Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Поредното коте,отишло си от тази земя само

Поредното коте,отишло си от тази земя само

Мнениеот kris4i » Нед Юни 06, 2010 2:51 pm

Чуши й виках.
Миналото лято й бях намерила дом, но ми я върнаха. Прекара и една нощ у нас, бях се подула цялата от алергията ми към котки, очите ми компот, носа ми тече, едва дишах, но си я гушках и спа отгоре ми. След това беше в приемен дом и накрая пак се озова на улицата, защото никой не я искаше.
Беше прекрасно котенце, кротичко, добричко, разнасях я из квартала на ръце.
Края на есента, началото на зимата изчезна безследно. Успокоявах се, че някой я е прибрал.
Днес една жена ми каза, че в периода, когато изчезна я е намерила умряла в мазата на съседния вход. Стояла там доста време, била се вмирисала и накрая някой изхвърлил трупчето й........
Нямам думи да опиша какво ми е.
Ето какво става с всички "изчезнали" котки.. Умират някъде по храстите, по мазите, съвсем сами и незнайно от какво. Може би някой "добър човек" се е "погрижил" за нея.

Почивай в мир, Чушинка. Обичам те и те помня винаги , както и братчетата и сестричетата ти, които също си отидоха нежелани от никого.....
Bleed on, to the waves you talk in your fevered delight now
Dreep on, under burning rooms and falling mindstars
So long, keep the sun and the moon... and tell'em of your scars
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Re: Поредното коте,отишло си от тази земя само

Мнениеот diva21 » Нед Юни 06, 2010 2:53 pm

милото. [mood_feelings_hurt.gif]
Да почива в мир. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот ku4ence=] » Нед Юни 06, 2010 2:53 pm

Била е много сладка.Съжелявам за загубата ти [mood_feelings_hurt.gif]
[smile096.gif]
ku4ence=]
В глутницата

Мнениеот jenito98 » Нед Юни 06, 2010 2:56 pm

Толкова сладко котенце.Много жалко че е останала самичка насред улицата.Добре че ти си се грижила за нея макар да имаш алргия-трябва да има повече хора като теб.А за този "добър човек" който се е "погрижил" за нея-някой трябва да се "погриже" и за него! [wo1rry.gif] :bb: :bu:
Аватар
jenito98
В глутницата

Мнениеот archy » Нед Юни 06, 2010 3:02 pm

[mood_feelings_hurt.gif] За жалост с повечето бездомници е така,дори и да се опиташ да помогнеш... [mood_feelings_hurt.gif] Съжалявам!Сега е на по-добро място!
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот kris4i » Нед Юни 06, 2010 3:07 pm

Благодаря ви.

Затова искам да ви кажа - ако можете да спасите някое куче/коте от улицата, направете го, а не си купувайте такова от някъде... Просто онези навън нямат шанс, а те са също така добри и хубави като останалите.
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Мнениеот diva21 » Нед Юни 06, 2010 3:10 pm

kris4i написа:Благодаря ви.

Затова искам да ви кажа - ако можете да спасите някое куче/коте от улицата, направете го, а не си купувайте такова от някъде... Просто онези навън нямат шанс, а те са също така добри и хубави като останалите.

Аз попринцип до тук съм гледала все улични котки и кучета.
Ако имате шанс дайте го на някое нещастно бездомниче.
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот archy » Нед Юни 06, 2010 3:12 pm

Животно взето от улицат винаги ще е благодарно!Надали моята писана сега щеше да е жива ако не я бах намерила... [mood_feelings_hurt.gif]
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот ~The White Bird~ » Нед Юни 06, 2010 3:14 pm

Милото icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif] Съжалявам за котенцето ти [mood_feelings_hurt.gif] И желая да ти кажа - Браво,наистина...другите така наречени "хора" които нямат грам човещина ги ритат,блъскат ги с коли,измъчват ги за забавление...Но в края на тунела винаги има надежда...в случая надеждата за котенцето си бил/а ти...винаги живота си има край...но бъдете щастливи-тези душички са били обичани,от вас...и знайте че животинчето е горе-на небето и винаги ще ви помага,дори да не го знаем...а за безчовечните егоисти имам да кажа само едно - Дано никога не бъдете обичани,както е било обичано котенцето...тези хора НЕ заслужават грам съжаление или любов...
[marquee][hug]Всичко е любов![hug][/marquee]
~The White Bird~
Животинче с въпрос

Мнениеот kris4i » Нед Юни 06, 2010 3:25 pm

Ами аз имам усещането, че съм я предала [mood_feelings_hurt.gif] Не съм спряла да изпитвам вина, че я пуснах обратно на улицата. Наистина нямаше къде да я прибера отново, след като ми я върнаха 2 пъти, но не знам... [mood_feelings_hurt.gif]
Винаги като се сетя за нея и ме присвива стомахът, гузно ми е някак... показах й какво е да си има къщичка и накрая пак на улицата. Умря си самичка милата icon_bawling Още не мога да повярвам, че е истина.
Много станаха вече оплаканите, нямам сили за повече.....
...maybe they will care
kris4i
В ятото

Мнениеот selgomez97 » Нед Юни 06, 2010 7:51 pm

icon_bawling Моите съболезнования..
"Love is when a puppy licks your face... even after you left him alone all day."
Аватар
selgomez97
В пасажа

Мнениеот Maritoo6 » Нед Юни 06, 2010 8:04 pm

icon_bawling icon_bawling icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Even death can't cure an idiot.
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Нед Юни 06, 2010 8:49 pm

Криси съжелявам.Не се обвинявай,че си и показала какво е дом и любов.Ами ако си беше отишла без да узнае тези най-важни неща в живота на едно животно.Ти си истински човек.Човек който помага на животните,било то с любов,храна,временен дом.Спомняй си за тези който вече ги няма с много любов и продължавай напред за да помогнеш на други нещастничета.Криси :ax: за всичко което правиш.
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Brutal_Barbie » Сря Юни 16, 2010 8:03 am

Ох,аз вярвам,че е на по-добро място,това няма да спре тъгата ти ноо...съжалявам,съжалявам,знам какво ти е icon_bawling
Когато едно нещо не се цени,то се губи...
Brutal_Barbie
В пасажа

Мнениеот katity » Сря Юни 16, 2010 8:31 am

Горкичкото същество а аз ти се възхищавам!!Защото ако беше друг човек с алергия щеше да я изхвърли на улицата а ти не си го направила :bi: :bi: Но пак съжелявам за милото котенце [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling
Отмъщението не връща загубеното.. :) !
Аватар
katity
В стадото

Мнениеот Chara » Вто Сеп 28, 2010 3:29 pm

малко е старичката темата но все пак ще се изкажа.Котето е имало любов и все пак е с късмет защото някой е изпитвам топли чувства за него.Не всяко коте има този късмет. :ax: съжалявам за котето [mood_feelings_hurt.gif] Знаеш ли моята писана я намерих мъртва на другата улица.Май котета бягат като ще умират.Ощще веднъж съжалявам за писата ти icon_bawling
█♥█Бог е създал 3 ангела.
Първият, му помагал .
Вторият пазил душите.
А третия изпратил на Земята под името Justin Bieber.█♥█
Chara
Животинче с въпрос

Мнениеот Brutal_Barbie » Вто Сеп 28, 2010 6:02 pm

Chara написа:малко е старичката темата но все пак ще се изкажа.Котето е имало любов и все пак е с късмет защото някой е изпитвам топли чувства за него.Не всяко коте има този късмет. :ax: съжалявам за котето [mood_feelings_hurt.gif] Знаеш ли моята писана я намерих мъртва на другата улица.Май котета бягат като ще умират.Ощще веднъж съжалявам за писата ти icon_bawling

Офтопик:
...или някой ги убива..
Когато едно нещо не се цени,то се губи...
Brutal_Barbie
В пасажа

Назад към В тяхна памет