Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

В траур!Почивай в мир Шуши!:(

В траур!Почивай в мир Шуши!:(

Мнениеот Морското свинче » Сря Юни 30, 2010 11:12 pm

Реших да направя тази тема поради две причини!
1 Да спомена, че на 27.06.2010г. Почина едно великолепно морско свинче на име Шуши icon_bawling icon_bawling icon_bawling !
2 Защото стопанинът й groshomor не му пука icon_crazy за Шушана!Той е твърде зает с глупавата си кокошка (папагал) и проскубания си дългоух плъх (заек)!- Съжалявам, че обиждам животинките, но ми е много мъчно!!! icon_bawling

Историята на Шуши:
Един ден неочаквано моят приятел Георги ме покани на именния си ден.Той ми съобщи, че е поканил и Илиана (luoshy)! След час тя ми звънна да се уговорим ,да се чакаме някъде ,да му изберем подарък и аз се съгласих. Срещнахме се и отидохме в няколко зоомагазина и накрая срещнахме най- подходящата кандидатка - Шуши!Обикаляхме и други магазини за да й намерим хубави аксесоари! На края отидохме на гости у Гошо - той не можеше да повярва и беше много радостен :bp: ! Няколко седмици по- късно дойде и рождения му ден. Аз и Стефан (наш приятел) му подарихме индийски пръчици и дездорант, а други приятели му домъкнаха заек и папагал! Една от пръчиците почина дни по- късно, защото Георги се занимаваше повече с папагала и заека отколкото с Шуши и пръчиците!Той показа колко му пука и колко ни уважава icon_bawling ! Сутринта или вечерта на 26.06.2010г. той ми се обади и ме пита какво да прави с Шуши - Тя била мързелива,не ядяла и имала диариа.Аз му казах, че не знам и веднага да я заведе на ветеринар! Сутринта на 27.06.2010г. Гошо ми се обади и ми съобщи лошата новина.Гласът му беше пълен с мъка и тъга,но вече беше твърде късно - Шуши я нямаше, нямаше я малката палавница, която се криеше под завивките, която си играеше с него, която го даряваше с толкова много обич!Тежко ми е! icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling Дано той е научил своя урок!

Почивай в мир и спокойствие скъпа приятелко, дано си на по добро място! :ba: icon_bawling icon_bawling icon_bawling :ba: Няма да те забравим!Никога! :ba: :ba: :ba:
Последна промяна Морското свинче на Сря Юни 30, 2010 11:20 pm, променена общо 2 пъти
Дръж приятелите си близо, а враговете още по-близо!
Морското свинче
В ятото

Re: В траур!Почивай в мир Шуши!:(

Мнениеот Bunny Boo » Сря Юни 30, 2010 11:15 pm

Какво пък са виновни папагалчето и зайчето, че ги обиждаш? hsuh
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот Морското свинче » Сря Юни 30, 2010 11:17 pm

Нищо, но те са причината за смъртта на Шуши! [dontuu.gif] fing23 Мразя ги! Бедната Шуши icon_bawling icon_bawling icon_bawling !!!
Морското свинче
В ятото

Мнениеот Bunny Boo » Сря Юни 30, 2010 11:27 pm

В момента говориш пълни глупости :bu:
Какво са виновни папагалчето и зайчето, че стопанинът е безотговорен hsuh и е избрал да се грижи за тях hsuh
Причина за смъртта на свинчето не може да са другите животни :bu: а безотговорният според написаното от теб стопанин :bu:
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот meri » Чет Юли 01, 2010 8:44 am

За това такива подаръци не се подаряват на всеки. Животните нямат вина, че да ги мразиш.Ако си знаела какъв е,защо тогава му подари животно,и ти имаш вина, не забравяй.
Поредното животно отишло си от .....не само безотговорност ами.......предпочитание ли, какво ли......Никой ли не разбра че не се грижи за свинчето,в случая виновни сте всички. Живи подаръци се подаряват само на сигурни хора и със съгласието на родителите.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Морското свинче » Чет Юли 01, 2010 10:28 am

Георги който вече не ми е приятел се грижеше идеално за животинката докато не се появиха другите му любимци! Извинявам се за това, че нагрубих папагалчето и зайчето, но ми беше много тежко, че е пренебрегнал Шуши заради другите животни!Познавах Гошо и знаех, че той може да се грижи за животните, защото той имаше 22 хамстера и много се грижеше за тях. Родителите му му разрешиха, а майка му много хареса Шуши.
Морското свинче
В ятото

Мнениеот meri » Чет Юли 01, 2010 11:06 am

Има ли вероятност да сте го купили болно и след това да се е проявило?
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Морското свинче » Чет Юли 01, 2010 11:29 am

Ами може, но го водихме на ветеринар няколко дена след като му го взехме!Вета каза, че е добре!
Морското свинче
В ятото

Мнениеот meri » Чет Юли 01, 2010 1:02 pm

Офтопик:
То вече няма значение, може от много неща да е.Жалко за животното, ако не го искаха да го бяха подарили поне,по-добър вариант макар че е подарък.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот tedko0 » Чет Юли 01, 2010 1:15 pm

meri права си за това, че ако знаеш че един човек няма да се грижи за животно да не му го подаряваш, но и на мен повечето са ми подаръци от Р.Д., но не съм пренебрегнал никое животно, всички за мен са на едно ниво от рибите до кучето, но си и много права за това че зависи и от родителите (въпреки че мойте не даваха животни за подарък, но го преживяха)
[marquee]Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това в подписа си![/marquee]
tedko0
Животинче с въпрос

Мнениеот Морското свинче » Пет Юли 02, 2010 11:16 pm

Един ден му се разсърдих и той ми каза, че подарявал Шуши!Искаше да ме дразни! icon_crazy
Морското свинче
В ятото

Мнениеот Brutal_Barbie » Пет Авг 20, 2010 9:28 am

На колко се години всичките ?! Изглеждате ми..малко безотговорни(не се обиждай,простоо..) .Жалко за Шуши..Но как не се е грижел за нея,не и е давал храна ли какво ?!
Когато едно нещо не се цени,то се губи...
Brutal_Barbie
В пасажа

Назад към В тяхна памет