Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Рибки в Аквариума

Рибки в Аквариума

Мнениеот snikersi1 » Нед Мар 06, 2011 11:18 am

Здравейте! Аз отглеждам рибки вече 3 години и много искам да взема да си отгледам някоя рибка която е от някой специален вид. Отглеждам и развъждам гупи но не по чиста линя, търся различни видове гупи някакви с страхотни цветове и такива, също така ра\збрав в интернет за Кили рибки http://www.chroma.fische-killifische.de ... _Funge.jpg Ако някой продава или подарява кажете ми. Споделете какви рибки имате в своя аквариум. Аз например имам 4 аквариума в най малкия съм отделила Цихлид, в по големия имам бебета гупи и плати, в още по големия :ag: имам гупи, плати, данюта, молинезий, скариди и сомче чистач (ако така се казва), а пък в най-големия скалария, четири големи хелера които ги отгледах от както ми се родиха (интересното при тях че бяха 3 женски и един мъжки а сега са 3 мъжки и един женски :ajaweki: ) и един огромен сом :bs:
едно коте си гонело опашката, защото мислело, че на края опашката имало щастие,но не разбрало ,че щастието винаги го следва!:D
snikersi1
Животинче с въпрос

Re: Рибки в Аквариума

Мнениеот Bombom » Нед Апр 22, 2012 3:47 pm

От къде са ти скаридите Б
Bombom
Животинче с въпрос

Назад към Акваристика