Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

ЗА КОНЕТЕ :-)

Re: ЗА КОНЕТЕ :-)

Мнениеот horse_girl » Пон Дек 28, 2009 9:39 am

Ок, ще кача. Казва се Сами:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Той преди е карал крос кънтри и всички състезания, в които е участвал е печелил първото място, но си разтяга сухожилие или нещо подобно и собственичката решава той да бъде само учебен кон. Направила съм му клип:
http://www.vbox7.com/play:5c66a87a

Изображение
horse_girl
В стадото

Мнениеот h0rses » Пон Дек 28, 2009 10:02 am

Еха! Браво, horse_girl! Много хубави снимки и клипче. Много е красив тоз Само! Той на колко години е? Да го разцелуваш от мен :ba: :ax:

Весели празници : )
Аватар
h0rses
В стадото

Мнениеот horse_girl » Вто Дек 29, 2009 9:18 pm

Той май е на около 7 години, нещо такова..
Весели празници и на теб :ab:
Изображение
horse_girl
В стадото

Мнениеот andaluz » Вто Апр 27, 2010 3:32 pm

Изображение Най-малкото конче в света е високо 36 см

В малкия град Барнстед в Ню Хемпшир, САЩ, живее най-малкият кон на света. Миниатюрното животинче носи гръмкото название Айнщайн – на името на известния учен. Новороденото жребче е само на няколко дни и тежи едва 2.7 кг и е високо едва 36 сантиметра – много под нивото на “нормалните” му събратя, които са на същата възраст.

Собствениците на Айнщайн са сигурни, че животинката ще бъде призната за най-малкия кон в света, тъй като към момента този рекорд принадлежи на друг малък жребец, който при раждането си тежал “цели” 4 килограма. Досегашният рекордьор, чието име е Тамбелин, е записан в Книгата на рекордите на Гинес. Той обаче страда от специфично отклонение в развитието и патологично състояние на ендокринната система. За разлика от него, Айнщан е напълно здрав.

http://prize.bg/news/385
Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето - козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни.
Аватар
andaluz
В пасажа

Мнениеот zoomaniak » Вто Апр 27, 2010 3:37 pm

Добавка към мнението на Мария

http://www.youtube.com/watch?v=6XQtd9cTGFM

Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Аляска » Чет Сеп 01, 2011 6:21 pm

Здравейте, аз съм огромен фен на конете и наистина имам опит - е в смисъл не искам да се правя на много много ама мога да язда тръст, лек "center" - или така наречен лек галоп. Мога да си оседлавам, разседлавам и др. Сега съм се насочила към професионалната езда с прескачане на предпядствия.
Моето богатство не лъщи и не дрънчи,то блести под слънцето и цвили. :)
Аполония, тя за мен е всичко,обичам те слънце! :*
Аватар
Аляска
Животинче с въпрос

Предишна

Назад към Коне