Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Вече два месеца без вас мой мили мишленца(муки и миши)

Вече два месеца без вас мой мили мишленца(муки и миши)

Мнениеот viktoria981 » Сря Ное 10, 2010 8:12 pm

Преди два месеца на 02.09.10 [mood_feelings_hurt.gif] починаха моите две незаменими другарчета Муки и Миши.Въпреки че бяха за другите само едни плъхове за мен бяха нещо много повече.Не мога да опиша мъката си.Умряха и двечките наведнъж.Никой не разбра от какво те бяха жизнени похапваха доста добре но най гадното беше че новината научих по телефона.Исках да ги видя за последен път.Прекарах толкова хубави мигове със тях.Просто още не мога да повярвам че те не са близо до мен.Досега не съм имала такава загуба и чувството е........не мога да го опиша...... icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif]

Сега мога да ви виждам само в сънищата си....но годините прекарани с вас бяха незаменими....още веднъж ви благодаря че бяхте с мен. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
viktoria981
В глутницата

Re: Вече два месеца без вас мой мили мишленца(муки и миши)

Мнениеот top4o » Сря Ное 10, 2010 8:24 pm

Съжалявам! [mood_feelings_hurt.gif] :ac: icon_bawling
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот viktoria981 » Съб Сеп 03, 2011 9:16 pm

Вчера се навърши една година от смъртта ви мои мили приятелчета,болката още си седи там в сърцето ми.....постоянно се надявам да видя отново мъничките ви муцунки и да се докосна до козинката ви......вие бяхте незаменими другари....и незнам някога ще има ли такива като вас...... [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] да знаете мина доста време но любовта ми не е стихнала още нито сълзите ми :ba: :ba: :ba: обичам ви страшно МНОГО и знам че вие сте на по-добро място и сега си тичкате по полянките и ме чакате :ba: [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawlingОБИЧАМ ВИ!!!!И всеки ден продължавам наивно да се надявам да ви видя [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] :ba:
Аватар
viktoria981
В глутницата

Мнениеот The Gabka » Нед Сеп 04, 2011 12:45 pm

viktoria981 написа:Вчера се навърши една година от смъртта ви мои мили приятелчета,болката още си седи там в сърцето ми.....постоянно се надявам да видя отново мъничките ви муцунки и да се докосна до козинката ви......вие бяхте незаменими другари....и незнам някога ще има ли такива като вас...... [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] да знаете мина доста време но любовта ми не е стихнала още нито сълзите ми :ba: :ba: :ba: обичам ви страшно МНОГО и знам че вие сте на по-добро място и сега си тичкате по полянките и ме чакате :ba: [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawlingОБИЧАМ ВИ!!!!И всеки ден продължавам наивно да се надявам да ви видя [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] :ba:

Знам как се чувсташ на 3 август почина един от хамстерите ми.Чувствам се точно като теб :ba:
ЛЮБОВТА Е ЧУВСТВОТО, КОЕТО ЩЕ СПАСИ СВЕТА!
Аватар
The Gabka
В ятото

Назад към В тяхна памет