Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Каква порода или смес от кои породи е кучето ми.

Каква порода или смес от кои породи е кучето ми.

Мнениеот bdenkov » Вто Мар 20, 2012 12:42 am

Моля за помощ. Каква порода или смес от кой породи е кучето. То вече не е при мене. Подарих го поради невъзможност да се грижа повече за него. В европаспорта му пишеше пинчер, на размери на 8,5 месечна възраст е колкото на мини пинчера, на тегло е около 3 килограма. Дали цвета на козината му отговаря на пинчер или мини пинчер. В интернет видях и бял мини пинчер. Беше много страхлив, като го извеждах на разходки. Много Ви моля кажете ми всичко какво мислите за кучето. Благодаря предварително. На снимката с нагръдника е на 8 месеца, а на другите 2 снимки с клепналите уши е на 2 месеца.
eto go.jpg
eto go.jpg
DSCN5599.JPG
bdenkov
Животинче с въпрос

Re: Каква порода или смес от кои породи е кучето ми.

Мнениеот valnata » Вто Мар 20, 2012 7:38 am

Кучето ти няма порода и ти много добре знаеш това. Нали го подаряваше? Друго ли ще искаш за подарък или ще му търсим по-добра цена? smiley23 Май много неудобни въпроси станаха в другата ти тема, много истини излязоха на яве и реши тук да се пробваш. Само не ми излизай с номера, че някой друг пише от твоя ник и ти е откраднал снимката. :ag: Недей да спамиш повече и да лъжеш хората!
Аватар
valnata
Пчела майка

Назад към Хранене