Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

В памет на Жорко

В памет на Жорко

Мнениеот Liziw » Съб Сеп 19, 2009 12:58 pm

Жорко в сщност не беше моя котка.Беше на комшиите.Но понеже на село живеем в къща тои идваше и у нас.Аэ много го обичах. Жорко винаги идваше у нас но ходеше и у комшиит.Те обаче го биеха.Веднъж си беше счупил крачето.Аз много плаках защото си мислех че ще у,ре.Но тои оживя.След това се разболя много гадно имаше гъбички на вратлето.Един ден изведнъж изчезна и не се върна.В последствие разбрах че старирете му стопани са го изхвърлили в някакво друго село.Много ми стана гадно защото знам че тои не може да оживее. icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling

[blink]Как може да има такива хора[/blink]
Liziw

Re: В памет на Жорко

Мнениеот Iveto » Нед Ное 01, 2009 1:56 pm

Съжалявам....На
мен ми стана ужасно като прочетох че са го били.Как може да има такива хора? Те много ли го биеха как го биеха с пръчка с ръка?
Iveto
Животинче с въпрос

Re: В памет на Жорко

Мнениеот 4umer_Master » Нед Ное 01, 2009 3:13 pm

:ag: :ag: Ееееееееееееееееееееееее ма тия що го биеят го гонят
ко толкова е направило животинчето
:bu: :bu: :bu: :bu:
[blink]МНЕ ГИ Е СРАМ ![/blink]

Мойте съболезнования ...................................... [mood_feelings_hurt.gif]
Аз съм добро момче
Аватар
4umer_Master
В ятото

Назад към В тяхна памет