Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Свинчови приказки

Свинчови приказки

Мнениеот Laila » Пон Авг 25, 2008 6:01 pm

Хора я споделете, свинчо издава звуци, едно такова пърпорене, на мен ми звучи забавно, ама дали е така и за него, обикновено като се доближи до зайката ги издава тези звуци. Иначе е гушкаво прасенце, но като поседи известно време у някой от нас на галене и започва да издава звуци като скимучене, какво означават. Май още не съм се научила да го разбирам добре. Отгоре на всичко се оказа момченце, а го мислехме за девойка, добре се беше прикрил :) Сега проявява интерес към зайката, а тя му се цупи :ajaweki:
Та въпроса ми е, как се разбирате с грухенцата си?
"Бог е любов" I Йоан. 4:8
Laila
В ятото

Re: Свинчови приказки

Мнениеот drebcho i glamcho » Пон Авг 25, 2008 7:27 pm

Нашият Мишо издаваше такива /предполагам/ звуци, когато не искаше да го пипаме. Също когато беше изплашен или когато яде, а някой посяга към храната му. icon_dontknow
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Вто Авг 26, 2008 8:40 pm

Звуците са нещо такова:кррррр.Ако говорите за това до колкото знам това означава че иска да ви уплаши.Например моита като яде и аз нещо я милвам тя издава тези звуци за да ме испалши.(съжалявам че пиша толкова неграмотно :ah: )
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот MaRtIn4eTy » Чет Яну 22, 2009 2:59 pm

[prlt.gif]
MaRtIn4eTy

Мнениеот sweet4eee » Вто Авг 18, 2009 8:23 am

Моята свинка само ,като е гладна издава звуци. :ag:
sweet4eee
Животинче с въпрос

Мнениеот luoshy » Пет Май 14, 2010 12:46 pm

Пупчо "квика", когато е гладен и когато чуе отварянето на хладилника.. Започва да гризе железата на клетката, а щом му дам храна спира. :ag: :ag: :ag:
Пупче, липсваш ми! ;[
luoshy
Животинче с въпрос

Мнениеот gabity.1998 » Вто Дек 28, 2010 9:27 pm

Сузи също квика , но това става само когато чуе че някой влиза и когато е гладна. :bs:
gabity.1998
Животинче с въпрос

Мнениеот kindbgm » Пон Фев 07, 2011 10:49 am

И моя така прави като го милвам и яде...Възможно е да иска да ни сплаши!Звуците са като... К р р р р р р със някакъв тънък звук и равни паузи между ръркането :) :bp: :ay: :ay: :bs: smiley24
kindbgm
Животинче с въпрос

Назад към Морски свинчета