Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

За интернет търговията и още нещо...

За интернет търговията и още нещо...

Мнениеот eli7845 » Сря Ное 27, 2013 3:09 pm

Здравейте на всички!

Пиша първото си мнение, по тема, която предполагам засяга повечето от вас, потребителите на този форум.

Преди няколко дни се регистрирах в magazinera, тъй като от Продавалник изтриха всички мои обяви и казаха по най-вулгарен начин, че съм нарушавала правилата.Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.

Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!
Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.
А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!

Моля,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник, да пише тук, за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : esof@live.com
Аз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това, което правят Продавалник.
Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Продавалник.

Ние, българите, сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това, а съм сигурна, че има хиляди хора, ощетени от новите правила на Продавалник.

Държа да подчертая, че темата има чисто дискусионен характер. Този пост не цели само да покаже в частност само моето ощетяване от страна на Продавалник, цели да се превърне в дискусия.

Благодаря ви!

Ели
Аватар
eli7845
Животинче с въпрос

Re: За интернет търговията и още нещо...

Мнениеот Koset0 » Сря Ное 27, 2013 5:45 pm

Казвате, че има срок само на заинтересованите купувачи на лично, а не не в обявата? Би трябвало да свърши работа.
Съветвам Ви да сложите снимки съобщенията и на начина, по който са Ви отговорили. Все пак подавате един вид сигнал и в повечето случаи се изискват доказателства. Аз лично не смятам, че ще постигнете нещо с това съобщение из форумите, освен да направите един вид реклама на сайта, в който сте се регистрирали. Все пак щом е против правилата, имат пълното право да премахнат съдържанието на обявите.
Това със споменаването на "magazinera" според мен е излишно, освен ако не целите да направите някаква реклама. Има много сайтове за обяви, защо точно него споменахте?
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Сря Ное 27, 2013 7:55 pm

Продавалника е номер едно.
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот btrend » Вто Фев 20, 2018 6:45 am

Аз съм все по- разочарована от тези най- познати сайтове като olx и базар. Честно казано, разчитам на обявите във фейсбук повече вече. Има си такива групи и нещата са по- леки и приятни. Нови стоки пазарувам от онлайн магазини , като www.fruits4sofia.com, а от алиекспрес си поръчвам боклучки и джунджурийки за вкъщи.
Аватар
btrend
Животинче с въпрос

Назад към Говорилня