Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Симон

Симон

Мнениеот Rabbit » Сря Окт 05, 2011 3:38 pm

Здравейте приятели. Имам една много тъжна новина. Симон днес почина. icon_bawling Всичко си беше наред с него, беше много щастливо, игриво и шумно животинче. Днес, когато се прибрах го видях да лежи и да не мърда, дишането му беше слабо. Заведох го веднага на спешен кабинет, но уви. Думите не стигат да ви опиша мъката си. Лекарката каза, че причината е белодробен оток. [mood_feelings_hurt.gif] Къса ми се сърцето. Не мога да си дам покой на душата... Адски много боли... :bh: Най-ужасното докато се бориха за живота му, беше онзи ужасен момент между живота и смъртта, когато човек се надява и надява, надеждата най-лошото да подмине любимото му същество, но уви... И накрая и тя умира.. И надежда не остава.. :bh: Изображение
Аватар
Rabbit
Животинче с въпрос

Re: Симон

Мнениеот MediEVIL » Сря Окт 05, 2011 4:31 pm

Съжелявам за Симон ;( Вчера моито бебе чинчилче единственото ми почина Рошко се казваше, но неможаха да му дадът диагноза тъй като е доста малък на 16 дена. И аз го намерих легнал и една дишаше :( Много боли. А при тебе как разбраха, че е блодробен отток ?
Аватар
MediEVIL
В ятото

Мнениеот Rabbit » Сря Окт 05, 2011 4:40 pm

Ветеринарката каза така. [mood_feelings_hurt.gif]

Най-жестокото нещо, когато загубиш любимо за теб същество е онзи ужасен момент между живота и смъртта. Тогава, когато се надяваш най-лошото да не се случи. Тогава, когато всичката надежда с, която си изпълнен се срива за секунди...Изображение
Аватар
Rabbit
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Сря Окт 05, 2011 4:45 pm

Много ми се струпа напоследък. [mood_feelings_hurt.gif]
Много съжалявам за Симончо. icon_ssad
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Назад към В тяхна памет