Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Тя си отиде

Тя си отиде

Мнениеот Аляска » Нед Юли 31, 2011 4:54 pm

Къде си? Всеки ден се питам едно и също!!! icon_bawling :ajaaski: Преди няколко часа отидох да на разходка с ... много ми е трудно дори кати си помисля, но отидох на разходка с Тя . Играхме на донеси пръчката и се гонехме [mood_feelings_hurt.gif] , много си играхме и изведнъж дойде един мой приятел. Помолих го да остане пти Тя, за да отига до дървото където оставих раницата си за да не я разкъса Тя, там държах паничката и. Дървото беше далеч. Когато се върнах видях Тя да лежи на земята и да не помръдва. [mood_feelings_hurt.gif] До нея имаше пръчка. [mood_feelings_hurt.gif] А момчето го нямаше. [mood_feelings_hurt.gif] И без това той много не харесваше Тя , тя го хапеше и лаеше по него. Сигурно накрая не е издържал и я убил. Пищях и го потърсих, накрая той си призна... Идваше ми да го убия с голи ръцеее! R.I.P. за моята Тя :ba: обичам те!
Моето богатство не лъщи и не дрънчи,то блести под слънцето и цвили. :)
Аполония, тя за мен е всичко,обичам те слънце! :*
Аватар
Аляска
Животинче с въпрос

Re: Тя си отиде

Мнениеот The Gabka » Пон Авг 01, 2011 7:58 pm

Съжалявам.
ЛЮБОВТА Е ЧУВСТВОТО, КОЕТО ЩЕ СПАСИ СВЕТА!
Аватар
The Gabka
В ятото

Мнениеот The Gabka » Сря Авг 03, 2011 4:14 pm

Забранено е да се използват нецензурни думи и епитети
Аватар
The Gabka
В ятото

Мнениеот Galibier » Чет Авг 11, 2011 12:06 am

къв човек трябва да си,че да убиеш животно,камоли на приятел :ai: съжалявам [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
Galibier
Животинче с въпрос

Мнениеот The Gabka » Чет Авг 11, 2011 8:14 am

Galibier написа:къв човек трябва да си,че да убиеш животно,камоли на приятел :ai: съжалявам [mood_feelings_hurt.gif]

Прав си
Аватар
The Gabka
В ятото

Мнениеот Аляска » Съб Авг 13, 2011 9:50 pm

Да, много се извинявам за нецензурните ми думи, но повече няма да погледна този човек в очите! :(
Моето богатство не лъщи и не дрънчи,то блести под слънцето и цвили. :)
Аполония, тя за мен е всичко,обичам те слънце! :*
Аватар
Аляска
Животинче с въпрос

Мнениеот viktoria981 » Вто Авг 16, 2011 9:16 pm

Оххх съжалявам знам че темата не е от скоро но просто не мога да издържа аз нямам думи нямам просто незнам не мога да опиша с всеки изминал ден се убеждавам че в този свят милост няма как така приятел...оо нее немога дори да го проумея стоя чета и непроумявам :ai: :ai: :ai: това простоооо....еее иедно от най потресаващите неща които съм чела .......много съжалявам за нея..[mood_feelings_hurt.gif] :ba: [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] този човек незнам.......каквото и да му направиш тя вече не е тук и се надявам поне този път Господ...който рядко помга да накаже този човек......този твой "приятел"..незнам какъв човек трябва да си какъв болен мозък за да сториш такова нещо...поверила си му любимото си нещо а той......това е животно малко беззащитно животно.....просто незнам как да изразя това което чувствам само мога да кажа УЖАС...много страшно много съжалявам за душичката ти...не е било справедливо...не е трябвало да става така [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
viktoria981
В глутницата

Назад към В тяхна памет