Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Довиждане,Алекс!

Довиждане,Алекс!

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Вто Мар 27, 2012 10:35 pm

И Алекс ме напусна...Мишлето което бе подарък за рождения ми ден,заедно с брат си преди 2 години,си отиде на една преклонна възраст.От доста време на сам си личеше как все повече остарява,отслабва и изморява.Беше въпрос на време...Сега вече е при брат си и ще бъдат заедно за винаги.
11.01.10г.-25.03.12г.
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Re: Довиждане,Алекс!

Мнениеот Bunninny » Сря Мар 28, 2012 2:53 pm

На плачи се , така е най-добре за него.То си е изживяло животеца.Сега то те чака под моста на дъгата за да бъдете заедно завинаги...
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот meri » Сря Мар 28, 2012 3:32 pm

Катенце,съжалявам за загубата ти. [mood_feelings_hurt.gif]

Приятел малък ми беше,
утеха в тежките дни,
обичах те много,
оставаш в сърцето ми ти. :sunny: :ba:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Сря Мар 28, 2012 4:02 pm

Благодаря ви!Това което ме утешава,поне малко е,че той си отиде от старост,а не от болест както Памук и Руй.Стараех се да има всичко и се надявам да е бил щастлив.Обичам те Алекс и теб Пам...
Мери,стихчето е прекрасно!
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Koset0 » Сря Мар 28, 2012 8:27 pm

Съжалявам, от датите по- горе си правя извод, че е изживял дълъг и хубав живот с приятели и добри стопани. Някак си, като си отидат от старост, не е толкова тежко и мъчително.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот wukuhip » Пон Май 07, 2012 1:52 pm

Да почива в мир [mood_feelings_hurt.gif] много е сладичко .
Аватар
wukuhip
Животинче с въпрос

Назад към В тяхна памет