Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Състава на гранулите

Състава на гранулите

Мнениеот alexibuki » Пет Яну 16, 2015 12:54 pm

Здравейте, моето куче до сега е яло Роял канин и нямам проблеми, но видях състава на Рояла и н е еизвестно месото и има съмнителни съставки, ако можете да ми кажете качествени гранули с ясен състав, който е и от месо и полезни минерали, а не от боклуци. Обърнах се към http://www.dogyfashion.com/NUTRAM-MINI- ... SJOMGA.htm това и мисля, че е добър избор, но искам да знам всъщност дали са полезни гранулите и има ли съставки вредящи на кучетата ни?
Благодаря предварително!
Поздрави от мен и Бъки! :sunny:
Аватар
alexibuki
Животинче с въпрос

Re: Състава на гранулите

Мнениеот zoomaniak » Пет Яну 16, 2015 8:24 pm

Храненето до вчера примерно как се отразява на кучето ви - опишете ни с прости думи.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Пет Яну 16, 2015 9:35 pm

Какъв проблем е имало кучето с храната, не му понася ли. Защото смяната на храната не е много препоръчителна, особено когато дадената храна се отразява добре на кучето. Дори има вероятност новата храна да не му понася, и освен това смяната на храната се извършва постепенно, именно за да се види дали има проблеми.
Ако кучето няма такива, не виждам защо да я сменяте. Нима мислите, че има такава храна, каквато търсите.....реклама и нищо повече.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот stenly2777 » Пет Яну 23, 2015 10:06 am

Здравейте, можете да прочетете и потърсите съответно ORIJEN, ACANA, TASTE OF THE WILD, ARDEN GRANGE. Посочвам ви тези марки понеже са от ценовият клас на РК. Успех.
Аватар
stenly2777
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Чет Яну 29, 2015 7:01 pm

Това силни, натурални храни - имат много повече протеини и са сериозни храни. Трябва да се внимава как се преминава към тях и дали ще паснат на стомаха на кучето.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Назад към Хранене