Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Всичко....?

Всичко....?

Мнениеот Sunshine_хамстерче » Сря Сеп 04, 2013 3:05 pm

Здравейте, от малка имам мечта да си купя кон. Но у нас са много животните. Куче, коте, хамстер, в градината още едно куче, а съседите имат кокошки, бели гълъби и ...... е разбрахте ме. Та мама не ми даваше. Водихме много спорове AvatarSmileyFencing , но накрая аз спечелих :thankyou: . Мама се съгласи да ми купи конче. Та сега въпросът е: Кажете ми всичко, което трябва да зная. Чела съм доста от интернет, но на практика съм начинаеща :ag: . Интересувам се какво ядат, колко пари трябва да заделя за храна Какъв кон да си избера, как да разбера дали е здрав силен и хранен добре, от къде да го взема..... и всичко за конете, което трябва да се знае когато си взимаме кон. Благодаря предварително и поздрави!
Аватар
Sunshine_хамстерче
Животинче с въпрос

Re: Всичко....?

Мнениеот meri » Чет Сеп 05, 2013 2:50 pm

Най-добре се обърни към някой, който отглежда коне. :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Sunshine_хамстерче » Чет Сеп 05, 2013 4:21 pm

Ами то това е тема от раздел Коне и тези, които го четат би трябвало да разбират поне малко. :ab:
Аватар
Sunshine_хамстерче
Животинче с въпрос

Мнениеот Cake <3 » Пон Сеп 16, 2013 6:16 pm

Ами в гугъл все ще се намери нещо за отглеждането на коне. Като за начало трябва да намериш някой, който разбира от коне, за да ти помогне да си избереш кон (който да не е болен, да няма вредни навици като хапане и т.н.). Трябва също да видиш какви конни бази има в града ти и да го оставиш на пансион ( или ще си го гледаш на двора?). Като цяло не е лесно да гледаш кон :D
Аватар
Cake <3
В ятото

Назад към Коне