Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Милата ми Флора ..

Милата ми Флора ..

Мнениеот piseto96 » Сря Яну 20, 2010 11:23 pm

Моята женска хамстерка вече не е между живите icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling ....Почина на 19.01.2010г. , просто се прибрах от даскало и я видях мъртва icon_bawling icon_bawling ... ревах цяла вечер ..
Тя беше най - подвижния хамстер, който съм имала ...винаги правеше всичко възможно да ми оправи настроението , когато получех слаба оценка в училище ..усещаше какво ми е ...за да ме развесели се качаше на ,,покрива ,, на клетката и се набираше на решетките - като истински Сървайвър [smile028.gif] .. Толкова я обичах .. но нищо не е вечно ! icon_bawling
П.С : Сбогом Флора , ти беше много добър приятел и добър домашен лчбимец .. също и член на семейството ми !!!
П.П.С :Обичам те ! Никога няма да те забравяя ! :ba: :ax: [kiss25.gif] [kiss15.gif] [smile012.gif] [smile348.gif] hamster_hearts :ajafr5t6ki:
Ето и снимка :ba:
Photo-0001.jpg
Flora .. I Miss You !!!
piseto96
Животинче с въпрос

Re: Милата ми Флора ..

Мнениеот Fabregas » Сря Яну 20, 2010 11:25 pm

Съжалявам за загубата ти. [mood_feelings_hurt.gif]
Fabregas

Re: Милата ми Флора ..

Мнениеот Чехълче » Чет Яну 21, 2010 4:50 pm

Моите съболезнования за животинчето ти. icon_bawling
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Назад към В тяхна памет