Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Equilibrio Puppy Large Breed

Equilibrio Puppy Large Breed

Мнениеот Nikito82 » Сря Дек 11, 2013 8:44 pm

Здравейте , ползвам Equilibrio Puppy Large Breed от месец, като цяло съм доволен, но не мога да разбера таблицата, бихте ли ми помогнали?

Имам мъжки лабрадор, в неделя ще стане на 3 месеца, в момента му давам по 280-300 грама на ден, разделено на 4 пъти. Тежи вече 7,7кг.

Не мога да я разбера тая таблица, според нея на тия кг излиза към 200гр на ден, а на 300гр мисля че му е малко.

Колко да му давам, как да я увеличавам, в смисъл в началото на всяка седмица да му вдигам дневната дажба с по 20 грама и така да кара една седмица и после пак или?

До кой месец да я качвам така и кога започва малко по-малко да спада дажбата?

Ето точно тази е храната, това мисля са със старите опаковки, но нея ми донесаха.

Слагам отделна тема за тази храна, за да се съберат мнения за нея.

Четох в този форъм няколко хора са я ползвали и ще се радвам да дадат мнение за храната, както и за това как са определяли грамажа? Аз я ползвам почти месец тази храна!
Аватар
Nikito82
Животинче с въпрос

Re: Equilibrio Puppy Large Breed

Мнениеот zoomaniak » Пет Дек 13, 2013 5:44 am

Хранете 3 пъти на ден.

Общият порцион за един ден - обърнат в грамове, трябва да е равен на КГ на кучето. Не е болка за умиране да мръдне порциона с 50-100 грама. Не се толкова притеснявайте.

Като качи с времето и възрастта КГ ще качите и грамажа.

Ползвайте мерителна чаша - знаете какви са нали. Ако няма на марката, вземете от друга марка.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Назад към Хранене