Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Мера Дог

Re: Немска овчарка

Мнениеот daisy dog » Сря Мар 04, 2009 1:53 pm

Здравейте!
Аз си имам немска овчарка на 3 -три години е.Казва се Макс.Много е възпитан и дисциплиниран.Когато ми го подариха беше бебе на 50 дни-една малка сладка топка.Сега е вече доста по-голям и хитър.
Много ми се ще да го водя по изложби,но за съжаление няма родословие и няма как да отговаря на всички критерии за изложбено куче :ab:
Но аз си го обичкам и така!Той е с много по-дълга козинка и ми създаваше малко проблеми с нея,защото го гледам в апартамент.Малко понамирисваше ,въпреки добрата хигиена [mood_feelings_hurt.gif] .Братовчедка ми е ветеринар и ми каза за една немска храна Мера дог,която имала серия за израстнали кучета с формула ОДООР СТОП ,която намалявала отделянето на неприятна миризма от козината и устата на кучетата.Ще я пробвам и сте споделя ефекта. :ab:
daisy dog

Мера Дог

Мнениеот Dani Peychinov » Сря Мар 04, 2009 4:59 pm

Здравейте !!!
И аз си имам немска овчарка - Фред на 1год и 9 мес. е .Много е умен и лесно се подава на дресировки. :bp:
Радвам се ,че има местенце,където да споделяме впечатления и емоции от нашите любимци.
Аз ще ви разкажа една смешна история с моя Фред.Януари 2009 докато го разхождах на улицата,срещнах един приятел,който не бях виждал от години.Спрях се и се заговорих,а Фред беше вързан с каишка,която се разтяга,като я опанеш.И докато си беседвах унесен,моето куче извършвало кражба.Не съм се усетил,че бяхме спрели точно пред вратата на един зоомагазин и нашия се пахнал вътре.Наврял си главата в един чувал с гранулирана храна и си хрупка.
Изведнъж продавачката излиза и разгневена почва да крещи.
Моят приятел и аз доста се посмяхме,а накрая си трягнахме и с чувал МЕРА ДОГ.
Фред сам си беше избрал храната.И така вече 2-ри месец хрупа Energy na MERA DOG.
А продавачката вече ми се усмихва и ми даде книжка с инфо за храната
http://www.meradogbg.com
Dani Peychinov

Мнениеот mora » Сря Мар 04, 2009 5:09 pm

Голям разбойник е Фред :ag:
Доволен ли сте от Мера дог? Аз чух доста добри отзиви за нея и смятам да купя един чувал за проба...
http://www.morasland.com/
mora
В ятото

Мнениеот Dani Peychinov » Сря Мар 04, 2009 7:49 pm

Да,определено съм доволен от Мера Дог.Фред я хапва доволно,а й храната е high premium и 1) е с висока усвояемост
2)икономична е,защото е концентрирана и се дава в не големи количества
Кучето е жизнено ,козината му не мирише така силно както преди,изпражненията са най-показателни за качеството на храната - нормален цвят ,количество и консистенция.
Пробвайте я.
Аз със сигурност ще продължавам да храня с нея.
Dani Peychinov

Мнениеот zoomaniak » Сря Мар 04, 2009 10:43 pm

г-н Пейчинов - рекламата тук не е забранена за сега - ама вземете прочетете правилата на ТОЗИ мил форум и разберете че е ЗАБРАНЕНО ДА ПИШЕТЕ ОТ едно и също айпи - повече от 1 човек без видима или обявена причина....

Изберете си от кое айпи ще пишете или ще ви спрем и двете айпита...........

Не мое сте и мъж и жена...........и храни да рекламирате :ag: :ag: :ag: 3 в 1 - нес кафе :ag:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот bu6i » Сря Мар 04, 2009 11:10 pm

:aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: :aja5tki: Ама ква сценка изиграха :ab: и кво сладко разказче.....нищо си и няма на храната,ама съвсем за балъци ни взеха :ag:
bu6i
Пчела майка

Мнениеот K-9 world » Чет Мар 05, 2009 1:57 pm

в форум сме какво очаквате предположих че сте свикнали а и нали се някаде трябва да се рекламира :ag:
K-9 world
В ятото

Мнениеот mora » Чет Мар 05, 2009 2:07 pm

Съжалявам, че попитах-незнаех, че е забранено и в сценка не съм участвала.
mora
В ятото

Мнениеот zoomaniak » Чет Мар 05, 2009 6:34 pm

Единственото което е забранено в тази ситуация е писането от няколко профила :ajaweki: или айпи адреса - без ние - екипа на форума да сме уведомени...

icon_wavey
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот mora » Чет Мар 05, 2009 8:01 pm

Аз си пиша от един профил, надявам се нямаш мен предвид.
mora
В ятото

Мнениеот zoomaniak » Чет Мар 05, 2009 8:02 pm

mora написа:Аз си пиша от един профил, надявам се нямаш мен предвид.

Не :ap: :ba: :ba: :ba:
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот daisy dog » Чет Мар 05, 2009 11:45 pm

Дани доволен ли сте от храната???
Аз само зърнената добавка съм давала и нямам впечатления от самата храна.
Ако искате ми пратете лично съобщение,че иначе влизаме в разрив с правилата на профила. :ab:
daisy dog

Мнениеот bu6i » Чет Мар 05, 2009 11:54 pm

zoomaniak написа:Единственото което е забранено в тази ситуация е писането от няколко профила :ajaweki: или айпи адреса - без ние - екипа на форума да сме уведомени...

icon_wavey

Що ве Зоо....това не е ли темата за НОК :ab: ...или бъркам нещо :ab: ....щото с К-9 за НОК-ове говорихме за последно....и за жени :ajaweki: :ajaweki: :ajaweki: ......Мера дог си е много хубава храна,която от скоро е на пазара......ама кво общо има с НОК ......не мога да се сетя icon_dontknow
bu6i
Пчела майка

Мнениеот K-9 world » Пет Мар 06, 2009 2:38 am

аз предположих че е от спецялизираната храна за НОК :ag: това вече е мода храна за ретривери за НОК което ме досешта хора ако си хранете НОК от малко с храна за ретривери ще пожълтее а и може и уши да не вдигне и обратното за ретриверите внимавайте че могат да вдигнат уши или да почернеят (ооопс сега ще ми се карат забравих за рекламата е какво да се прави) :ag: :ag: :ag: ааа аз мислч че тема за жените няме да е лоша идея само не знам как ще пазим жените да не ни четат тайните :bp:
K-9 world
В ятото

Мнениеот zoomaniak » Пет Мар 06, 2009 6:52 am

Май никой не познава правилата ни:

8. Разрешена е рекламата/търговията във форума.

12. Форумци/Интернет потребители, които пишат в нашия форум, но ползват повече от 1 профил/НИК/ИМЕ (без видима причина), ще бъдат деактивирани след внимателна преценка от страна на управляващите форума ни...

Та по 12т в момента преценяваме кой от daisy dog или Dani Peychinov да изключим - но ще изчакал на ЛС някой от тях да каже защо пишат от един монитор - машина и т н....защото тая игра с различни профили - никове но зад тях е примерно 1 човек - та тая игра не я обичаме тука и сме я играли още като сме били на 15г.....

Един от двамата просто да ми пише на ЛС и да каже каква е причината - без да си измисля.........има форуми дето не им дреме и гледаш от едно айпи 20 ника и неразбиращите си мислят че това са 20 отделни хора....

Почвам да се нервим от тая обяснителна ситуация......
zoomaniak
Пчела работник

Re: Мера Дог

Мнениеот zoomaniak » Пет Мар 06, 2009 7:25 am

Честита ви нова рекламна тема icon_wavey
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Pomeran » Пет Мар 06, 2009 9:53 pm

Това е толкова явна и долнопробна реклама на храна, че даже е явно и смешно!
[smile3537.gif] На мен поне ми е ясно, предполагам,че не само на мен!

Ще е много интересно всеки да започне да рекламира стоките си,позвайки кучетата си за параван! :ajaaski:
Изображение

OK BOSS
Pomeranians;Exotics & Singapura Cats
Kennel & Cattery
Pomeran
Животинче с въпрос

Мнениеот Pomeran » Пет Мар 06, 2009 10:17 pm

Dani Peychinov написа:Да,определено съм доволен от Мера Дог.Фред я хапва доволно,а й храната е high premium и 1) е с висока усвояемост
2)икономична е,защото е концентрирана и се дава в не големи количества
Кучето е жизнено ,козината му не мирише така силно както преди,изпражненията са най-показателни за качеството на храната - нормален цвят ,количество и консистенция.
Пробвайте я.
Аз със сигурност ще продължавам да храня с нея.

Просто въпрос:
-какво значи-концентрирана?Значи може да повлияе на рН на урината?Бъбречни проблеми ли да очакваме?
[smile3537.gif] -само хай-премиум- а чули ли сте ,че наистина високото качество се определя като SUPREME?
:ag: -как определяте качеството,количеството и консистенцията на изпражненията- по вкус?
:ap: -какво означава жизнено-като живо тоест? :ajaaski:

Аз не искам икономична храна, а само доброкачествена!
Изображение

OK BOSS
Pomeranians;Exotics & Singapura Cats
Kennel & Cattery
Pomeran
Животинче с въпрос

Мнениеот vikito40491 » Сря Апр 08, 2009 10:01 pm

Е, последно тази храна хубава ли е?
You're watching your dog chase its tail and think that dogs are easily amused, right then you turn around look at the time and realise you just watched your dog chase its tail for 10 min...
Аватар
vikito40491
В пасажа

Мнениеот bu6i » Сря Апр 08, 2009 10:02 pm

vikito40491 написа:Е, последно тази храна хубава ли е?

Да :ab:
bu6i
Пчела майка

Назад към Хранене