Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Моето зайче-Тейла^^

Моето зайче-Тейла^^

Мнениеот zaiko_fenka » Пон Дек 26, 2011 6:26 pm

Така..Нека започнем отначалото на историята на Тейла../препоръчвам го за хора с повечко..време в момента :ajaweki: /
Отдавна исках да имам малко зайче,и веднага почнах да претърсвам всички магазини в Пловдив /грубо казано обиколих около 15-20 магазина :ai: / ..Видях много зайчета,големи сладури всичките,но просто видях в последния момент преди да се откажа /а,то имаше доста магазинери които ми дадоха информация..която беше анти на всичко писано тука :bl: / видях едно сивичко малко зайче,с бели ''чорапки' и бяло носле :bp: ...Повечето тук сигурно са изпитвали чувството когато видите някое животинче което просто крещи:"Вземи ме!Аз ще бъда винаги до теб... panda1 "..Е,ако трябва да бъда честна отначалото си взех едно бяло момченце,но докато излизах от магазина,продавачката изкрещя:Хей,върнете заека!Те го бяха запазили други хора... icon_esvil icon_esvil .... Аз се съсипах..Но докато връщаха зайчето в клетката видях едно зайче,което беше далеч от другите,и беше страшно тъжно...Аз изглеждах /хих,и казах/ така:"Искам това!Това!Моля ви! :ai: :bp: :ajaaski: "...И така го взех..Моето зайче--Тейла...(по-горе я описах smiley24 ).....Сега съм страшно щастлива с моето зайче :ajatki: :ajatki: Очаквайте скоро снимки!! :sunny:
Тейла,мила моя винаги ще те помня!Ти ще останеш в душата ми завинаги! :((
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Re: Моето зайче-Тейла^^

Мнениеот zaiko_fenka » Пон Дек 26, 2011 7:29 pm

Виждам че вече някой хора са гледали темата :sunny: ...Дано проявите интерес,и на Нова Година,и след нея,да дойдете пак в темата и да видите моето Бъни :ax: :ax:
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот valnata » Пон Дек 26, 2011 7:33 pm

Дай снимка де. :ay: :ab:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот zaiko_fenka » Пон Дек 26, 2011 7:39 pm

valnata написа:Дай снимка де. :ay: :ab:

Това е проблема..Ще имам камера чак за Нова Година,и аз веднага ще кача...Извинявам се [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling icon_bowdown
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот valnata » Пон Дек 26, 2011 7:42 pm

Нищо, то не остана. :ag:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот zaiko_fenka » Пон Дек 26, 2011 7:45 pm

Офтопик:
Верно ..Ще чакате 5 дни :ajaweki: :ajaweki: а,като се познавам нищо чудно да си изпрося по-рано подаръка :ag: :ag:
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот Bunninny » Вто Яну 17, 2012 8:15 pm

Още чакаме снимките!!!! [smile194.gif]
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот zaiko_fenka » Пет Яну 20, 2012 5:38 pm

Почина icon_bawling Затова не писах [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] на 2 януари почина :ajaaski: :ajaaski:
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот meri » Пет Яну 20, 2012 5:55 pm

Много съжалявам за загубата ти.Какво се случи. [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот zaiko_fenka » Пет Яну 20, 2012 6:38 pm

meri написа:Много съжалявам за загубата ти.Какво се случи. [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]

Ами,откъде да започна...Когато я взехме не я заведохме на вет. ...И това се оказа фатална грешка.Имала е болест (уфф,забравих как се казваше) която е трябвала отдавна да се лекува.Аз цял ден я гледах,нищо и нямаше.Било е "вътрешно" заболяване...И аз сутринта сънена,отивам да си мия зъбите и да се приготвям за училище, и я гледам изтегната настрани.Аз се усмихнах,помислих че е намерила нова поза за сън.Реших да я погаля,и..Беше твърда,и аз мигом ревнах..Майка ми,баща ми изобщо цялото семейство плакахме...Потеглихме с колата на вилата ни,близо до Пловдив..Сложих ме я в една кутия за обувки пълна с памук и я заровихме..После така плаках,че решихме че мога да пропусна училище,и останах на вилата..В ума ми като филм виждах как я галех,как се гушкаше,как ме облизваше..Почуствах се самотна..Как е възможно да я познавам от толкова малко,и да съм привързана към нея така сякаш я познавам от цял живот.. [mood_feelings_hurt.gif] Просто бях съсипана..Към обяд дойдоха да ме приберат , и бях толкова отнесена че не осъзнах че се намирам в зоомагазин...Майка ми помоли да ни покажат зайчетата,и аз гледах всички с тъжен,отчаян поглед..Баща ми чак си поигра с тях..И взеха един бял,ангорски синеок младеж :ba: :ba: Знаех че е грешно,още на същия ден да си взема друго зайче,но просто.. [mood_feelings_hurt.gif] Толкова ми липсва Тейла.. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот zaiko_fenka » Пет Яну 20, 2012 6:45 pm

Благодаря,meri че попита! :ax:
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот kitten_554 » Пет Яну 20, 2012 6:47 pm

Съжалявам за Тейла.Когато прочетох историята се разплаках и се сетих за моята загуба-вълнистото ми папагалче.Една сутрин ставам и отивам да си измия зъбите (като теб,затова се сетих за папагалчето ми).Гледам,гледам-няма го Чочко.Свалихме с мама клетката,за да видим дали не е избягал.И какво зърнах само..Видях безжизненото му телце,което стоеше на дъното на клетката.Целият ден в училище беше много мрачен за мен.Не се усмихвах,не се смеех.Постоянно очите ми бяха пълни със сълзи.... Милият ми Чочко [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
~..Justt smile..~
Аватар
kitten_554
В ятото

Мнениеот zaiko_fenka » Пет Яну 20, 2012 6:51 pm

Съжалявам,че съм те накарала да се разплачеш! [mood_feelings_hurt.gif] И моите съболезнования,знам колко е гадно да си сънен,уморен,със затворени очи и да видиш твоето домашно животинче мъртво! icon_bawling
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот meri » Пет Яну 20, 2012 7:13 pm

Не се упреквай,че си взела друго, сега му направи нова тема,за да пишем там,но един съвет,веднага го заведи на лекар и задължително го ваксинирай,когато стане време за това.Доста често в зоомагазините са заразени,вземи мерки още в началото,може и да не ,но.....
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот kitten_554 » Пет Яну 20, 2012 7:32 pm

zaiko_fenka написа:Съжалявам,че съм те накарала да се разплачеш! [mood_feelings_hurt.gif] И моите съболезнования,знам колко е гадно да си сънен,уморен,със затворени очи и да видиш твоето домашно животинче мъртво! icon_bawling

Няма нищо,не си искала.Успокоявам се ето така:Представям си,че той иска да имам нови папагалчета,и иска просто да го помня и обичам!Това правя.Обичам го и ми липсва.
~..Justt smile..~
Аватар
kitten_554
В ятото

Мнениеот zaiko_fenka » Пет Яну 20, 2012 11:05 pm

meri написа:Не се упреквай,че си взела друго, сега му направи нова тема,за да пишем там,но един съвет,веднага го заведи на лекар и задължително го ваксинирай,когато стане време за това.Доста често в зоомагазините са заразени,вземи мерки още в началото,може и да не ,но.....

Много си права!Тейла е била заразена още тогава...Ужас не го пожелавам на никой!
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот meri » Съб Яну 21, 2012 9:53 am

За жалост често срещано явление,знам за случай на 3 починали зайчета на един и същи собственик,все от зоомагазин.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот zaiko_fenka » Съб Яну 21, 2012 11:01 am

То да беше само със зайчетата.......И едно кученце наше умря на същия ден в който го взехме [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот Bunninny » Съб Яну 21, 2012 12:12 pm

Моите съболезнования , знам как се чувстваш!Ако нещо се случи с моита Бънина направо ще умра (а много лоши неща са и са се [mood_feelings_hurt.gif] случвали).
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот zaiko_fenka » Съб Яну 21, 2012 12:58 pm

Офтопик:
Аз пожелавам на Бънина,поне 10 години живот! :ax:
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот kitten_554 » Съб Яну 21, 2012 4:45 pm

Още веднъж-съжалявам за Тейла,но ти пожелавам Гошко да бъде също толкова предан заек и да те радва много!Помни,че Тейла те обича и се радва за теб и Гошко ! :ba: :ax:
~..Justt smile..~
Аватар
kitten_554
В ятото

Мнениеот zaiko_fenka » Пет Яну 27, 2012 8:49 pm

Със закъснение,ето 2 снимки..Една приятелка я е снимала и ми я прати...Сори,за качеството :ajaaski: :ajaaski: icon_bawling icon_bawling :ba:
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот zaiko_fenka » Пет Яну 27, 2012 8:52 pm

Липсва ми!!! icon_bawling icon_bawling Знам че ще си помислите че е грозна,но тя не е...Тя беше малкото ми ангелче,обичах я,и няма да спра да я обичам!! :ajaaski:
Аватар
zaiko_fenka
В ятото

Мнениеот Bunninny » Пет Яну 27, 2012 8:54 pm

zaiko_fenka написа:
Офтопик:
Аз пожелавам на Бънина,поне 10 години живот! :ax:

Много ти мерси !!! :ab:
И Гошко е страхотен!!! :ay:
И пак съжелявам за Тейла!!!
Kathrine

Аватар
Bunninny
В глутницата

Назад към В тяхна памет