Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Вече го няма!

Вече го няма!

Мнениеот elenceto_98 » Вто Сеп 29, 2009 11:29 am

Мишо вече го няма!Вчера почина в 12:30! :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski:
Обичам животните! :)
Аватар
elenceto_98
Животинче с въпрос

Re: Вече го няма!

Мнениеот hammy96 » Вто Сеп 29, 2009 2:09 pm

[mood_feelings_hurt.gif] Какво стана?
Много беше сладко icon_bawling
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот crazy petunia » Вто Сеп 29, 2009 7:37 pm

[mood_feelings_hurt.gif] Моите съболезнования
crazy petunia
В ятото

Мнениеот elenceto_98 » Вто Сеп 29, 2009 7:47 pm

Ами преди седмица беше жизнено !Той попринципси мързел,де!И миналият ден видях очето му подуто и изсъхнало и имаше секрети!Викам мамо отивам на ветеринар!Ветеринарят не работи в неделя,пък и той е за домашни животни ,щот аз се преместих да живея в село!И вчера отивам да хващам рейса и му викам Чао,Мишо!И го виждам (щот съм му направила къща от кутия за обувки и той там седи по цял ден) ,че е станал и викам Мишоо и виждам легнал на една страна с затворени очета и крачета на страни и като разревах :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: Мишо умря!И мама вика ,че още диша,той дишаше но това беше края! [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling Пак проверихме ветеринарят,щот той трябва да е срещу нас,но аз никога не съм го виждала!Пак го нямаше!Не знам просто знам ,че вече го няма при мен,макар да не беше опитомен и хапеше аз толкова много го обичах!!!!Ох,не искам повече да говоря за това,Моля да ме извините! icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_bawling ще пратя снимка утре-други ден
Обичам животните! :)
Аватар
elenceto_98
Животинче с въпрос

Мнениеот archy » Сря Сеп 30, 2009 12:41 pm

Моите съболезновнования.знам какво е да изгубиш животинче [mood_feelings_hurt.gif] icon_bawling ,защото и аз имах хамстерче icon_bawling :ajaaski:
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот AdincetO » Сря Сеп 30, 2009 6:57 pm

Моите съболезнования! [mood_feelings_hurt.gif]
AdincetO
В пасажа

Мнениеот love PET » Чет Окт 01, 2009 6:42 pm

Много сажалявам
Всеки ден може да си известен, за това днес бъди себе си!
Аватар
love PET
В пасажа

Назад към В тяхна памет