Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Кучето ми не пие вода

Кучето ми не пие вода

Мнениеот Едиз » Пет Фев 20, 2009 9:20 pm

Здравейте хора,
моето куче е при мен от миналата неделя и не е пила вода въобще.И в стария си дом не е пила.Караме само с мляко,попара и малко гранулки(като възнаграждение след като си направи работата на вестника).
Как мога да я накарам да пие вода?Мини пинчер е.
[blink]Урааа...Арта е тукааа[/blink]
Едиз
Животинче с въпрос

Re: Кучето ми не пие вода

Мнениеот meri » Нед Фев 22, 2009 11:04 am

Ако е бебе може и да не пие много вода, зависи от храната, а ако пък има нещо притеснително като някакви други симптоми, заведи я на преглед.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот archy » Сря Фев 25, 2009 11:13 am

не и давайте прясно мляко защото може да получи растройство
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот missito_ina » Сря Фев 25, 2009 11:31 am

ами не знам аз на моя като не иска да пие вода му сипвам малко мляко в нея и да видиш колко бързо канчето е празно пук и се замислих защо да получава разтроиство от млякото аз му давах само мляко на моя докато беше малък пък не знам при различните породи може да е различно.... ми пробвай ако не иска вода да му сипеш малко мляко в нея щом казваш че го обича или пък вземи го поизмори че да ожаднее и му даи да пие тогава :ad: :sunny:
missito_ina
Животинче с въпрос

Мнениеот archy » Чет Фев 26, 2009 9:53 am

ина аз знам специално за мини пинчерА че не трябва да пие вета ни га каза
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Едиз » Съб Фев 28, 2009 10:53 pm

meri,благодаря ти!Нямаше никакви симптоми.
archy,много ви благодаря.Преди минутки разбрах ,че има растройство.Днеска наистина малко прекалих с млякото.Изпи поне 200мл.А в последния ви коментар какво имахте предвит?Водата или млякото?
missito_ina,твоя медот се канех да направя,но и така не направих :ag:
И така-да ви кажа как се справих-преди няколко дена не и дадох нито вода ,нито мляко.И вечерта му изсипах малко вода на паничката и.Изпи я.
Благодаря ви за помощта!
[blink]Урааа...Арта е тукааа[/blink]
Едиз
Животинче с въпрос

Мнениеот archy » Сря Мар 04, 2009 11:04 am

имах предвид млякото :ah:
Аватар
archy
Пчела майка

Назад към Хранене