Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Нашите чинчили си отидоха.

Нашите чинчили си отидоха.

Мнениеот poptolev » Чет Юни 28, 2007 12:18 pm

Отидоха си поради чисто елементарна човешка грешка. Ако пиша тук то е да споделя тъгата си, че Чипо и Криша ги няма. Макар и за кратко те успяха да внесат в нашия живот нещо от себе си.

Ако пиша тук то е за да потвърдя, че чинличите не са трудни за отглеждане, но си искат своето внимание. Нека все пак да напомня, че те си отидоха поради елементарна човешка грешка и невнимание. Аз също имам вина, че не подходих малко по отговорно а се предоверих, но в същото време знам, че тази елементарна човешка грешка не е направена нарочно, но ....

Та затова скъпи приятели, когато отглеждате животни имайте предвид, че техния живот донякъде е и във ваши ръце.

Дано Бог ни прости нашите грешки и ни даде възможност да не ги повтаряме.
poptolev
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Чет Юни 28, 2007 12:32 pm

Съжалявам много. И в моето развитие на човек обичащ животните е имало смърт на животни поради невнимание. Човек се учи от грешките си и помни тъгата винаги. Аз те разбирам?
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот SIO » Чет Юни 28, 2007 12:42 pm

Много съжалявам за малките сладурчета. :(

От както зимата ми починаха свинчетата от пневмония много съжалявах че не ги бях погледнала по-рано. Но както се казва човек се учи от грешките си. Сега всеки ден преглеждам животинките ми за общото им състояние.

Би ли сподел от какво починаха и какво е причинило тази трагедия...
И един станиол овиваше мармота в шоколад.
Вълка сит и агнето цяло!
Аватар
SIO
В ятото

Мнениеот poptolev » Чет Юни 28, 2007 12:51 pm

Ами най обикновен топлинен удар. Получен на место и по време когато нямаше как да им се помогне.
poptolev
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Чет Юни 28, 2007 1:37 pm

И на мен са ми умирали свинчета и още гризачи докато придобия опит......съжалявам ама това си е част от изкачването
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот kokerka » Чет Юни 28, 2007 2:05 pm

СЪжалявам много.... учи се от грешките си и бъди по-добър занапред. Така ще има смисъл смъртта им. Съжалявам....
Животните са По-добрите приятели на човека!
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот Intoxicated » Съб Авг 11, 2007 10:34 pm

Съжалявам за пуховците... :cry:
Ти не си виновен...ние сме хора - грешим...просто за следващитеживотинки ще знаеш нещичко повече и това е...аз цял ден например навлажнявам леко на зайко лапичките и външнта част на ушетата...така де не цял ден а по обяд в голямата жега дето аз едва търпя
Intoxicated
Животинче с въпрос

Re: Нашите чинчили си отидоха.

Мнениеот maia_corni » Пет Май 30, 2008 2:52 pm

Апък моята пакосница излизаше от клетката си и много се чудех от къде се излиза намерих от къде и сега е залепено с тиксо и вече не излиза!
maia_corni
В стадото

Мнениеот Боксер » Пет Май 30, 2008 3:52 pm

Ох, много тъжно. И двете наведнъж, не мога да си представя какво ти е.
Боксер
Животинче с въпрос

Мнениеот dinooooooooooooo » Сря Юли 16, 2008 8:31 pm

съжалявам за малките ти приятели icon_bawling icon_bawling icon_bawling :bu: :ac: :ac: icon_bowdown icon_bowdown [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] аз нямам чинчили но имам хамстери 2 мъжки и женски пак съжалявам за мъниците ти [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling icon_bawling
грижете се эа животните си!
Аватар
dinooooooooooooo
В стадото

Назад към В тяхна памет