Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Коте, което даже не можах да опозная

Коте, което даже не можах да опозная

Мнениеот niichety » Съб Сеп 05, 2009 7:50 pm

Е, и то си отиде...Беше на улицата, сам само, само кости, кожата му не можеше да се хване дори [mood_feelings_hurt.gif] .Първите дни си играеше с моя Мънки, хранеше се, но след около 1-2 дена спря да яде. Заведох го на ветеринар..В тоя квартал в Димитровград, то е почти село , но се води квартал. Каза че нищо му няма, че не е болно, но трябва да го храним със спринцовки, докато започне да ссе храни самичко. Точно това правихме или поне се опитвахме но не се получаваше. Котенцето си стискаше устата и не искаше да яде, дори и да пие вода. Все някак си му давахме по малко храна и вода, спеше в едно кашонче с много меки одяла в къщи, но един ден го хванах за да го нахраня. Оставих го на едно като парапетче не по виоско от 30 сантиметра. Взех мляко със едната спринцовка, но катето изведнъж падна. Просто ей така- както си седеше на краката падна... [mood_feelings_hurt.gif] Беше живо, пробвах се да го нахраня и го оставих на земята както си е на четири крака. Не моежеше да стой...краката му бяха омекнали. Оставих го легнало, виждаше се че диша , но по едно време започна да хълца или да се гърчи ли направо не искам да си спомянм... [mood_feelings_hurt.gif] След най-много 5 минути животинчето умря icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif] Погребахме го в нашето лозе, нека почива в мир [mood_feelings_hurt.gif]
Пиу..пиу..пиу...пиу..пиу..пиу..пиу..пиу..пиуу..
niichety
В ятото

Re: Коте, което даже не можах да опозная

Мнениеот AdincetO » Съб Сеп 05, 2009 7:52 pm

Много съжелявам, наистина icon_bawling
AdincetO
В пасажа

Мнениеот 4o4incety » Съб Сеп 05, 2009 7:53 pm

Съжелявам за котенцето! Да почива в мие! [1255.gif]
Падна? Всички падат, важното е да можеш да се изправиш!
4o4incety
В пасажа

Мнениеот andaluz » Съб Сеп 05, 2009 8:10 pm

Милото същество. Явно е било много малко и болно. Почти е невъзможно да се помогне в такива случай [mood_feelings_hurt.gif] Но ти прави чест, че поне си опитала :ax:
Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето - козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни.
Аватар
andaluz
В пасажа

Мнениеот niichety » Съб Сеп 05, 2009 8:27 pm

:ba: Аз пък си мисля , че не съм се грижила добре за него...не знам.Мислех си да го заведа и на друг ветеринар, но ме беше страх да не се стресира, пък и не мисля че щеше да се чувства добре по пътя [mood_feelings_hurt.gif]
Пиу..пиу..пиу...пиу..пиу..пиу..пиу..пиу..пиуу..
niichety
В ятото

Мнениеот archy » Нед Сеп 06, 2009 3:44 pm

icon_bawling [mood_feelings_hurt.gif]
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Назад към В тяхна памет