 2011 12:15 pm

ветеринарът ми каза че по принцип чорапите не се повръщат. Понякога се налага отваряне на корема (или червата ако попаднат там) и изваждането им... обикновено се прави снимка на корема, за да се види дали има запушване някъде( познава се че има проблем ако коремът на кучето е изпълнен с газове които са ясно видими на снимката), дава му се каша и се прави контрастен рентген, за да се види къде точно е запушил чорапът.
Моят пес изяде чорапа ми и още е жив но тя е на 5 месеца. Купете и наморник( :ai: потресаващ факт - наморниците не се ползват само за хапещи кучета) , не я оставяйте сама в стаи с много неща, до които може да се докопа - дръжте се с малко куче като с малко дете - всичко на 1 метър височина вечно да я гледат поне един чифт очи и така ..
Ако кучето започне да повръща и не повърне чорапа веднага да се заведе на ветеринар - погледнете денонощните ветеринари в града ви- за да може да му се даде там нещо си, което не запомних как се казваше ..
Ако песа се държи отпаднало, няма желание да играе, спре да пишка или ака и всичко останало, което е неестествено за неговото поведение - на контрастен рентген веднага.
успех!
П.П. Ако кучето е мъжко моля да ме извините :ag:
Аватар
Negodnicata
Животинче с въпрос

Мнениеот Animals_huggie » Сря Май 18, 2011 12:27 pm

Нищо му няма след като изяде нещо след известно време го изхожда.Преди 2 дена беше изгубен и сега изходи един балон.Надявам се не е ял и други боклуци.Иначе си ходи по нужда тича си играе си,обаче откакто взе да се затопля изгуби апетит и не е толкова лаком като преди :ajaweki: Особено боксерите са такива лакоми че ...
Аватар
Animals_huggie
В пасажа

Мнениеот Немска овчарка lover » Чет Юли 07, 2011 12:54 pm

И аз имам същият проблем.. Само, че аз имам немска овчарка и тя е на 3 месеца, и яде к'вото и падне по пътя си.. Смисъл камъни, бъркалки, боклуци и т.н. Но само навън. Вкъщи не пипа почти нищо.
Аватар
Немска овчарка lover
В стадото

Мнениеот berkitom » Чет Юли 07, 2011 1:22 pm

Повечето кучета са така.
Аватар
berkitom
В глутницата

Мнениеот meri » Чет Юли 07, 2011 1:24 pm

Немска овчарка lover написа:И аз имам същият проблем.. Само, че аз имам немска овчарка и тя е на 3 месеца, и яде к'вото и падне по пътя си.. Смисъл камъни, бъркалки, боклуци и т.н. Но само навън. Вкъщи не пипа почти нищо.

Не разрешавайте да го прави,освен че може да се натрови ,ще получи запушване на червата.
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Хранене