Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Новото ми свинче

Новото ми свинче

Мнениеот Любо » Пон Яну 31, 2011 10:03 am

тази сутрин баща ми намери в клетката на свинчето ми малко свинче, а не бяхме срещали голямото с мъжки.Явно са ми я продали бременна,но малкото иска да суче и тя не му дава защото яде сено.малкото също яде сено но какво да правя като майката не му дава да суче?
мога ли да му давам мляко?или майката е била гладна и затова не му дава да суче?като се наяде малкото ще почне ли да суче?
Любо
Животинче с въпрос

Re: Новото ми свинче

Мнениеот Koset0 » Пон Яну 31, 2011 10:32 am

Еми те и моите не винаги даваха. Ти го наблюдавай дали все пак ще му даде да суче, ако не ще трябва да го дохранваш сигурно, но НЕ С КРАВЕ МЛЯКО . То във форума си има изписано доста за дохранване на каквото и да било :ad:

Не знам колко е кротка майката, но моите няха изключително гушливи и аз като я взема и дори понякога на леглото докато я галя, те си сучат :ajaweki:
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Любо » Пон Фев 07, 2011 9:34 am

Вече всичко е добре, сигурно защото и е първо бебе и не знае какво да направи но вече му дава да суче :ay:
Любо
Животинче с въпрос

Мнениеот ivan_m21 » Пон Фев 07, 2011 11:27 am

Браво
:sunny: :sunny:
ivan_m21
В стадото

Мнениеот Misho » Сря Фев 09, 2011 7:52 pm

Къде ще ги гледате?В различни клетки ли?Как се казва?Дай информация и снимки.
Аватар
Misho
В пасажа

Назад към За Моето Свинче