Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Рошко

Рошко

Мнениеот MediEVIL » Вто Окт 04, 2011 12:21 pm

Случи се нещо ужасно. Тази сутрин намерих малкия Рошко на пода на клетката и не мърдаше. Взех го в ръце и почна да се гърчи. Беше умърлушен все едно някои му беше спрял тока. Звъннах на Ина за съвет и веднага тръгнах към ветеринара. Доктора му премери температурата и каза , че е ниска и трябва да се стопли. Даде ми и глюкоза и малка спринцовка за да го подхранвам. Прибрах се в къщи веднага го сложих на една ел. възглавница да го затопля и му дадох 2-3 капки глюкоза. След , като го затоплих го оставих в клетката при майка му и заминах на работа с план да го захранвам вечерта с котешко мляко, както ми каза Ина, като и се обадих. Отидох 2 часа по късна да проверя какво е станало с малкия .... Влязох и видях Луси да лежи върху безжизненото тяло на малкия рошко... беше се случило най лошото Рошко беше починал. Много ми е гадно за малкия... много се превързахме с приятелката ми към него. Немога да си обесня на какво се дължи смърта на единственото чинчилче на Луси. Това , което забелязах е , че не седеше много при него , а се качваше нагоре по етажите и слизаше само за го храни... А снощи беше добре.... УМРЯ РОШКО ;(
Аватар
MediEVIL
В ятото

Re: Дени и Луси !!!

Мнениеот Koset0 » Вто Окт 04, 2011 2:13 pm

Много съжалявам! [mood_feelings_hurt.gif] Дано повече не се случва.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Leo Hug » Вто Окт 04, 2011 7:40 pm

Много съжелявам за Рошко [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Чинчилките ми - Бела и Тимончо
Аватар
Leo Hug
В ятото

Мнениеот top4o » Вто Окт 04, 2011 9:35 pm

Много съжалявам за загубата!
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот Damn You » Вто Окт 04, 2011 9:59 pm

Аз също много съжалявам, беше голям сладур...
You can't run from what you are...
you can't hide all the pain...
on the dark side of the glass...
Аватар
Damn You
В стадото

Назад към В тяхна памет