Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Помощ! Игуаната ми е болна!

Помощ! Игуаната ми е болна!

Мнениеот eleto_22 » Нед Авг 30, 2009 3:59 pm

Здравейте, аз съм новорегистрирана в този форум и имам въпрос относно здравето на игуната ми. Животинчето от няколко дни спря да се храни, постоянно спи, на моменти даже спира да диша, не се изправя на краката си, студена е въпреки че в терариума й темпер.=30С. Кожата и придоби сиво-черен цвят, гушката и се обезцвети, отслабна значително, личат и всички кости. Живея в малък град и тук няма специалист който да ми каже какво и е и как да я излекувам. Никой няма отговори. Чух се с вереринар от София той каза, че може би била обезводнена icon_dontknow , започнах да и давам вода и бебешко зеленчуково пюре с капкомер в устата, но засега няма подобрение. Имате ли опит и идеи за това какво и е и как да и помогна. Животинката ми гасне всеки ден... icon_bawling. Единственото необичайно нещо в менюто й през последните две седмици беше зърно грозде. Дали не съм я отровила с нитрати... [mood_feelings_hurt.gif]
eleto_22
Животинче с въпрос

Re: Помощ! Игуаната ми е болна!

Мнениеот kapi » Нед Авг 30, 2009 7:36 pm

Това не е добре в софия има ветеринар заведи я иначе .. [mood_feelings_hurt.gif] [smile065.gif]
kapi
В стадото

Мнениеот eleto_22 » Вто Сеп 01, 2009 5:12 pm

kapi, благодаря, но докато успея да намеря ветеринар тя умря...
eleto_22
Животинче с въпрос

Мнениеот Space » Вто Сеп 01, 2009 5:29 pm

eleto_22 написа:kapi, благодаря, но докато успея да намеря ветеринар тя умря...

[mood_feelings_hurt.gif]
Прости хора и силен ветър, немат спиране!
I'm a joker, I'm a smoker, I'm a midnight talker ...
Space
Пчела майка

Мнениеот kapi » Вто Сеп 01, 2009 8:18 pm

[mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif] Моите съболезнования. И на мен 1рвата игуана ми умря но ми я дадоха болна сега 2рата има всичко необходимо , прочети всичко за отопление вентилация всичко за игуанката и си вземи нова :) ако ще взимаш нова дезинфекцираи терариумчето
kapi
В стадото

Назад към В тяхна памет