Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Арчи почина!

Арчи почина!

Мнениеот top4o » Нед Апр 29, 2012 6:38 am

Днес в 2 през ноща, забелязах Арчи. Беше легнала. Заспала вечен сън. Не съм спала, след малко отиваме да я погребем. Нямам думи... Диагноза - предполагаем тумор! [mood_feelings_hurt.gif] Топчо е наясно че не е в клетката и полудява. Плакахме два часа, не можем да спим.... Загубихме част от себе си...
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Re: Арчи почина!

Мнениеот meri » Нед Апр 29, 2012 7:40 am

Ох, Деси,нямам думи.Да почива в мир. [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Нед Апр 29, 2012 8:03 am

[mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]

Стискаме палци да го преживеете.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот top4o » Нед Апр 29, 2012 9:09 am

Ние решихме да си запазим Чаричка, бебе на Беба... [mood_feelings_hurt.gif]
Много ми е тежко, погребахме я до една църква и като свършихме, заби камбаната точно. Много ми е тежко, че така се получи, че умря от тумор, но лекарите казаха че дори и да го бяха оперирали е щяла да живее още 2 3 месеца... [mood_feelings_hurt.gif]
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот rinusha » Нед Апр 29, 2012 9:19 am

Много съжалявам.Да почива в мир. [mood_feelings_hurt.gif] Напълно разбирам болката ти - едното от нашите морски прасенца - Пикси - си отиде по Великден,нямах сили да споделя тук.......... [mood_feelings_hurt.gif]
rinusha
Пчела майка

Мнениеот top4o » Нед Апр 29, 2012 9:51 am

Много е важно в един такъв момент да видиш, че те подкрепят, и аз, съжалявам за Пикси, сега с Арчи си играят заедно.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот meri » Нед Апр 29, 2012 10:16 am

Тъжно е много Деси,но и животното се измъчи.Вие положихте толкова много усилия,но за жалост ...... [mood_feelings_hurt.gif]
Гери,съжалявам и за твоето животинче.Да почива в мир. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Bunninny » Пон Апр 30, 2012 11:55 pm

Тя е на по-добро място, Арчи те чака под моста на дъгата ...
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот Koset0 » Сря Май 02, 2012 2:36 pm

Съжалявам много. Милата чинчила, какво преживя. Много гадно се получи, страдахте повече от година. Да почива в мир. След 2 седмици Топчо ще си има ново момиче живот и здраве и дано преодолее загубата. Много ми е мъчно, но такъв е животът. Не се чувствай виновна, Вие я гледахте добре и полагахте необходимите грижи за нея, водихте я на лекари. Искала е да прекрати мъките си и да си почине. [mood_feelings_hurt.gif]
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот top4o » Сря Май 02, 2012 7:01 pm

Мерси... до колкото може да благодаря в такъв момент.
Аватар
top4o
Пчела майка

Назад към В тяхна памет