Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Сбогом!

Сбогом!

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Авг 27, 2011 10:42 pm

Сбогом мила моя!Прости ми,че не успях да намеря твоето семейство и бях толкова наивна и вярвах,че ще успееш да се справиш с живота на улицата.Чакай ме под моста на дъгата.Там няма болка,студ и глад...
DSC02678.JPG

Днес сестра и бе простреляна в кракът.Сестра и ще се оправи,но животът на вън ще я довърши...
Приятели не мога повече.Всеки ден губя някой от тях.Всеки ден някой бива блъснат,прострелян,пребит,а аз нямам сили вече за да бъда до тях.Психическата болка е непоносима.Непоносимо е да стоиш до едно животно и да му повтаряш,че всичко ще е наред а да си наясно,че не така.Да му държиш лапата,докато онова пламъче в очите му просто не изгасне...

Ето такива ги намерих,мънички и невинни.Дадохме им имена.Тара и Рита,нека не са просто две улични кучета.Пораснаха големи и силни.Днес едната вече я няма а другата търпи непоносими болки...
224220_179946392055699_100001210173413_481061_1860019_n.jpg

222024_179946452055693_100001210173413_481062_2872297_n.jpg
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Re: Сбогом!

Мнениеот archy » Съб Авг 27, 2011 10:58 pm

Съжалявам, Кате! [mood_feelings_hurt.gif] Знам какво ти е и те разбирам! Сега поне всички те са на по- добро място без студ, болка и глад. Остава ни само да продължим напред, пазейки спомените с тях в сърцата си... :ba:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Вто Авг 30, 2011 6:39 pm

Днес си отидоха Рижка и Кейти...

Рижка заспа отвън под шарената сянка на едно дърво...и не се събуди.
рижка.jpg

А Кейти си отиде толкова внезапно...
кейти.jpg

На 3 юли си отиде Белчо.Един от многото кучета,дори не се отличаващ с нещо особено.Нямаше задни лапи,беше ги загубил при инцидент.Беше странно куче.Обичаше да бъде сам и отбягваше другите кучета.Бавничко се присламчваше при човека за да получи малко милувки и се оттегляше след няколко целувки.Един ден се влоши рязко и въпреки всичко което направиха лекарките,си отиде на следващият ден.Дори не знам кога се бях привързвала толкова към него,но...толкова много ми липсва.Почти два месеца минаха и все още ми е странно,че го няма големият и добър Белчо.Липсваш ми миличък,тооолкова много!
Толкова много се събрахте там горе,под моста...
С всичко мога да се справя,но само ми кажете как да свикна с тази пуста болка когато си отиде някой от тях,защото някой си отива всеки ден.И болката става все по-голяма и по-голяма...
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот cat_13 » Вто Авг 30, 2011 9:37 pm

[mood_feelings_hurt.gif] Нямам думи..., защото това е горчивата истина... живеем в суров и жесток свят... всеки гледа да оцелее, но не мисли, че някъде там има и други същества, същества които се нуждаят от малко помощ и обич. icon_bawling

Съжалявам Кате, но трябва да намерим сили да помогнем на тези на които все още можем. [mood_feelings_hurt.gif]
Помагай на животните ще ти помагат и те!

Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
cat_13
В глутницата

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Вто Авг 30, 2011 10:09 pm

Стискам зъби и гледам напред.Все пак и други се нуждаят от помощ.И все пак,понякога просто се замисляш колко от тях ги няма и колко много си ги обичал...И отново се сриваш...
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот robi99 » Сря Авг 31, 2011 11:29 am

Много съжалявам [mood_feelings_hurt.gif]
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
Аватар
robi99
В ятото

Мнениеот rosko » Нед Май 20, 2012 3:21 pm

Мразя тъпите хора които убиват и тормозят тези добри,мили същества не мога да гледам куче или някое друго животно да страда ,та те са толкова мили и добри ,защо хората им причиняват всичко това? [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Обичам те Макси
Аватар
rosko
Пчела майка

Назад към В тяхна памет