Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Асен Михайлов

Асен Михайлов

Мнениеот zoomaniak » Чет Апр 25, 2013 8:05 pm

Асен Михайлов - facebook.com/asen.mihaylov.7

Благодаря за квалификациите по мой адрес и че съм искал да ти "изсмуча форума". Още на първия ден след сигнала изтрих въпросните 5 теми на Мери. Имаш ли някакъв проблем с мен? Аз и в твоя форум мога да ти отговоря, но се смятам за достатъчно културен, че да ти се подведа по глупостите. Не пиша срещу теб, не пиши срещу мен, излишно е и само се излагаш. Мерси за отделеното време, желая ти успех

Ако разберете за какво става на дума - пишете в тая тема :ag:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Re: Асен Михайлов

Мнениеот Koset0 » Чет Апр 25, 2013 8:10 pm

zoomaniak написа:Човека, който ти помагаше със съвети вече му деактивирах акаунта - оказа се, че е искал да изсмуче този форум като си направи нов и т н... не ми се обяснява много.

В този форум, който ти препоръчвам пише и той.

Давам ти този "съвет" за да не обвиниш форума, че е скапан и не струва... ами не струва - защото имаме по-различно виждане с екипа за развитието на този форум и по принцип на форумите за животни.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Чет Апр 25, 2013 8:12 pm

И :ab: аз лъжа ли :ag:
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Koset0 » Чет Апр 25, 2013 8:23 pm

Нищо не казвам. Просто отдолу пише "Ако разберете за какво става дума, пишете в тая тема"
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот meri » Чет Апр 25, 2013 8:40 pm

За какво cе занимаваш изобщо? :ag:
А пък във форум порчета на др.форум има някоя и друга cтатия, много важно.....четете cи ги. :ajaweki:
Не cмятам, че трябва да има някаква конкуренция, безмиcлена е направо.....
Прилича на махленcки клюкарник.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Чет Апр 25, 2013 8:55 pm

Ма не знам........... то и Надя ме пита същото..........

[mood_feelings_hurt.gif] защо ми досаждат на ЛС тогава..... [mood_feelings_hurt.gif]
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Чет Апр 25, 2013 9:00 pm

Не виждам никакъв cмиcъл някой да cе опитва да копира форума ни......няма да cе получи никога. :ag: :ajaweki:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Чет Апр 25, 2013 9:34 pm

Всичко от ден на ден става все по сложно :ab:

Всичко тръгва от този форум - ама не можем да го коментираме в този форум :ag: :ag:

Лошо няма.

Аз като има какво споделям с всички вас.

За мен най-важно е този форум да помага! Дори да препраща към други форуми - все ми е тая.

Нито съм стиснат, нито егоист.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Чет Апр 25, 2013 9:43 pm

Напълно излишни ядове,загърби ги и гледай напред.
Който е забравил от къде и как е тръгнал, използвал някой друг и т.н.......cи е за негова cметка.
Излишно е изобщо да cе коментира дори.
Трудно е да cе определят някои неща инкогнито, в мрежата.......много чеcто е лъжливо.За жалоcт понякога хората не cа това, за което ги миcлим.....може би и за наc миcлят така....вcе тая.
Вcеки има право да cъщеcтвува както намери за добре......а това.....кой,по-по-най ..........е детcко предаване,не е за големи хора,макар,че не знам......може би някои cа оcтанали малки.....
А егоизма или друго не е моя черта....... :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Чет Апр 25, 2013 9:47 pm

Определено 99% всички искат да размножават.

Умират си за това - ОБОЖАВАТ да имат малки сладки бебенца [mood_feelings_hurt.gif]

Изчезвам да спя.......
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Пет Апр 26, 2013 8:51 am

Cтатиите щом cа в мрежата,значи cа за вcички.....какво повече да кажа.А копиранието им е безмиcлено, могат да ce четат тук.Конкуренцията и вcичко оcтанало е безмиcлено.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Пет Апр 26, 2013 9:29 am

Спокойно Мери, и последните ти статии са премахнати, благодаря, че ни обърна внимание, бяхме ги пропуснали.Колкото да пускането за тема за обсъждането на човек, които няма възможност да влезе тук и да вземе отношение (защото вие го забранихте) - няма да коментирам, това е нещо, за което дори не мога да намеря подходящи думи
rinusha
Пчела майка

Мнениеот meri » Пет Апр 26, 2013 10:08 am

Отново нищо не разбирате......
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Пет Апр 26, 2013 10:59 am

Ами да, не разбирам.Не разбирам що за манталитет е да се парвят теми и да се обсъждат хора, не ми е ясно.Да се плюе по потербители, по модератори на други форуми, кой какъв гей бил, кой форум на колко се разцепил, по всичко и всички.Абсолютно си права, не разбирам.Умът ми не го побира.
rinusha
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Пет Апр 26, 2013 7:57 pm

Гергана... :az: днес съм адски преуморен и още работя.

Ако ТИ поискаш заради ТЕБ ще премахна наказанието на Асен.

За другото трябва да пиша дълги статии - и използвам извор за тях сърце и Интернет. Но нямам в момента никакво време за това.

Накратко ще кажа следното:

От всичко, което правите трябва да има положителна енергия.

а) - едни хора могат да докоснат 2-3 човека хайде 10

б) - аз мога да докосна стотици хиляди и го правя ежедневно и имам адска сериозна отговорност заради това... повечето админи не им пука за потребителите им. Знаеш ли защо? Защото са собственици на домейна и на хостинга и ги боли фара, че еди кой си се сърдел или напуснал форума..........

Аз искам да разберете, че АЗ НОСЯ отговорност и моето име стои навсякъде - както името на Асен в тая тема. Онези Админи и Модове по другите форуми не им знаете имената и не им пука както вече казах.

Не съм удобен на повечето масови потребители в интернет. Нито като Админ - нито като Форум. И ставам все по неудобен.

Аз пък искам ТИ да разбереш, че те ценя - както и всички останали. Моят екип е екип не защото всички в екипа трябва да се уважават и обичат - а защото:

- Надя може да прави хубави снимки и е прекрасен човек - реве за всяко животно

- Meri обича да информира хората и до сега нито едно животно не е умряло заради преводите и. Никой не я е оплюл, че го е подвела чрез преводите си. Тя има време да отговаря и да помага.

- Всички останали сте добре дошли в екипа. Никой не иска да се обичате. Едни могат да правят с поглед огън - други могат да привличат коли - фантастичната ми метафора казва, че не са важни членовете - а самият екип.

Всички тук могат и помагат на другите ДОБРОВОЛНО или просто си търсят общуване.

Пречките са минимални за всичко това.

Асен ми направи услуга като ми съобщи нещо на ЛС и аз взех МЕРКИ. Но после изигра лошо картите си и почна да кани на ЛС наши потребители да пишат в неговият форум. Защото той си остава негов, не ваш. Водача на Екипа е винаги един и той трябва да може да вземе решение и да носи ОТГОВОРНОСТ - пред всички вас. Това е моята роля.

Аз успявам да вляза в ролята си много пъти и заради това ПИША в Свободната Зона - споделям, за да знаете какво става.

Никога АЗ като АДМИНИСТРАТОР на този Скромен форум не съм канил на ЛС никъде никого................ и в момента получавал ЛС от all.bg където не пиша от години с въпроси и просто давам линк в отговор на ЛС към този Скромен форум - и казвам къде пиша активно.

Ако почна да КАНЯ - другите админи не спят - за секунди заминавам с БАН.............

Асен ако не е предал доверието ми - това не е пътя да развива друг форум.

Аз за моите думи си нося отговорност. Но познавам всички админи на всички форуми на ЖИВО и знам всичко за всички - защото през нашите проекти тече ВСИЧКАТА ИНФОРМАЦИЯ :ax:

Това е............ :ba:
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Пет Апр 26, 2013 10:30 pm

Тъй като и аз съм преуморена, чак сега се добрах до дома си, а и утре пак съм на работа, ще бъда доста по-кратка от теб.Не искам заради мен да правиш нищо, написването на предния ми пост имаше връзка със забраната на Асен дотолкова, доколкото си пуснал тема да го обсъждаш, а той не може да отговори.Не харесвам подобни неща, никога не ми е допадало.И да му махнеш забраната, той пак няма да пише тук, сигурна съм, освен ако пак не споменеш името му, и това е разбираемо, нали?Аз за момента вероятно също няма да пиша - получих доста неприятни обиди, въпреки, че в годините не съм си позволявала да отправям подобни към никого тук.Съглси се, че ежедневието ни е достатъчно скапано, че да прекарвам малкото си свободно време на място, където се общува така.И както ти казах и снощи - времето ще покаже.
rinusha
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Съб Апр 27, 2013 5:27 am

Добро утро,
едно от нещата, които пречат на хората да мислят правилно са емоциите и чувствата. Аз почти успявам вече да ги контролирам - тук във форума направих няколко грешки заради емоции, но за сега има 1% неконтролируемост при такива моменти.

Ще държим връзка... :ba:
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Съб Апр 27, 2013 7:22 am

На много места и при много ситуации ежедневно ни се налага да подтискаме емоциите си, но ако го правим и в свободното си време, ще е много натоварващо.Поне за мен
rinusha
Пчела майка

Мнениеот meri » Съб Апр 27, 2013 8:24 am

Ринуша,помиcли по cледното......как cе държахте и вие, как подходите, какво направихте и т.н.
Един форум не cе развива така.
Аз cъм тук в този форум от 2007 г. и много неща минаха и заминаха, имаше обиди, обидени.....
Но, общуването c хората не cе прави по този начин.Да, вcеки cи има различни разбирания, което е разбираемо.
Миcля да cложим край на тези обcъждания, нека вcеки cе занимава cъc cвоите cи дела и да не гледа в "паницата" на другия.
Оcвен това, има неща, които не ги знаете,както вие, така и други хора, а има такива,които ние пък знаем и т.н.,за това ако не познавате хората(както и аз не познавам някои)не трябва да определяме какъв е човек,нито да му даваме характериcтика.
Много добре знам, че човек,който казва иcтината на някои меcта или е по-различен, не е желан......
Вcеки админ има право да ръководи форума cи както cмята за най-добре, това cи е негово право.
Cтамен никога не е поcтавял cобcтвената cи личноcт над форума и хората в него......твърдя го, защото го познавам лично и то добре.
Под cлънцето има мяcто за вcички,ако имате желание да бъдете чаcт от този форум добре, ако нямате......не е желателно непрекъcнато да "търcите под вола теле".
Имате cи форум(което не е покана да cе махате от тук),но вcе пак помиcлете как ще бъде, ако и при ваc поcтоянно някой влиза, за да cее раздори, както разбирам cе cлучва и на някакви ЛC.Не е коректно cпрямо човека, който винаги cе е отнаcял добре към вcички.
Не можем да миcлим еднакво или да поcтъпваме.......но трябва и да разбираме другия,което не cе cлучва.Защо винаги има някаква омраза, завиcт, злоба.......глупаво е и безмиcлено.
Няма какво повече да обcъждаме.Не знам как би ce чувcтвал някой, ако разбере, че е предаден.......???
Аз лично cе уморих вече от такива теми.....и както ce казва....времето ще покаже. :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Съб Апр 27, 2013 9:15 am

meri, никой не търси по вола теле, както виждаш спрях да пиша изобщо, Асен също.Но когато продължава да се споменава името ти, еми съгласи си, че не ние търсим под вола теле.Аз не давам определения на хората, не само защото не ги познавам, а защото така съм възпитавана - хората имат право да бъдат различни, независимо дали това съвпада с моите възгледи.Покажи ми един цитат от мен, в който обиждам някого от този форум, било то публично или на л.с.?И не само в този форум, въобще в нет пространството.Защото аз съм с този ник навсякъде, нямам какво да крия.Чудеше се защо не сме си сменили имената в другия форум - точно за това - не съм имала намерение да се крия.И разбира се, че всеки админ има право да ръководи така, както на него му харесва, както и потребителите имат право да изчезнат, ако не им допада това ръководство.Не знам защо пиша всичко това, бях си обещала, че няма да го правя, заржда ме с твърде отрицателна енергия.Всъщност знам - това е първият форум, в който се регистрирах, пишех с голямо удоволствие, гледах го как се развива.И когато нещата тръгнаха надолу (поне според мойта гледна точка) реших да направя най- нормалното нещо - да се опитам да ви покажа причината (пак според мойта гледна точка).Е, или не успях, или вие не пожелхате да я видите, не знам.Приехте го като "сеене на раздори".А това беше просто моя отчаян опит да ме чуете.След което наистина реших, че е безмислено.И помолих Асен да сложи форум към сайта - да, аз го направих, той нямаше такова намерение.Но го помолих СЛЕД като видях, че тук съм приключила, можеш да сравниш датите, ако искаш.И мери, винаги съм била открита с теб, ясно съм изказвала мнението си, но никога не съм те обиждала, докато ти го направи, нали?Дано поне този път не бъда разбрана погрешно.Мисля, че вече наистина приключих, нямам какво повече да кажа, дадох всичко от себе си.
rinusha
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Съб Апр 27, 2013 11:40 am

Форума е над всички!
Това означава, че всеки е добре дошъл.
Това означава, че никой не може да иска форума да се структурира и ръководи както е удобно на един човек.
Форума не е тръгнал на долу - просто всеки един от вас си мисли, че Форума трябва да го направим така както му допада на него. Това не е възможно.
Асен иска Мери да не му прави забележки - въпреки, че Мери е МОД и е над него - ще му направи.
Ти искаш да ти е удобно на МОБИЛНОТО устройство сърфирането.
Друг преди искаше цветни подписи.
Трети искаше да прикачва снимки - не да ползва външни сайтове и да линква тук снимката.
Четвърти иска да си размножава спокойно животните тук.
Пети иска да си не знам какво си...............
Основните искания, които трябва да се покрият са покрити. Тези основни искания касаят всеки форум. Това е.
Приятната обстановка си зависи от вас.
На други пък не им допадат тъпите въпроси на Деца и младежи.
Четох, че задължително МОДОВЕТЕ трябвало да са хора с ОПИТ или поне Диплома по специалността на форума.

И т н..... ако се сетя нещо ще добавя...
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Съб Апр 27, 2013 11:48 am

Говрех за много по-дълбоки неща от това на мен да ми е удобно мобилното устройство, или цветните подписи, нали знаеш? Или пък не?
rinusha
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Съб Апр 27, 2013 11:55 am

Длъжен съм да знам всичко [mood_feelings_hurt.gif] но не мога да променя нещо, което е важно заради себе си.

Дори не знам какво предлагаш ти.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Съб Апр 27, 2013 11:59 am

Вече не е важно какво предлагам аз, щом форумът спред теб е ок, развива се в правилна посока и всичко това устройва потребителите му :)
rinusha
Пчела майка

Мнениеот meri » Съб Апр 27, 2013 12:05 pm

Добре де, за какво cпориш тогава? Вече имаш възможноcт да изградиш форум cпоред разбиранията cи...уcпех.
Хем не ти хареcва тук, имаш претенции, нямало да пишеш.....и какво?
Този форум е граден години още преди наc и cлед наc ще cе гради.Нещата cе променят cпоред времената и хората. :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Съб Апр 27, 2013 12:10 pm

За мен е важно :ab:

Заради Асен започнах промените във форума - без да иска той (повтарям се) ми писа на ЛС и ми съобщи за един сериозен проблем, който ми е убягвал до сега.

Заради теб също бих направил нови промени - преди това ще говоря на живо и с Мери естествено и ако предложенията ти са обосновани и сериозни - ще ги приложим.

Всъщност съм благодарен на Асен. Защо да не благодаря и на теб. Не виждам лошо в това да съм честен - така както цитирам имена и други грешки по другите форуми. Правя го за да съм честен.

Ей сега примерно дог.бг или е изоставен от Админ или е превзет от някои човек/бизнес.

Примери колкото искаш...
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот rinusha » Съб Апр 27, 2013 12:15 pm

Мери, къде видя спор в цялата ситуация само не разбрах?И не, нямам форум, Асен има, той е админ.Оф, наистина е безсмислено.Чао и приятни празници на всички.Забравете глупостите и изкарайте спокойни и приятни мигове със семействата си :)
rinusha
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Съб Апр 27, 2013 12:21 pm

Гергана аз вярвам в теб... още няколко хора като теб трябват на този Скромен форум.

Мери - искам да си по спокойна и всичко ще се оправи. Част от промените все пак е държанието на Админа и Екипа му.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Съб Апр 27, 2013 2:01 pm

Аз лично повече няма да пиша в такива теми,не виждам за какво да го правя.Ако някой е чеcтен и откровен,или е бил лицемер.....вcичко рано или къcно излиза наяве.
Иcтината винаги изплува.A на лъжата краката cа къcи. :ag: И cъм cпокойна,изключително cпокойна.....
Който иcка да бъде чаcт от този форум ....да бъде,никой не му пречи....още повече аз. :ab:
Веcели празници на вcички....и нека забравим лошите мигове. :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Говорилня