Немската ми овчарка яде много малко

Немската ми овчарка яде много малко

Мнениеот vaniooooo » Сря Апр 29, 2009 8:06 pm

кажете някакви витамини за възбуждане на апетита на кучетата,защото моето яде много рядко и по малко,понякога може да му е пълна купичката,а да не яде цял ден,и поради тази причина не върви както трябва.В момента е на 4,5 месеца,и тежи 13,5кг.Ако знаете нещо по вапроса помагайте.
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Re: немската ми овчарка яде много малко

Мнениеот vaniooooo » Сря Апр 29, 2009 8:08 pm

забравих да кажа че съм сменил всички видове храни и пак неще,предпочита готвено пред гранулите
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот kokerka » Сря Апр 29, 2009 8:09 pm

Имате грешен подход към храненето на кучето. Никога не трябва да седи купичка по цял ден пълна. Трябва да има точно определени часове и грамажи, и в тези часове купата се слага за 10 мин, ако яде -яде, ако не се маха и се дава чак на следващото хранене. Освен това с каква храна го храните? Колко му е грамажа според храната и колко кутрето не изяжда? Изглежда ли слабо и не жизнено и не активно или вие си мислите, че "не върви" както трябва?
Животните са По-добрите приятели на човека!
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот vaniooooo » Сря Апр 29, 2009 8:13 pm

kokerka написа:Имате грешен подход към храненето на кучето. Никога не трябва да седи купичка по цял ден пълна. Трябва да има точно определени часове и грамажи, и в тези часове купата се слага за 10 мин, ако яде -яде, ако не се маха и се дава чак на следващото хранене. Освен това с каква храна го храните? Колко му е грамажа според храната и колко кутрето не изяжда? Изглежда ли слабо и не жизнено и не активно или вие си мислите, че "не върви" както трябва?

знам как се храни просто го дадох като пример.По 3 пъти на ден го храна но хапва колкото да не е без нищо
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Re: Немската ми овчарка яде много малко

Мнениеот kokerka » Сря Апр 29, 2009 8:19 pm

Съжалявам, много малко инфо давате, така не мога да дам никакво мнение.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот Мъни » Сря Апр 29, 2009 8:38 pm

Не разбрах защо държите да го храните с гранула, след като предпочита готвено...
Мъни
В стадото

Мнениеот vaniooooo » Сря Апр 29, 2009 8:42 pm

Мъни написа:Не разбрах защо държите да го храните с гранула, след като предпочита готвено...

от както видях че яде готвено само с такова го храня ама яде по малко,каточели няма апетит
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот kokerka » Сря Апр 29, 2009 9:17 pm

Продължава да не ми е ясно КАКВО съдържа готвеното? КОЛКО за вас е "съвсем малко"? Слабо ли е кучето? Няма ли енергия в него? Как върви според стандарта, а не според вас?

Мъни, като цяло готвената храна трудно се балансира, особено за големи кучета. Предполагам, че затова повечето хора предпочитат гранулите, а и те са доста по-лесен и по-евтин и по-качествен начин за хранене. И все пак темата е доста... как да кажа, странна. Навсякъде говорим, че куче, което е хапнало готвено трудно минава на гранули. Но и готвеното да не яде... за мен е странно... Затова ми е интересно колко точно яде, как точно изглежда кучето и защо собственика си мисли, че кучето не яде. На 4-5 месеца кученцата са доста лакоми, хапват с ухота защото растат. Не би трябвало да има проблеми, освен ако има нещо с храната...
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Сря Апр 29, 2009 9:27 pm

Собственика точно затова си мисли, че кучето не е наред, защото явно знае, че малките кучета имат голям апетит. И аз мисля, че не е много наред като не иска да яде. И защо реши, че гранулите са по-здравословна храна от готвеното? Като му свариш месо и прибавиш витамини, калции и тн за определената му възраст какво му е на това ядене? icon_dontknow Даже не съм сигурна, че е и по-скъпо, еднакво ми се вижда с гранулите smilie8
vaniooooo ти даваш ли му калции и витамини за неговата възраст?
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот kokerka » Сря Апр 29, 2009 9:32 pm

COLUBER, струва ми се, че тоя диалог вече е воден достатъчно, ама все пак ще кажа... както споменах в предния пост. Готвеното е много по-сложно, отколкото ти се вижда. Не става да сложиш малко месо, ориз и моркови и да си мислиш, че е балансирано и съдържа всичко необходимо. Освен това си трябват точно определени съставки, в точно определени дози... Храненето по тази система на куче си е цяла наука, и са малко хората, които успяват да я схванат както трябва. Лошото, небалансирано хранене може да доведе до сериозни проблеми, особено при подрастващи. Не случвайно питам КАКВО съдържа въпросното готвено, защото пилешки фенер с ориз определено не е храна за подрастващо едро куче. По-евтино излизат гранулите по всички начини, както и да го смяташ, мисля, че сме обяснявали вече защо.
И освен всичко останало, факта, че стопанина си мисли, че кучето му не яде достатъчно хич не означава, че кучето не яде достатъчно. Затова и попитах КОЛКО точно яде, че да се счита за недостатъчно. Докато не се отговори на всикчи въпроси.... не можем да знаем за какво става дума.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот vaniooooo » Сря Апр 29, 2009 9:35 pm

kokerka написа:Продължава да не ми е ясно КАКВО съдържа готвеното? КОЛКО за вас е "съвсем малко"? Слабо ли е кучето? Няма ли енергия в него? Как върви според стандарта, а не според вас?

Мъни, като цяло готвената храна трудно се балансира, особено за големи кучета. Предполагам, че затова повечето хора предпочитат гранулите, а и те са доста по-лесен и по-евтин и по-качествен начин за хранене. И все пак темата е доста... как да кажа, странна. Навсякъде говорим, че куче, което е хапнало готвено трудно минава на гранули. Но и готвеното да не яде... за мен е странно... Затова ми е интересно колко точно яде, как точно изглежда кучето и защо собственика си мисли, че кучето не яде. На 4-5 месеца кученцата са доста лакоми, хапват с ухота защото растат. Не би трябвало да има проблеми, освен ако има нещо с храната...
Значи готвя му риба,пиле,телешко,понякога яде каквото ям и аз.И не е слабо според мен само а и според стандарта,немска овчарка на неговата възраст я дават да тежи от 16 до 20 кг,а моето тежи 13,5,а енергиа има може да бяга по цял ден.Давам му калции всеки ден + едно сварено яйце с черупката,от всичко това само яицето яде с апетит
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот little_didi4 » Сря Апр 29, 2009 9:38 pm

аз се чудя сега как да си напиша поста че да се разбере като хората...хъм...
моят като беше малък и сега е така ,ядеше,яде съвсем спокойно.единствено първият ден като дойде яде лакумо.
вета даже все се учудваше като му дава лакумство ,той как бавно си го взема,отива и си намира място някъде настрани...ляга и почва бавно да яде....

та,не мисля,че това че не яде лакумо не значи ,че е проблем...но пак зависи от много неща...както казва кокерка,давате малко инфо....
опишете самото поведение на кучето,за да може някой да помогне малко повече.

Офтопик:
моето пък ,чесно да ви кажа...яде готвено почти от както е с мен,готвя специално за него..а и сега последните месеци е на диета....та...толкова му е омръзнала тая готвената храна ,че ако не сложа малко гранули вътре почти не е бутва...сложа ли гранула и се започва хапването
little_didi4
В пасажа

Мнениеот kokerka » Сря Апр 29, 2009 9:40 pm

Охххх, с ченгел ще измъквам фактите, то се е видяло.
Колко ГРАМА месо има в готвеното? Освен него слагате ли нещо друго? От гранулите какво сте пробвали? Лекар виждал ли е кучето?
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот little_didi4 » Сря Апр 29, 2009 9:44 pm

а на вет ходили ли сте?

не знам дали е вярно,но тук така ми казваха(моето куче също от 50 дневно кутре само с проблеми...неоткриваеми...та ми казваха че щом кучето има енергия и желание за игра и движение не е нещо сериозно...но пак не казвам че е така,примерно ,във вашият случай...може би искам малко да ви успокоя :ab:
little_didi4
В пасажа

Мнениеот zoomaniak » Сря Апр 29, 2009 9:50 pm

Колко лакомо яде не е фактор и никога не е бил фактор в дебелите книги на тема хранене.
От както имаме Теро яде само гранули - Роял Канин и сега Хилс...над 2 години.
Изобщо не му готвиме.
НО....чат пат овкусяваме.........с 5 лъжици кисело мляко.....с пилешки бульон....кокали......кайма......кашкавал.............салами.............колкото да усети с носът си различен вкус.........

35-39кг е мъж та дрънка....

Преди два дни Надето ми го водила сутринта, а аз го водя вечерно време и някакво гълъбче е предизвикало интереса му и Надето ми малко се е влачила по асфалта......та сега цялата ми е у лепенки [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]

Нямам и намарение да му готвим..... :ag:

Чат пат щото е ял разни косми и боклуци - повръща сокове и косми и тревки........
Често пасе трева....
Често не иска да яде ако не овкусим..........и стои гладен.....до второто ядене и тогава н епрощава....

Глезан е малко...........мръвкаджия :ag: :ag: :ag:

Може да спи - но щом отворя хладилника и е на стойка до мен :ag: :ag: :ag: :ag: и потичат лиги :ag: :ag: :ag:

Лайната му са за подражание :ag: :ag: :ag:
Спре и да пръцка :ag: :ag:

Та така........... :ba: :ba: :ba: :ba: ако иска готвено - има Китайски за тва :ag: :ag: :ag:
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот vaniooooo » Сря Апр 29, 2009 10:05 pm

kokerka написа:Охххх, с ченгел ще измъквам фактите, то се е видяло.
Колко ГРАМА месо има в готвеното? Освен него слагате ли нещо друго? От гранулите какво сте пробвали? Лекар виждал ли е кучето?

месото гледам да преобладава обаче и то не го влече и едно печено пиле да му сложа сигорно само ще го опита,а от гранулите съм пробвал сигорно всички по известни марки обезпаразитено е ватрешно и външно такаче няма глисти и др паразити
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот kokerka » Сря Апр 29, 2009 10:14 pm

Хайде сега ако каже и КОЛКО ТОЧНО месо му слагаш /щот никое куче не може да изяде кило месо на ядене/ и КАКВИ ДРУГИ неща освен месото му слагаш... и КОЛКО ТОЧНО ядене му даваш на веднъж /следователно и колко общо за деня/... Ох, изморих се да задавам едни и същи въпроси по различни начини....
Ако под "известни марки" визираш Дарлинг и Педирги... ще ти кажем и други... спомени някои КОНКРЕТНИ марки все пак, които си опитвал....
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот vaniooooo » Сря Апр 29, 2009 10:27 pm

kokerka написа:Хайде сега ако каже и КОЛКО ТОЧНО месо му слагаш /щот никое куче не може да изяде кило месо на ядене/ и КАКВИ ДРУГИ неща освен месото му слагаш... и КОЛКО ТОЧНО ядене му даваш на веднъж /следователно и колко общо за деня/... Ох, изморих се да задавам едни и същи въпроси по различни начини....
Ако под "известни марки" визираш Дарлинг и Педирги... ще ти кажем и други... спомени някои КОНКРЕТНИ марки все пак, които си опитвал....

несъм го теглил но не му слагам само месо,готвя му във вид на супи,с ориз,във вид на манджи,задалжително гледам да има и зеленчуци, абе общо взето гледам да не яде едно и също за да нему омръзва,слагам му толкова колкото да си го изяде,а за гранулите съм взимал и от евтини и от скъпи но то само като ги подуши и се маха
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот little_didi4 » Сря Апр 29, 2009 10:30 pm

Офтопик:
кокерке дано имаш желязни нерви :)
Последна промяна little_didi4 на Сря Апр 29, 2009 10:37 pm, променена общо 1 път
little_didi4
В пасажа

Мнениеот kokerka » Сря Апр 29, 2009 10:35 pm

Е нямам железни нерви. ДО тук бях.... Ако кучето ми трябва да яде по 150 грама на ден /каквото и да е/ а аз му давам 400 и то не си изяжда половината... няма да се притесня. Ама ако му давам по 100 и то пак не изяжда и половината... бих ходила на лекар.

Съжалявам но това, което казвате е много.... общо.. Не ми отговаряте конкретно на въпросите... песите всичко възможно... нямам идея защо кучето не яде /според вас/. Струва ми се, че леко безотговорно сте подходили към храненето на кучето и това сега се връща. Не ми се струва нормално куче на 5 месеца да не е лакомо, или да няма апетит. Съветвам ви сериозно да го заведете на лекар ИЛИ сериозно да изчетете многото теми по фопрумите са храненето. Така с откъслечна информация и странни въпроси няма да оправите нещата. Всякакви проблеми с храненето съм виждала, ама овчарка на 5 месеца да не яде НИЩО не бях виждала.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот slapshot » Чет Апр 30, 2009 12:53 pm

Vanioooo, ако си сигурен, че кучето ти не е болно, ти предлагам да направиш следното:
Купуваш 2-3 кила гранула Royal Canin, Pro-plan, Eucanuba, абе няква дето килото и е от 8-12лв. Купи си и чашка за грамажа на дажбата и виж по колко точно трбва да даваш на ден. Започни да си храниш кучето по два пъти на ден. Ако трябва да яде по 200 гр. дневно, на първото ядене ти му сложи около 70гр. Не му давай нищо друго, докато не изяде това, дето си му сложил в паницата. Ако до второто хранене паничката не е празна пак не му давай нищо докато не го изяде всичкото. Така може да пропусне и две хранения, ама да не ти пука. Ако много се закучат нещата и абсолютно спре да яде, сложи нещо за овкусяване, колкото да му замирише, но не се отказвай. За 5-7 дена би трябвало да прочде, така че ушите му да плющят.
Качи и някоя снимка не кученцето. Може пъка да си е съвсем нормално, но просто да ти се е паднало такова дребничко. По аптеките мисля, че има разни витаминки, за възбуждане на апетита на бебета, можеш да пробваш и с тях.
slapshot
В стадото

Мнениеот vaniooooo » Пет Май 01, 2009 4:04 pm

Днес най накрая открих храната която изглежда му харесва,храната се казва "АМИГОС" някои чувал ли е,и какво е мнението ви за нея.
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот kokerka » Пет Май 01, 2009 8:31 pm

Нисък клас гранули. Изключително неподходяща за подрастващо едро куче. Харесва му, защото е овкусена с разни химии. Това означава, че с повече търпение и по-добро разбиране на проблема ще може да прояде и качествена гранула без проблем. Както казах поне два пъти досега, явно е че имате не много сериозно отношение по въпроса с храненето на кучето. Прочетете повечко по въпроса, прочетете и как да научите кучето си да яде по-качествена храна, спрете с готвеното, спазвайте препоръките на чувала, от който е храната и съм убедена, че ще се оправят нещата.
Кучето ви явно вижда много добре, че вие му угаждате на всички капризи и от малко просто ви се качва на главата.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот vaniooooo » Пет Май 01, 2009 8:43 pm

kokerka написа:Нисък клас гранули. Изключително неподходяща за подрастващо едро куче. Харесва му, защото е овкусена с разни химии. Това означава, че с повече търпение и по-добро разбиране на проблема ще може да прояде и качествена гранула без проблем. Както казах поне два пъти досега, явно е че имате не много сериозно отношение по въпроса с храненето на кучето. Прочетете повечко по въпроса, прочетете и как да научите кучето си да яде по-качествена храна, спрете с готвеното, спазвайте препоръките на чувала, от който е храната и съм убедена, че ще се оправят нещата.
Кучето ви явно вижда много добре, че вие му угаждате на всички капризи и от малко просто ви се качва на главата.

Незнам по какво съдите че имам " не много сериозно отношение по въпроса с храненето на кучето",и ако наистина имам не сериозно отношение нямаше да си правя труда да пиша в форума,и нямаше да си правя труда да му готвя и да му купувам 100 вида гранули,а щях да го храня с каквото намеря в хладилника,такаче тези коментари без никакво покритие си ги запазете за себеси.
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот kokerka » Пет Май 01, 2009 10:24 pm

Съдя по това, че безразборно се опитвате да давате някаква, всякаква храна, без да сте си направили труда да прочетете за начини, диети, коя е по-хубава, ако е готвено как се балансира, ако е гранула коя е хубава... Питате разни безразборни въпроси, купувате някакви гранули... Нито едно от нещата не сте прочели КАК аджеба се прави правилно. Тези неща се четат и измислят ПРЕДИ купуването на кучето. Ако не тогава то се ПИТА този, от който сте взели кучето. На почти 5 месеца вие вече достатъчно сте объркали кучето, че сега да не можете /както виждам/ да се оправите с храненето му. И така ще се лутате в търсене на някаква храна която да яде /а не която да е качествена/ и през това време кучето ви ще расте зле, както сам твърдите няма да е в стандарта, освен това ще си изгради отвратителни навици за хранене, с които ще имате проблем цял живот.
Единственото което се опитвам да направя тук е да Ви накарам по някакъв начин не да задавате безразборни въпроси тук и безразборно да търсите НЯКАКВИ храни, които кучето да яде, а да ви накарам да прочетете малко по-задълбочено или да попитате по-задълбочено за НАЧИНА на хранене и някакви подробнсоти за това, за да ПОМОГНА и на вас и на кучето. Което точно в момента се разива.
Ако не ви харесва това, което ви казвам... съжалявам, но не мисля да говоря мазно, само за да се харесам на някого. Аз казвам какво мисля и как според мен стоят нещата.
Ако мислите, че се справяте... ок, значи няма проблем. Но понеже питате, явно има проблем, аз обяснявам КАКЪВ е проблема. И проблема не е кучето, а това, че вие го обърквате.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот vaniooooo » Съб Май 02, 2009 12:38 pm

аз не питам с какво да си храня кучето,а питам за някакви витамини за вазбуждане на апетита,ама кои да прочете.
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот Nadivtov » Съб Май 02, 2009 1:31 pm

да прав си кой да чете
Офтопик:
то е ясно ТИ
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот kokerka » Съб Май 02, 2009 8:15 pm

Пък аз се опитвам да ти кажа, че НЯМА да стане номера само с даване на витамини, ама КОЙ да прочете?!?! Ако искаш да си гледаш хубаво кучето - чети какво ти се пише. Ако не... сори, няма такива магически средства, които да оправят подобни грешки.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот vaniooooo » Нед Май 03, 2009 6:42 pm

kokerka написа:Пък аз се опитвам да ти кажа, че НЯМА да стане номера само с даване на витамини, ама КОЙ да прочете?!?! Ако искаш да си гледаш хубаво кучето - чети какво ти се пише. Ако не... сори, няма такива магически средства, които да оправят подобни грешки.

вчера го водих във ветиринарната клиника и ми дадоха витамини за възбуждане на апетита и за растеж и сега яде като невидяло.
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот kokerka » Нед Май 03, 2009 6:44 pm

Аман. ДОбре, тъпчете си го с всякакви неща, проблема ще си е ваш... Съжалявам.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот vaniooooo » Нед Май 03, 2009 8:27 pm

kokerka написа:Аман. ДОбре, тъпчете си го с всякакви неща, проблема ще си е ваш... Съжалявам.

ако мислите че знаете повече от един ветеринарен доктор кажете да слушам вас а не доктора
Докладвай
vaniooooo
Животинче с въпрос

Мнениеот kokerka » Нед Май 03, 2009 8:48 pm

Никога няма да кажа подобно нещо, дори и да е така.
Проблема е, че на лекаря работата му е да лекува, да продава определени препарати и прочие.Да се справя с моменти състояния. Аз нямам изгода от ваши проблеми на кучето....
На мен единствената ми цел беше да ви покажа, че по този начин се справяте моментно със ситуацията, а не цялостно.
Опитах се не да ви нахраня, а да ви науча как да ловите риба.
Не искате, предпочетохте да се нахраните веднъж. Ваша воля.
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот Nadivtov » Вто Юли 14, 2009 11:06 am

какво става с кучето
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот milenka » Сря Юли 22, 2009 8:42 pm

Пробвай да му даваш пастет. Мойта много харесва Gran Carno с телешко и пуешки сърца. На тях пише че са 100% месо.
La vita e bella quando sto con te!
Жестокостта към животните е престъпление!
milenka
В ятото

Мнениеот m_m_m » Нед Ное 29, 2009 9:29 pm

Може да се е разболяла . icon_dontknow
Аз не само обичам животните ,аз ги обожавам !
m_m_m
В стадото

Мнениеот jonsita » Вто Май 25, 2010 10:39 pm

аз имам пинчер на 4 месеца които постоянно е гладен :) храня го по 3 пъти на ден, дали не трябва да почна вече по два пъти
jonsita
Животинче с въпрос

Мнениеот valnata » Сря Май 26, 2010 6:54 am

jonsita написа:аз имам пинчер на 4 месеца които постоянно е гладен :) храня го по 3 пъти на ден, дали не трябва да почна вече по два пъти

С какво го храниш? Купи му гранули (хилс, роял, има и други само гледай да са висок клас) като ги вземеш ще получиш мярка(ако не ти дадат си поискай) на която е разграфена дажбата. Примерно 100 грама на ден. Ако искаш на два пъти може да му даваш ако искаш на три. Аз моя го храня сутрин и вечер. Ако му дам всичките 100 грама наведнъж му става тежко. :ag:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот archy » Сря Май 26, 2010 9:46 am

Моя си го храним 2 или 3 пъти.. разделяме му дажбата (70 грама) на две или на три,защото като му даваме наведнъж си иска пак вечерта :ad:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот fear » Вто Юни 22, 2010 12:08 pm

И моя рот ми се струваше че яде малко, но изведнъж се отприщи и сега не мога да му насмогна :ab:
fear
Животинче с въпрос

Мнениеот zlatabani4ka » Пон Юли 19, 2010 10:58 am

Да споделя и моя проблем, който явно не е много голям, но ако на някой му се случи същото да знае!
Малкия си яде качествени гранули, с определен грамаж! Не си изяжда всичко, понякова остава една четвърт, друг път яде повече, понякога и половината не изяжда! Храня го по 20-30 мин и вдигам! Аз много притеснена отивам до чичо доктор, особено сега когато имаме ваксинки и сме често там, та то моя глиган си едрее супер, качва килограми, тича и е жизнен, злояд е и с нежелание яде, но може би си е от кучето, пробваме с всякакви храни, но нищо освен готвено не му харесва, но няма да му давам, само гранмулки ще си яде! Сега като почнем да излизаме и се изморява ще пиша дали е почнал да си яде както трябва! :)
www.dnevnik.mukki.net
Изображение
Изображение
zlatabani4ka
В стадото

Мнениеот zlatabani4ka » Сря Сеп 01, 2010 8:57 am

Вече ядем като малки глигани, вет ни каза да му намалим малко даже дажбата, а тя е доста под това което пише на опаковката , ххаахахх като си въртим дупето чак губим равновесие!
www.dnevnik.mukki.net
Изображение
Изображение
zlatabani4ka
В стадото

Назад към Хранене