Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Изминаха 2 години без теб!

Изминаха 2 години без теб!

Мнениеот archy » Пон Дек 07, 2009 5:49 pm

Днес стават две години откакто изгубих първото си куче!Може да не беше домашна,но цели две години си живя в колибката пред печатницата на баща ми и цели две години имах удоволствието да изживея чувството да имам четириного приятелче :ba: На този ден преди две години баща ми ми каза,че я няма.Търсихме я ,лепихме обяви...нищо...Може ди са я отровили или хвърлили в изолатора,въпреки,че беше кастрирана и с кожен нашийник,на който пишеше "Не пипай-домашно куче" [mood_feelings_hurt.gif] Спомням си как като ме видеше започваше да плаче от радост и как с удоволствие и даваше да я разхождам на повод...Дойде при мен съвсем случайно докато си ходейх по улицата и така заживое две години при нас :ba: Нямам снимка на нея,но си пазя покана от рожденият ми ден,която е нейна снимка :ba:
Липсваш ми Елиза!Няма да те забравя никога! [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Re: Изминаха 2 години без теб!

Мнениеот meri » Пон Дек 07, 2009 6:01 pm

Помни я винаги. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот archy » Вто Дек 14, 2010 3:17 pm

Изображение

Липсва ми! [mood_feelings_hurt.gif] :ba:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот sweet_candy » Вто Дек 14, 2010 6:49 pm

Спомняй си винаги за нея icon_bawling icon_bawling icon_bawling .А вие търсихте ли я по приютите или из града?
What doesn't kill you makes you stronger !!
This is your life and your life is your story ..write it !
Аватар
sweet_candy
В глутницата

Мнениеот archy » Вто Дек 14, 2010 6:59 pm

В първият си пост обясних, че я търсихме навсякъде, но... Милата беше толкова добричка... :ba: [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот sweet_candy » Вто Дек 14, 2010 7:06 pm

Ооо да съжалявам моя грешка не тъжи толкова може да се върне или поне мисли,че и да са я взели може би е при добри сопани
What doesn't kill you makes you stronger !!
This is your life and your life is your story ..write it !
Аватар
sweet_candy
В глутницата

Назад към В тяхна памет