Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Морското ми свинче почина..

Морското ми свинче почина..

Мнениеот unre4lbg » Сря Фев 13, 2013 11:28 am

Здравейте, морското ми свинче почина днес, на около 8 години беше, имах го от 12 годишен... Отварям тема поради друга причина. Преди няколко месеца ми подариха малка праска.. и в момента тя е сама. Да и взема ли другарче? 6 години гледах голямото прасенце само и забелязах как живна покрай малкото прасенце.. Съжалявам за объркано написаната тема, просто се чувствам сякаш съм загубил близък човек и ми е малко трудно..
Аватар
unre4lbg
Животинче с въпрос

Re: Морското ми свинче почина..

Мнениеот rinusha » Сря Фев 13, 2013 11:38 am

Съжелявам за загубата ти.Според мен е хубаво да й вземеш другарче, аз обаче бих те посъветвала да е от същия пол.
rinusha
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Сря Фев 13, 2013 12:32 pm

8 години живот - браво - това е перфектната грижа и възраст....

Вземете им другарче - лошо няма - не са агресивни.
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Сря Фев 13, 2013 2:21 pm

Cъжалявам за загубата ти. [mood_feelings_hurt.gif] Вземи другарче на другото,а това помни c любов.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот МоРковче » Сря Фев 13, 2013 5:11 pm

Съжалявам за загубата ти !!! Относно вземането на ново другарче на прасенцето ти е много добра идея защото те са стадни животинки и обичат да живеят със себеподобни.Обаче за да избегнеш евентуално увеличаване на семейството прасенца си вземи от същия пол :).Те ще се разбират помежду си и ще изградят йерархия по между си и няма да се карат като са от един пол :ay:
Винаги бъди себе си,колкото и да е трудно в днешно време :)
Аватар
МоРковче
В ятото

Мнениеот angel_girll » Чет Фев 14, 2013 12:26 pm

Доста си е поживяло твоето прасенце. Съжалявам за загубата!
А за ново прасенце... аз преди имах мъжки, а при съквартирантката ми беше неговия син и като ги събирахме заедно уж нали да свикнат пак заедно те ставаха супер раздразнителни и агресивни и започваха да се скачат един друг. Надявам се при теб да не се получи подобно нещо при събиране на две гусенца на едно място. Все пак толкова много хора си гледат по две три гусета, не знам на тия двамата калпазани какво им беше станало тогава.
Любовта е твърде велико чувство, за да бъде лично и интимно дело на всеки!
Аватар
angel_girll
В ятото

Назад към Морски свинчета