Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Почивай в мир

Почивай в мир

Мнениеот BgBoyz » Съб Ное 21, 2009 7:37 pm

пред 3 дни лъки умря icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling от когато го взех си поживя добре icon_bawling хранех си го играхме си icon_bawling icon_bawling ох незнам :bu:
BgBoyz

Re: почивай в мир

Мнениеот archy » Съб Ное 21, 2009 7:38 pm

Какво!!! :ai: :ai: Защо?Как? :ai: icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif] в шок съм icon_bawling
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот meri » Съб Ное 21, 2009 7:40 pm

Какво се случи? Това е ужасна новина..... [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот archy » Съб Ное 21, 2009 7:51 pm

Почивай в мир!Винаги ще те помня Лъки-куче с късмет icon_bawling icon_bawling icon_bawling Лъки ти значепе много за мен и други хора :ac: Дано сега си на по-добро място...На последната ни среща не уможах да ти кажа сбогом icon_bawling Немога да пиша повече [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling icon_bawling
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Re: Почивай в мир

Мнениеот meri » Съб Ное 21, 2009 8:13 pm

Криси не се тормози, тъжно е,но истината май ще остане неизяснена :ac: .
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Чехълче » Съб Ное 21, 2009 9:59 pm

Как така преди 3 дни?! Какво стана? Защо тук нищо не сподели? Какво му беше? Как се случи? icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling А ние всички така се радвахме, че си му дал дом! icon_bawling icon_bawling icon_bawling
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Мнениеот BgBoyz » Съб Ное 21, 2009 10:15 pm

Чехълче написа:Как така преди 3 дни?! Какво стана? Защо тук нищо не сподели? Какво му беше? Как се случи? icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling А ние всички така се радвахме, че си му дал дом! icon_bawling icon_bawling icon_bawling

наистина дълга история не ми се говори още съм в траур icon_bawling поне си поживя на топло 1 месец може и повече
BgBoyz

Мнениеот Чехълче » Съб Ное 21, 2009 10:16 pm

БигБойс, за нас е важно да знаем причината. Всички ние взехме присърце съдбата на Лъки. Интересуваме се. Кажи ни какво е станало.
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Мнениеот BgBoyz » Съб Ное 21, 2009 10:37 pm

значи преди три дни, рано сутринта към 4 часа, станах да сложа роси да си свърши дейностите в тоалетната, тогава и лъки стана, играха си 15 минути, после лъки си легна да си доспи ,а роси и тя легна, след 5 мин и аз си легнах. обаче на сутриннта към 7 и 20 тръгнах да им слагам храна и гледам лъки дали ще стане и ще почне да върти опашка, но не помръдна и си казах, айде да го остава сигурно спи. сложих на роси храната и отидох до тоалетна за водичка да им сложа, връщам се и гледам роси души лъки и обикаля около него, отивам да го подпутна да стане той студен, очите му бяха отворени и устичката леко отворена, оставих чак 2 часа по късно разбрах, че е мъртво защото около него се навъртаха 2-3 мухи и леко намирисваше от близо

Офтопик:
пише се BgBoyz ot bulgarian boyz а не бигбойс :ag:
BgBoyz

Мнениеот Чехълче » Съб Ное 21, 2009 10:40 pm

Много странна смърт. Предишните дни нямаше ли нещо, което да те разтревожи? Навън ли спеше?
Чехълче
В пасажа

Мнениеот BgBoyz » Съб Ное 21, 2009 10:43 pm

Чехълче написа:Много странна смърт. Предишните дни нямаше ли нещо, което да те разтревожи? Навън ли спеше?

еми ако искаш да гадая сега от какво е починал :ap: вътре в хола спеше
Офтопик:
виж ако тръгнем да гадаем ще трябва да разгадаме от какво е починала баба ми и после кученцето
:ag:
BgBoyz

Мнениеот Чехълче » Съб Ное 21, 2009 10:44 pm

:ai:
Коравосърдечието не е достойно за уважение качество. Сравнението с баба ти е най-малкото неуместно. Изобщо изглеждаш странно незаинтересован от смъртта на Лъки. Оставям те на собствените ти мисли, на тях ще кажеш истината.
Последна промяна Чехълче на Съб Ное 21, 2009 10:47 pm, променена общо 1 път
Чехълче
В пасажа

Мнениеот hammy96 » Съб Ное 21, 2009 10:45 pm

[mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот BgBoyz » Съб Ное 21, 2009 10:53 pm

[lock1.gif] ох защо ли казах
BgBoyz

Мнениеот ИНА » Нед Ное 22, 2009 12:39 am

еми ако искаш да гадая сега от какво е починал :ap: вътре в хола спеше

виж ако тръгнем да гадаем ще трябва да разгадаме от какво е починала баба ми и после кученцето
:ag:

Много смешно.Просто нямам думи icon_dontknow .
Аватар
ИНА
В пасажа

Мнениеот meri » Нед Ное 22, 2009 9:13 am

А ако ти си виновен за смъртта му,поне имай доблестта да кажеш,момичето ти се довери, а ти? :bu:
И дано не си го изоставил на село и не казваш,ако е така,по-добре си признай или върни кучето, трябваше да потърсиш помощ,не да се държиш така, никой не умира без причина.
Жалко за кученцето, а още по-жалко за безотговорността ти....... icon_bowdown
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Чехълче » Нед Ное 22, 2009 12:38 pm

Не го ли виждате, че приема всичко като игра. Умряло било от нещо си, дай сега да гадаем за кученцето и за баба му. Това последното беше направо...не знам как да го окачествя...То и ние сме били малки, ама такива чудовища не сме били. И се хили... :bb: :ai: Изображение
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 1:20 pm

Като го приемаш на смях,да не го беше поискал icon_bawling :bu: [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 1:44 pm

Лъки го няма вече...няма какво да се обсъжда...поне другото пале да доживее година [mood_feelings_hurt.gif] :bu: icon_bawling
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот BgBoyz » Нед Ное 22, 2009 1:55 pm

ох вище какво като взех лъки нищо не ми пречеше да го извхвърля още на същия ден но аз напрвих ли го но сега съжелявам че не го направих icon_crazy
BgBoyz

Мнениеот Чехълче » Нед Ное 22, 2009 1:57 pm

От теб човек не става.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 3:56 pm

Никой не те задължаваше да го вземеш :ai: hsuh :ac:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот drebcho i glamcho » Нед Ное 22, 2009 4:03 pm

:bu:
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Нед Ное 22, 2009 4:18 pm

archy написа:Никой не те задължаваше да го вземеш :ai: hsuh :ac:

Обаче, вземайки го, стана център на вниманието ни. Комплексът е страшно и коварно нещо - кара те да правиш какви ли не неща. :ai: Погали си собственото самолюбие на гърба на кученцето, че и на нас.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот kitana » Нед Ное 22, 2009 5:29 pm

BgBoyz написа:значи преди три дни, рано сутринта към 4 часа, станах да сложа роси да си свърши дейностите в тоалетната, тогава и лъки стана, играха си 15 минути, после лъки си легна да си доспи ,а роси и тя легна, след 5 мин и аз си легнах. обаче на сутриннта към 7 и 20 тръгнах да им слагам храна и гледам лъки дали ще стане и ще почне да върти опашка, но не помръдна и си казах, айде да го остава сигурно спи. сложих на роси храната и отидох до тоалетна за водичка да им сложа, връщам се и гледам роси души лъки и обикаля около него, отивам да го подпутна да стане той студен, очите му бяха отворени и устичката леко отворена, оставих чак 2 часа по късно разбрах, че е мъртво защото около него се навъртаха 2-3 мухи и леко намирисваше от близо

Инфаркт на миокарда или Синдром на внезапната детска смърт. icon_crazy
Абе ти за какви ни смяташ?Направо не знам откъде да започна.Айде да е отзад напред.Значи,кучето не мърда,не е адекватно,но въпреки това очите му са отворени,студено е,устата му също е отворена,БУТНАЛ си го и ти какво си си помислил,та чак след два часа си разбрал,че е мъртво и то по.......мухите и миризмата??Май нямаш ни най=малка представа (а смяташ явно,че и другите не знаят)след колко време един труп почва да мирише и да привлича мухите!От последния път,в който си го видял,до момента,в който си "разбрал"че е мъртво,са минали 5ч и 20 мин грубо.
Мани мухите....Те да бяха само...Другото просто ме втрещи!Толкова глупаво е измислено,че ..... :bu: А и си толкова разстроен,че трябва колкото се може по-скоро да изпратим някой при теб,че да те пази да не си забиеш ножа в гърдите!
Какво стана?Сгази го кола?Разболяло се е/отровено е и не сте го завели веднага на вет?Родителите ти са го изхвърлили навън?Ти го изхвърли?Лъжеш за всичко?Даде го на някой?"Играл" си си и си попрекалил не малко,а доста?Някой от вашите го е пребил до смърт?С приятелчетата сте го подпалили?Какво стана с кученцето,хлапе?
И кви мухи по това време на годината бе???
И какви са тея мухи(в множествено число) в ХОЛА ви,в който,както казваш,е спяло палето?
И още...Ич не вЕрвам,че си станал в 4 ч.Първото.Второт-да си спал 3 часа и да си станал пак!
Fortuna fortes metuit, ignavos premit
Аватар
kitana
Пчела майка

Местоположение: на Зеления път към Стария Светльо,като всички други

Мнениеот Чехълче » Нед Ное 22, 2009 5:54 pm

Много добре го каза. За съжаление може да си права за всички неща. Не бях помислила нито за мухите по това време на годината, нито за другите дребни детайли. Сега се чувствам още по-гадно!
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 5:57 pm

Аз съм си виновна,че го дадох на първият поуискал куче :bu: :bu:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Нед Ное 22, 2009 6:01 pm

Моля те, как може ти да си виновна, че той е измъчвал кученцето? Имаше добро намерение. Да му мисли този, който му е сторил зло!
Захвърлил го е някъде и само отвреме-навреме му е носил храна. През 3-4 дни.
Родителите му са казали, че две кучета са много и така...Още когато взе другото кученце, ми мина през главата, че може едното да бъде изхвърлено. Жалко, че се отказват при първата трудност.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот meri » Нед Ное 22, 2009 7:11 pm

Толкова ще оживее и другото,как не..... :ac:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот kris4i » Нед Ное 22, 2009 8:07 pm

Нямам думи за тук... На такива бeзотговорни пуберчета, трябва май човек да им направи професионален тест за интелигентност и още няколко вида тестове за емоционалност и отговорност, преди да им даде животно...
Така че...хора, моля ви...не давайте животни на малолетни, ако не сте напълно сигурни, че те, както и родителите им ще се грижат максимално добре за животното...
Ако имахме законите в Щатите, сега щяха да му вземат другото куче, щото това дете не заслужава да има животно и не може да носи отговорност. [smile3537.gif]
Bleed on, to the waves you talk in your fevered delight now
Dreep on, under burning rooms and falling mindstars
So long, keep the sun and the moon... and tell'em of your scars
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 8:29 pm

http://forum.mondoplay.com/?p=post&t_id=13867&m_id=50
http://forum.mondoplay.com/?p=post&t_id=12884&m_id=50

Вижте :ai: :ai: :ai: Просто не вярвам ,че ти повярвах и ти поверих невинен живот icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот danito_25 » Нед Ное 22, 2009 8:54 pm

icon_bawling Боже ужас не вярвам на очите си icon_bawling . Рано или късно ще има възмездие. Да почива в мир кученцето !
Аз всъщност искрено се надявам поне да го е пуснал и да не става въпрос за смърт изобщо! Човек, който се отнася така към животните ще бъде жесток и с хората! fing23 :bb:
Аватар
danito_25
Животинче с въпрос

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 8:56 pm

И аз се надявам,но колкото повече питам толкова повече ме съмнява,че не го убил ей така да си поиграе :bu: :bu:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 8:59 pm

devil4ety написа:кучето тази вечер заминава в парка и повече няма да пиша в този форум вие се държите с мен се едно съм .... незнам

:ai: :bp: Лъки май е жив !!! Ох само да отговори
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 9:03 pm

Жив е!!! :bp: Неще да каже къде ще го води да го пуска :bu: :bu: fing23
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот AdincetO » Нед Ное 22, 2009 9:06 pm

Супер :ba: Дано да е жив наистина! :sunny:
Последна промяна AdincetO на Нед Ное 22, 2009 9:07 pm, променена общо 1 път
AdincetO
В пасажа

Мнениеот drebcho i glamcho » Нед Ное 22, 2009 9:06 pm

Криси, я обясни по-ясно, какво става?
:ax:
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот danito_25 » Нед Ное 22, 2009 9:06 pm

знаех си..бях сигурна :bi: , просто не е искал да се изложи казвайки, че не иска да го гледа.Където и да го пусне..това е Лъки-кучето с късмет! Не се притеснявай, Бог ще му помага [applauseuu.gif]
Аватар
danito_25
Животинче с въпрос

Мнениеот archy » Нед Ное 22, 2009 9:08 pm

Ох добре... :bp: Значи взе си още едно куче и реши да каже,че е мъртъв,за да се отърве от Лъки,но накрая каза,че утре ще го пуска в парка и засега толкозСега трябва да разбера в кой ,за да го приберем :ai:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот kitana » Нед Ное 22, 2009 9:19 pm

Арчи,нищо не се разбира от линковете,които си дала.Можеш ли да копнеш това,което искаш да покажеш и да го пейстнеш тук?
Аватар
kitana
Пчела майка

Мнениеот Nadivtov » Нед Ное 22, 2009 9:42 pm

Ето какво става:
Криси пуска темата за кученцето :
Лъки трябва да си има тема,с която да го изпратим Той почина Не съм на себе си и с мъка пипа тази тема Надаявам се да е съм,но уви май не е почивай в мир !Лъки-куче с късмет Дано сега си на по-добро място и знай ,че винаги ще те помня!За мен знаеше много Сбогом Лъки

потребителят Цезар:
моите съболезнования
но я си прегледай поста,защото е сбъркан

криси:
Сега не ми е до оправяне на грешки

BgBoyz:
icon_bawling icon_bawling

Танушин:
цитат от криси: viewtopic.php?f=207&t=10411

това,което прочетох там е направо гадно :ac:
а особено мнението на kitana ме хвърли в светлина

криси:
Ами виж отношениято на авторът

Танушин:
точно това ме потресе

ДениИванова:
Ужас!!! Направо не мога да повярвам icon_bawling icon_bawling icon_bawling

Орион:
А кой е този хубостник, дето е написал за баба си? Криси ти ли си?

EDIT: просто не знаех в този форум кой-кой е, вече ми е ясно. Мерси и на танушин :)

Танушин:
Девилчето. (BgBoyz)

Орион:
Браво, девилче, това за 2та часа и 3годишно дете няма да го повярва... господи...

девилчето:

виж какво не стига че дадох дом на помиарче от улицата а вие не искахте да го земете поради ваши измишльотини а майка ми не давала а имал съм куче и котка а алергичен съм бил а аз баламия да взема тоя помиар

Танушин:
А Зооманиачката ти се довери.Надяваше се ти поне да не си като другите,които взимат кучета и до там.Поне кажи какво наистина направи с него (зооманиачка-криси)

Танушин:
цитат:

Моля те, как може ти да си виновна, че той е измъчвал кученцето? Имаше добро намерение. Да му мисли този, който му е сторил зло! Захвърлил го е някъде и само отвреме-навреме му е носил храна. През 3-4 дни. Родителите му са казали, че две кучета са много и така...Още когато взе другото кученце, ми мина през главата, че може едното да бъде изхвърлено. Жалко, че се отказват при първата трудност

ми то и за това нямаше снимки.А сега вече всичко ми се изясни.Поне кажи какво си го направил

Тедиту96:
девилче щом мислиш, че това куче е помияр защо реши да го вземеш и да му дадеш дом???Щом не можеш д се грижиш за него по-добре е било изобщо да не го взимаш

Орион:
С това вече тотално ми падна в очите, честно. Защо си съчини историята, че след 2 часа намирисвало... кви мухи през есента, бе ей! Откъде ще дойдат те! Като си вземаш животно поемаш отговорност за него! Като си осиновиш дете от детски дом, и като умре, ти как му викаш, "онова копеленце, за к'во ми беше да го вземам, само да му чистя ла***та, и да го храня! Да си мре, там в дома!". Така ли му казваш? Господи, нека ако е така някога да те изхвърлят в детски дом, да видиш как е! Или пък, да видиш какво е да си улично куче! Умилкваш се на всеки минал, молиш се за храна, някой простак, дето се мисли за много важен (като тебе) те рита, пребива те до смърт, въобще?! Кеф ли ще ти е? Помияр... даже не заслужаваш и така да те нарека, че обиждам кучетата на които те наричам! ТЕ са по-високо от тебе, момче!

ИЗВИНЯВАМ се публично за всички груби примери, груби думи и всичко грубо, но случа го изисква!

девилчето:
ела ми виж телефона къв и после ми говори за снимки

Танушин:
добре,и моя телефон не е особено як.Ако ти кажа годината му на производство,може и да паднеш.но дори не си й показвал кученцето.
ако трябва да се изразя по-ясно:какво направи с кученцето

девилчето:
оле аз ти говоря че му липсва камера а как да правя снимчки без камера а кфо съм направил с кучето тва си моя работа

Криси:
кажи поне къде е ,за да го взема ако е живо Кажи истината поне да знам как е загинал

девичлето:
кучето тази вечер заминава в парка и повече няма да пиша в този форум вие се държите с мен се едно съм .... незнам

Криси:
Живо ли е? Ако е така моляте кажи в кой,за да го приберем

девилчето:
кучето е вече достатъчно пораснало за да се оправи само а и там където ще отиде има още кучета и жена която се грижи всеки ден за тях

Криси:
Кажи къде е !!!Защо искаш да го убиеш?Моля те кажи къде,,не ме карай да обикалям всички паркове ,за да го търся
Моля те !!! Ще те оставя намира само ми кажи къде ще го водиш

девилчето:
а а а аз не съм тръгнал да го убивам просто съм преценил така нали сега кучето не е в теб за какво ти е кой ще го вземе :ag: :ag: :ag:

Танушин:
когато човек иска нещо-намира начин,когато не го иска-намира причина

Криси:
Аз ще прибера кучето И моля те кажи ми къде ще го водиш ,защото не искам да умре или да остане без дом отново

девичлето:
на добро място ще е бъди спокойна ще може и да идваш да го виждаш

Криси:
Кажи къде ще го водиш...след тази лъжа ще го тъся и като го намеря... Искам да върнеш Лъки

девилчето:
няма да остане без дом бъди спокойна

Криси:
Ще го прибера докато не намерим нов стопанин

Танушин:
След тези всички молбе ти отново не искаш да й го върнеш.Това ме навежда на мисълта,че отново криеш нещо

Аз:
Криси аз съм Славея. Имах скайпа на тоя ... и като разбрах какво стана му писах и той ме блокира веднага. В пълномощното му писах (поне там може да види какво съм писала) и после го блокирах. Айде поне кажи къде е кучето. Не стига че лъжем мамиш мажеш замазваш ами и не казваш... Изверг ,отрепка незнам какво да кажа. Да умреш ти дано вместо невинното създание. Едно с чиста душа за разлика от на някой друг

Танушин:
дали той самия знае къде е кучето

За сега това има във форума.
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот kitana » Нед Ное 22, 2009 10:06 pm

Ей много комплекси в тез тийнейджъри беее.....И никаква мисъл....НИкъв живец.Само страх и комплекси.
Вземи си махни това BG пред boys,че се чувствам ужасно обидена да споделяме една националност.Всъщност,чувствам се зле за това,че сме от един вид.Напрао зЕми махни и това boys .Щото да си от мъжки пол предполага съвсем други неща.Коренно различни от действията ти и всичко,което показваш.
Неграмотността явно е модерна.Хубавото е поне,че модата се променя.Лошото е,че неграмотните си остават така за дълго време,или за цял живот.Земи си опраи правописа,за да не ти се смеят хората.Щото не си на 7,а на 16.Ако е вярно,разбира се.
Аватар
kitana
Пчела майка

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 8:59 am

И каква е гаранцията,че ще гледа и другото куче,или и то ще се озове в парка?
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот valnata » Пон Ное 23, 2009 9:30 am

meri написа:И каква е гаранцията,че ще гледа и другото куче,или и то ще се озове в парка?

Няма никаква гаранция. И другото ще е захвърлено след време, като му омръзне. Той за себе си не може да се грижи а какво остава за куче. Като видиш само каква лъжа е сътворил. :ag: Мухи, смрад, и заглавието почивай в мир. :ag: Става въпрос за човече което е много зле.
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот moderatori » Пон Ное 23, 2009 9:31 am

Потребителят е Деактивиран.
Модератор (от латински: modratio/moderare → управлявам, ръководя, насочвам, регулирам) e човек, който ръководи разговор или друга комуникация и ги направлява.

ПРОЧЕТЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА
moderatori
Животинче с въпрос

Защо темата на BgBoys е заключена?

Мнениеот kitana » Пон Ное 23, 2009 11:09 am

1.Не разбирам защо потребителя е деактивиран.
2.Защо темата трябваше да се заключва?Или трябва да си направим нова,за да разберем какво става и какво ще стане с Лъки?Ооо да,тогава ще е много подредено....Веднага и всички ще разбират за какво става въпрос.
Аватар
kitana
Пчела майка

Re: Защо темата на BgBoys е заключена?

Мнениеот danito_25 » Пон Ное 23, 2009 11:11 am

hsuh и аз точно исках да питам какво става с Лъки? Пък темата заключена hsuh Арчи...пиши какво става с Лъки!
Аватар
danito_25
Животинче с въпрос

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 12:16 pm

И според мен не беше правилно да се деактивира потребителят, взел Лъки, също и темата да се заключва. Можехме нещо да изкопчим от това тийнейджърче, сега едва ли ще имаме тази възможност.
Криси, умоляваме те да ни държиш в течение.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 12:22 pm

Правилно е заключена, хора,които нарушават правилата се деактивират,така са преценили, значи така е редно.
Няма да разберем какво се е случило,не и от него,при положение,че пише само лъжи и манипулира хората,защо трябва да му се вярва?

Криси, дано успееш да го намериш,и аз чакам новини.
Да бяхте й помогнали някак, с писане не става,жалко,че съм далече..... :ac:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот drebcho i glamcho » Пон Ное 23, 2009 12:30 pm

За темата сте прави, станало е недоразумение :ax: , но не смятам, че недобросъвестни и безотговорни стопани, като BgBoyz имат място в тоя форум.
За мен лично е подигравка с чувствата на всички, да ни разиграва, като маймуни.
Няма какво повече да научите от него.
Разчитаме на Криси да ни държи в течение.
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 12:32 pm

И сега какво деактивиран ли е ,или не? Не е ли нарушил правилата с многото си обиди?
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот drebcho i glamcho » Пон Ное 23, 2009 12:32 pm

Деактивацията остава.
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 12:35 pm

Криси, в четвъртък рано сутринта съм в България. Ако имаш нужда, мога цял ден да ти помагам. Следващия ден имам изпит, така че ще е само четвъртъка.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 1:17 pm

Ох де да можех да ви кажа нещо хубаво... :ac: И от другиоят форум е блокиран и нямам идея къде е...няма го в скайпа,никъде [mood_feelings_hurt.gif] Не мога да намеря Оскар (ще го наричам така ,както си го кръстихме предо да го вземе) :bu: Остава ми да обиколя парковете около адреса му (ако искате ще ви го дам,но се съмнявам да е истинският)Дано да е добре .Ако не го намерим незнам какво ще правя... :ac:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 1:30 pm

Дай адреса, аз в четвъртък ще разпитам и хората. Понякога имат доверие на възрастните, не и на децата, може на мен да кажат нещо, което не биха казали на теб.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 1:38 pm

за адресът не съм сигурна дали е истина :ah: Ето снимка намястот където най-вероятни се намира http://www.shodanbg.com/Resources/image ... shop_2.jpg Мисля,че е 18ти блок,но не съм сигурна,Защото е изтрил съобщението в скайпа :ah:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 1:49 pm

А дали не е изоставен някъде съвсем на друго място,за да не го намери никой и да не се разбере лъжата,може би се надяваше идеята със смъртта да мине? icon_dontknow
А може да е закаран и далече,не се знае, а може и наистина да го е убил, след всичко...... [mood_feelings_hurt.gif]
Дано разбереш нещо, може да провериш в някоя вет.клиника,дали някой не е изоставил куче, въпреки че едва ли го е водил, другия вариант е да налепиш обяви със снимка.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот hammy96 » Пон Ное 23, 2009 1:49 pm

archy написа:за адресът не съм сигурна дали е истина :ah: Ето снимка намястот където най-вероятни се намира http://www.shodanbg.com/Resources/image ... shop_2.jpg Мисля,че е 18ти блок,но не съм сигурна,Защото е изтрил съобщението в скайпа :ah:

:ai: :ai: Аз съм точно до стадиона Георги Аспарухов.На 4-5 минути от него.
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 1:52 pm

Все си мисля,че Оскар е някъде далеч,защото сега ме уверява,че си имал хубав дом и да му се доверя :ai: Пшродължавам търсенето,но ми е трудно,защото трябва хем да крия от родителите ми ,хем да разлепям обяви и тн...утре ше отида ня мястото да го потърся,а ако не го намеря ще просължа да го питам и да тъся някъде в този район... [smile3537.gif] Днес няма да мога,но утре съм сводобна следобета :ac:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 1:53 pm

Търсете в парковете и градинките и сложете обяви ,даже може да напишете и награда,все някой може да е видял нещо.А може и да е в друг квартал,за това обяви не само там, а и по-далече по възможност.И за каква жена говореше,където ги храни,ако знаете такава или такова място,също проверете,не се знае къде е ........

Може да го е дал на някой, не е изключено.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 1:54 pm

hammy96 написа: :ai: :ai: Аз съм точно до стадиона Георги Аспарухов.На 4-5 минути от него.

Моля те ако видиш Оскар пиши тук :ay:

Ами ще търся...до 143 училище има жена ,която храни бездомни,ни там са толкова лошо,че биха го разкъсали :ac: Ще потърся утре хубаво
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 2:19 pm

Хами, ще пишеш, нали? [mood_feelings_hurt.gif]
Чехълче
В пасажа

Мнениеот danito_25 » Пон Ное 23, 2009 2:30 pm

и аз живея на 5 мин от 18 блок и на 2 мин от парка до този блок :ai: Ще си отварям очите :ab:
Аватар
danito_25
Животинче с въпрос

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 2:31 pm

ЧУЧВАЛА ЛИ СИ ЗА 10ТОКЛАСНИК С 2 КУЧЕТА?Ох чудесно е,че има хора около блока :bp:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот danito_25 » Пон Ное 23, 2009 2:36 pm

ами аз отдавна съм свършила с училищата и учениците, но наистина ще направя обиколка да поразгледам за Лъки - при блока, в парка...той сигурно е и поотраснал вече, дано го позная, ако изобщо го видя.
Всички, които живеят в квартала да си отварят очите :ai: за Лъки!
Аватар
danito_25
Животинче с въпрос

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 2:44 pm

Не искам да ви обезсърчавам, но наистина не е логично да го е пуснал толкова близо до блока си. Всеки ден ще го вижда и това ще му напомня какъв садист е. Дано все пак не е толкова досетлив и просто да го е натирил, преди да си влезе във входа...
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 2:46 pm

Не вярвам да си е изхабил времето да го води надалече... icon_crazy
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 2:50 pm

Едва ли е наблизо,по-скоро е доста далече, толкова дни нямаше никакви новини,и изведнъж умрял, всичко е добре обмислено,или просто си играе на котка и мишка с нас.
Аз не бих се надявала кой знае колко много,даже си мисля,че няма да го намерите...дано бъркам. :ac:
Такива хора са изобретателни, не го подценявай.

Криси, бих те посъветвала ако му знаеш адреса, да отидеш с няколко човека и да го притиснете да си каже,иначе може да си търсиш до безкрай,малко заплаха ще свърши работа.С такива хора,така се действа, иначе само се губи време, и да е добре кучето, не се знае какво може да му се случи на улицата.Хванете го натясно и да си признае,иначе......
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот hammy96 » Пон Ное 23, 2009 3:09 pm

Ако го видя ще кажа веднага! Дори ако трябва, за да не избяга ще го хвана.
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 3:54 pm

Мери е права, че такива са изобретателни. За съжаление е права... [mood_feelings_hurt.gif]
А идеята за притискането е хубава, но трудно изпълнима. По-скоро ако една вечер се отиде у тях и се говори с родителите му? Едва ли са кой знае колко различни, но поне могат да го накарат да каже.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 3:57 pm

Ами ако събера момчетата от класа ,които и без това като разбраха веднага решиха,че fing23 трябва Ми ще се организираме и ако наистина живее там ще види той...Ще потърся все пак и около блока му :bs: Ще пиша ако има нещо...
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 4:37 pm

Последното е осъществима идея. :ay:
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 4:53 pm

Въпросният човек ме е блокирал в скайп и мяй нямам никаква връзка с него :bu: :bu:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 5:17 pm

Не може да очакваш друго от него,Криси.Събирай тайфата и един пердах добре ще свърши работа, иначе с добро не става с такива,даже нещата се влошават.Съжалявам за съвета си, но това е положението и ситуацията,иначе може да се амбицира и да навреди на животното,колкото по-бързо се действа,по-добре.Какво ще го съжаляваш, не заслужава.И родителите не са добър вариант,каква е гаранцията,че и те не са го изхвърлили?
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 5:19 pm

Ох утре събирам момчетиите и айде да го търсим...не ми се ще чак до бой да се стига,но явно няма друг начин... :bu: AvatarSmileyFencing
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 5:46 pm

Хубаво го притиснете! Ако ви каже някакво място, идете ЗАЕДНО с него, защото може да ви "прати за зелен хайвер".
Изображение
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 5:50 pm

проблема е,че знам само района и евентуално блока [smile3537.gif] Ще потърсим,но не мисля,че ще дойдат повече от 2ма 3ма :bu: Милото куче...проблема е,че няма да мога да разпечатам листовки,защото нямам принтер...Ще питам някой от нашия клас ако може,че те не се интересуват много,много :ac:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 5:54 pm

Криси, можеш да разпечаташ във всеки един интернет клуб и не е скъпо - някакви стотинки.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 5:56 pm

Ами ще потърся,че времето ми е ограничено ...Мога само утре да отида за максимум 2 часа ,а другите дни 30 минути горе-долу,че ходя на доста уроци и няма измъкване :bu: :bu: Мился,че утре ще имам време и аз листовките

Промяна в плана...Туко що получих лично съобщение в другият форум,което гласеше:Кучето е в мен!!!

Нямам си на идея койе,защото не познавам ника и не пише във форума...Сега какво да правя? :ai: Чакам отговор,но май няма да го получа... :ac:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот kris4i » Пон Ное 23, 2009 6:19 pm

Арчи, ако намереш кученцето, къде мислиш да го прибереш ?
Стискам палци!
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 6:23 pm

Ами най-вероятно ще остане в парка до училище и ще му се направи подслон,ще го храним и гледаме докато не му намерим нов дом ...Дали ще е добре?Засега само това можем да направим... :ac:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот hammy96 » Пон Ное 23, 2009 6:26 pm

Криси как му е скайпа на тоя изрод?
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 6:27 pm

shadow_ice2 не казвай веднага,че си за Оскар,че ще те блокира веднага :bu:
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Nadivtov » Пон Ное 23, 2009 6:28 pm

shadow_ice2 Ама още като му споменеш и ще те блокне няма смисл. :bu:
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот niichety » Пон Ное 23, 2009 6:50 pm

Писах му на оня и му казах че се познаваме, ама ще му кажа коя съм после и той каза да не си някоя за онова киуче, като всички които ме убиждат и аз му казах "Кво куче бе?" и той ми каза, че го е взел от някво момиче, ама после леля му е казала, че кучето тряя се изхвърли icon_crazy И го изхвърлили :ai: icon_crazy :bu:
Пиу..пиу..пиу...пиу..пиу..пиу..пиу..пиу..пиуу..
niichety
В ятото

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 6:51 pm

[6:41 PM] niichety: [18:41:03] M@$T3R: mi edno momi4e mi dade ku4e i 2 sedmici po kasno az go izxvarli6 6tot to si be6e pomiar4e a i lelq mi ne be6e saglasna tva ku4e da ostane

Знам,че е забранено,но вижте!!!Блгодаря на Нийчу за помоща :az: :ba: :bu: :bu: icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif] За доказателство
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот niichety » Пон Ное 23, 2009 6:53 pm

Офтопик:
Моля Арчу :ba:
Пиу..пиу..пиу...пиу..пиу..пиу..пиу..пиу..пиуу..
niichety
В ятото

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 6:54 pm

Сега някакъв ми пише,че кучето е в него и иска да се видим в събота да ми го даде :av: :bu: :bu: icon_dontknow
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот hammy96 » Пон Ное 23, 2009 7:15 pm

Криси влез в някой скайп, от който shadow_ice2 не те е блокирал че сега си пишем и иска да говори с тебе (по-точно да говорим 3-мата)
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 7:17 pm

Офтопик:
Няма смисъл...ще ме познае...амо можеш икопчи къде го е пуснал та да знам къде да търся :ah: Иначе съм потресена и няма да се сдържа да не си разплета езика fing23
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Пон Ное 23, 2009 7:20 pm

Момичета, имам чувството, че го е обърнал на бизнес! Внимавайте да не ви иска на финала и пари! Изобщо ни е взел за мезе, може и тук да е чел, каквото сме си говорили. Умната, моля ви.
Чехълче
В пасажа

Мнениеот meri » Пон Ное 23, 2009 7:24 pm

Пишете в скайпа за по-сигурно, най-добре е темата да се заключи пак и да се почисти или изтрие.Който се интересува може и на ЛС,защото вероятно чете и именно за това се и подиграва и разиграва както си иска.Така няма да помогнем нито на Криси,нито на кучето,кой знае къде са го хвърлили? Не му пишете на скайпа, манипулира ви само.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот hammy96 » Пон Ное 23, 2009 7:36 pm

[19:19:40] Ŵrŏng ẃåy каза: добре не може ли поне да го види за последно за да се успокои
[19:19:58] Ŵrŏng ẃåy каза: и съм сигурна че ще спрат да ти пишат и да те псуват
[19:20:01] M@$T3R каза: moje da
[19:20:09] M@$T3R каза: sled kato se pouspokqt ne6tata
[19:20:15] M@$T3R каза: (handshake)
[19:20:32] Ŵrŏng ẃåy каза: :)радвам се
[19:20:37] M@$T3R каза: drugata sedmica
[19:20:43] M@$T3R каза: v parka
[19:20:46] M@$T3R каза: ili pred bilata
[19:20:58] M@$T3R каза: 4e daje 6te i go dam
[19:21:02] M@$T3R каза: ako si go poiska

...

[19:29:52] Ŵrŏng ẃåy каза: значи за последно казвам на Криси че ще и върнеш кучето
и да се разберете кога ще се срещнете?
[19:30:03] M@$T3R каза: (nod)

Надявам се да е истина. Каза да му пишеш и че ще се разберете :ad:
И каза че ще ти пише ако не го обиждаш :ab:
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот archy » Пон Ное 23, 2009 7:41 pm

Абе да каже къде е кучвто и аз ще го намеря без той да идва да ми го носи...само да каже къде го е изхвърлил ,за да си го взема smilie8
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот kris4i » Пон Ное 23, 2009 7:47 pm

Ако наистина е изхвърлено някъде, може и вече да не е там животинчето, едва ли ще стои на едно място. По-бързо да казва, защото колкото повече се протакат нещата, толкова по-малка вероятността да го намериш ако е навън.
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Мнениеот hammy96 » Пон Ное 23, 2009 7:51 pm

Вече няколко пъти го питах и той каза че не е на улицата ами е в него.Криси за всеки случай му пиши.Ние горе долу се разбрахме.
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот archy » Вто Ное 24, 2009 1:18 pm

Ходих,търсих и не намерих [mood_feelings_hurt.gif] Пиша му,но нямам отговор :ac: :bu: Търсенето продължава...така и не успях да намеря 18ти блок :ah: :ah: Проверих в парка,около блоковете и при стадиона...Отчайвам се...Отправям молба към M@$T3R или Девила или Бгбойс да се свърже с мен и да ми каже къде е кучето и какво е станало с него,защото наистина ми е мъчно за Лъки или Оскар :ac: ЩЕ го оставя и повече няма да говоря за този случай ако ли не обричаш животна на невинно кученце .Моля те направи това последно нещо заради Лъки.ако не те е грижа поне подскажи ни ,за да го приберем и да му намерим дом.Вече губя надежда и мисля,че ако не ми подскажеш няма да се справя [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот AdincetO » Вто Ное 24, 2009 6:32 pm

Успех! :ba: [mood_feelings_hurt.gif]
Аз все още се чудя толкова ли е трудно просто да ти каже къде го е пуснал и кога ще го пусне, или в кого е icon_dontknow А не може ли просто да ти го даде? icon_dontknow
AdincetO
В пасажа

Мнениеот hammy96 » Вто Ное 24, 2009 7:21 pm

Криси казах му да те отблокира и той ме пита за скайпа ти и аз му дадох този krissy_radi Ако можеш се включи.Иска да говори с теб!
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот Чехълче » Сря Ное 25, 2009 7:39 am

Има ли нещо, което да си заслужава да бъде разказано? [mood_feelings_hurt.gif]
Чехълче
В пасажа

Следваща

Назад към В тяхна памет