Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

В памет на Боби

В памет на Боби

Мнениеот xankrum » Пет Юли 24, 2009 12:52 pm

Един ден когато тате се прибра ми каза че е видял някакво много красиво коте.Аз настоях да отидем и да го видим.Когато отидохме той беше там (спинкаше). Аз любопитно го гледах и тогава една жена от блока под който беше котето каза че е нейно и попита дали го искаме защото в апартамента си има още едно а на вилата си има 20 котки.Тя беше много любезна и мила.Ние решихме да вземем котето в къщи.Жената ни даде един кашон и дойде с нас до в къщи.Пуснахме го на двора,жената се сбогува с него и си отиде.И така аз свикнах с него и много го обичах.Той беше много умен.И така... Един ден, когато се прибрахме в къщи-гледам баба ми стои тъжна на пейката а до нея котката цялата в кръв.Взехме го и го заведохме на ветеринар.Докторът каза че кръвта не е от него а вероятно от някое животно което той е искал да изяде.Ветеринарят откри, че кракът му е счупен и го превърза.След 1-2 седмици Боби се възстанови.Но 6-7 месеца по-късно, когато той се върна от някъде, легна по средата на двора и започна да прави някакви странни движения.Според тате, който е бил ветеренарен фелшер, той е имал мозъчен инсулт.Пишкаше постоянно от устата му течеше кръв и не искаше да яде и да пие вода, не можеше да върви.И така той почина. icon_bawling icon_bawling беше ми много тъжно за него,но аз никога няма да го забравя! icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling
Аватар
xankrum
В ятото

Re: В памет на Боби

Мнениеот archy » Пет Юли 24, 2009 12:58 pm

[mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling icon_bawling
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Чехълче » Нед Юли 26, 2009 11:57 am

Моите съболезнования за котенцето. [mood_feelings_hurt.gif]
Носи името на моето първо кученце...
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Мнениеот cat_13 » Нед Юли 26, 2009 1:20 pm

Много съжалявам за котето [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling
Помагай на животните ще ти помагат и те!

Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
cat_13
В глутницата

Мнениеот harry777 » Съб Авг 08, 2009 2:03 pm

[mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] Много тъжно. Съжалявам от все сърце. icon_bawling
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
harry777
В стадото

Мнениеот ku4ence=] » Съб Авг 08, 2009 2:08 pm

милото..съжелявам icon_bawling icon_bawling icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif]
[smile096.gif]
ku4ence=]
В глутницата

Назад към В тяхна памет