Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

В тяхна памет:(

В тяхна памет:(

Мнениеот archy » Пет Ное 06, 2009 12:17 pm

Днес разбрах ,че птичките ми са починали... icon_bawling Бяха финки.Мъжкото беше на 3 годинки и беше бяло.Казваше се Чико :ajaaski: Женското беше шарено и се казваше Чаки 3та.Тя беше 3тата жена на Чико другите... [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] Преди две години сио ги гледахме в нас,но понеже дойде котето ми се наложи да го дадем на приятели ... :ac: Аз ги виждах минимум 2 пъти в месеца и днес ми съобщиха,че вече го няма icon_bawling Много съм тъжна !!! :ak: :bh: Винаги съм ги обичала много :ba: Дано да са на по-добро място icon_bawling

пп.Съжалявам ако имам правописни грешки ,но ми е много мъчно... :ac:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Re: В тяхна памет:(

Мнениеот 4umer_Master » Пет Ное 06, 2009 12:32 pm

[mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] Съжелявам
Аз съм добро момче
Аватар
4umer_Master
В ятото

Мнениеот archy » Пет Ное 06, 2009 12:50 pm

Много ми е мъчно за тях...Особено за Чико...Свикнала съм като отида при него той да идва и да ме клъвне по пръста,за да получи още бисквита ,а сега гледам само празна кледка [mood_feelings_hurt.gif]
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот psychedeLic » Пет Ное 06, 2009 1:45 pm

[mood_feelings_hurt.gif] Нека да почиват в мир.. и да са щастливи там горе... [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
psychedeLic
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Пет Ное 06, 2009 2:02 pm

Криси,съболезнования,много съжалявам. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Чехълче » Пет Ное 06, 2009 3:25 pm

Съболезнования и от мен. [mood_feelings_hurt.gif]
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пет Ное 06, 2009 4:12 pm

Наистина много ми е мъчно за тях,но знам ,че сега са на по-добро място icon_bawling
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот ku4ence=] » Нед Ное 15, 2009 10:24 am

Дано наистина да са на по-добро място icon_bawling
[smile096.gif]
ku4ence=]
В глутницата

Назад към В тяхна памет