Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Търся стопани на котка с шест бебета

Търся стопани на котка с шест бебета

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Вто Юни 30, 2009 12:41 pm

Търся стопани на котка с шест бебета.Бебетата са още малки вчера през ноща родени,големи колкото хамстерчета и са все още слепи.Майката е с половин ухо.Живеят под кола която не е изоставена и неска или в други ден човека чиято е тази кола може да мине през котетата.Котките са улични.Видях ги вчера когато разхождах кучето ми.Котката-майка явно е още млада и тъпичка ги беше родила на средата на пътя.За щастие по това време от там не е минало куче или кола.Наложи се да аз да ги преместя под най-близкото скрито място(колата) за да не ги убият.Купих на майката консерва и я храня,давам и и вода защото тя по цел ден лежи при малките.Направих всичко което мога,пробвах се даже да я сложа в един кашон с меки парцали и да ги скрия защото имаше дъжд но без успех,само ме надра.Днес мама се обади в германо-българската помощ за животните и ги пита дали имат свободни места за тях но те казахе че не могат да ги вземат,а аз немога да взема 7 котки в нас.Така че вие сте ми последната надежда.Пращам обяви в още няколко сайта.
Номер на който можете да ме търсите е:0888083883 или на имейл адреса:katetoop_@abv.bg
П.С.-ще кача снимки малко по късно

Катя
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Re: Търся стопани на котка с шест бебета

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Чет Юли 02, 2009 9:47 pm

Моля модераторите да изтрият темата.Днес намерих и шесте котета мъртви,удошени icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Re: Търся стопани на котка с шест бебета

Мнениеот hammy96 » Пет Юли 03, 2009 8:31 pm

Как така кок ги е удошил?
Аватар
hammy96
В пасажа

Назад към В тяхна памет