Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Първи стъпки! Помощ

Първи стъпки! Помощ

Мнениеот mecholari » Нед Ное 11, 2007 11:18 pm

Привет!!
От 2 дни имам аквариум( 21литра) . Имам също така и филтърна помпа SUNSUN, термостат 50w , термометър (Т на водата 27 С ). Дъното го покрих с декоративен пясък, имам 2 изкуствени растения малко камъчета и няколко рапани , и миди. Купих си рибки !!!!
2 златни-
4 хелери -( малки рипки с голяма задна перка и мн готини преливащи се цветоже. Поправете ме ако бъркам! )
и още 2 на които не запомних имената, оранжеви мъшката е с черна опашка. Но въпросните хелери(за което не съм сигорен :) ) стоят постоянно на повърхноста на аквариума. Прочетох че може да е от кислорода. Но помпичката изпуска въздух. Да сложа ли още една?
Даите ми съвет!!!
ПП: И може също и полезна информация за напред. Благодаря ви предварително!!!
mecholari
Животинче с въпрос

Мнениеот miami-heat » Нед Ное 11, 2007 11:20 pm

Шо правиш 2 теми ми не е ясно ! ? !
miami-heat
Животинче с въпрос

Мнениеот mecholari » Нед Ное 11, 2007 11:22 pm

miami-heat написа:Шо правиш 2 теми ми не е ясно ! ? !

Без да искам!!! :) Извинявам се!!!
mecholari
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Пон Ное 12, 2007 6:15 am

Изчете ли всичко в сайта...
МАХНИ И РАПАНИТЕ
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Re: Първи стъпки! Помощ

Мнениеот Рибчо » Съб Окт 03, 2009 9:06 pm

mecholari написа:Привет!!
От 2 дни имам аквариум( 21литра) . Имам също така и филтърна помпа SUNSUN, термостат 50w , термометър (Т на водата 27 С ). Дъното го покрих с декоративен пясък, имам 2 изкуствени растения малко камъчета и няколко рапани , и миди. Купих си рибки !!!!
2 златни-
4 хелери -( малки рипки с голяма задна перка и мн готини преливащи се цветоже. Поправете ме ако бъркам! )
и още 2 на които не запомних имената, оранжеви мъшката е с черна опашка. Но въпросните хелери(за което не съм сигорен :) ) стоят постоянно на повърхноста на аквариума. Прочетох че може да е от кислорода. Но помпичката изпуска въздух. Да сложа ли още една?
Даите ми съвет!!!
ПП: И може също и полезна информация за напред. Благодаря ви предварително!!!

За 21 л аквариум не мисля, че трябват 2 помпи но ако найстина е от кислорода купи от таблетките който го растварят в аквариума.
Аватар
Рибчо
В ятото

Назад към Акваристика