Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Специалист морски свинчета София

Специалист морски свинчета София

Мнениеот Mishok » Пон Фев 21, 2011 3:37 pm

Здравейте,

бихте ли ми препоръчали клиники и специалисти, които са добре запознати с морските свинчета. Става въпрос за операция - кастрация поради киста на яйчника. По принцип в чужбина има специални ветеринарни лекари само за гризачи. Но тук просто не намирам такива. В Пловдив дори не правят упойка с газ.

До сега попаднах на добри отзиви за клиниките ИТАВЕТ и Син кръст. Интересува ме дали имат опит с морски свинчета, а не само с други животни.

Благодаря предварително.
Mishok
Животинче с въпрос

Re: Специалист морски свинчета София

Мнениеот rinusha » Пон Фев 21, 2011 4:01 pm

От ита вет съм с много добри впечатления :ay: За всякакви животни
rinusha
Пчела майка

Мнениеот robi99 » Сря Мар 16, 2011 9:15 am

ето ти линк за една такава ветеринарна клиника в София аз съм в същия блок всеки месец ходя там и съм много.много доволен надявам се и ти да мислиш така http://www.veterinarna-clinika.org/index.php?m=2&lang=1
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
Аватар
robi99
В ятото

Мнениеот pet_lover » Сря Апр 18, 2012 9:46 pm

Аз бях доволен от д-р Христова от ИТА ВЕТ, но доколкото разбирам от познати тя вече не работи там, а тя беше истински специалист по гризачите, с невероятно отношение към животните.
pet_lover
Животинче с въпрос

Мнениеот rinusha » Чет Апр 19, 2012 12:42 pm

pet_lover написа:Аз бях доволен от д-р Христова от ИТА ВЕТ, но доколкото разбирам от познати тя вече не работи там, а тя беше истински специалист по гризачите, с невероятно отношение към животните.

Д-р Христова е в отпуск по майчинство,а Ита вет са в процес на реформи и преустройство,но се надявам скоро всичко да си дойде на мястото :ay:
rinusha
Пчела майка

Мнениеот Акси » Чет Мар 06, 2014 12:12 am

Аз ходех при Др Георгиева - Централна ветеринарна клиника, до зоопарка в София.доста е скъпо, но поне имат апаратура а тази жена определено разбира от морски свинчетА.
Аватар
Акси
Животинче с въпрос

Назад към Морски свинчета