Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

R.I.P. Jonny

R.I.P. Jonny

Мнениеот whitewolf » Пет Юли 01, 2011 12:14 am

Годината е 2011 дата 11.03, след дълго очакване моята приятелка ми подари порче. Беше не 20 дни още слепичко, прекалено малко за да бъде разделено от майката, но някой хора нямат съвест... В нашата държава се мисли само и единствено за пари, но така един живот остана не живян. Животът ми сякаш бе то от момента в който ми го подариха. През ноща на 2 часа ставах хранех го топлих го с духалка, не го оставях и за секунда. Така всичко беше до 10-ия ден... Сутринта беше останало малкото телце, душата бе отлетяла (на по добро място може би). Мъка. Тъга. Незабравимо. Никога не ще го забравя. За кратко се превързах страшно много към него, но не успях... Почивай в мир Джони!!!
whitewolf
Животинче с въпрос

Re: R.I.P. Jonny

Мнениеот selgomez97 » Пет Юли 01, 2011 1:29 am

Много съжалявам за мъничето Ви... [mood_feelings_hurt.gif] :ba:
"Love is when a puppy licks your face... even after you left him alone all day."
Аватар
selgomez97
В пасажа

Мнениеот berkitom » Чет Юли 07, 2011 6:35 pm

Да почива в мир!
Аватар
berkitom
В глутницата

Мнениеот top4o » Чет Юли 07, 2011 6:45 pm

Мойте съболезнования! Да почива в мир!
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот Бела » Съб Юли 09, 2011 9:26 pm

Било е много малко.Не е трябвало да се отдеря от майката!Съжалявамл [mood_feelings_hurt.gif]
Бела

Назад към В тяхна памет