Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Животни-хибриди- отделена тема

Животни-хибриди- отделена тема

Мнениеот Шери » Пет Апр 26, 2013 1:40 pm

Нищо не е само в България, за жалост изродите са навсякъде. С всеки ден се убеждавам, че просто сме огромна природна грешка и ще е по-добре за всички ако ни няма. Просто не струваме и пукната пара. Искам просто, да се махнем всички от планетата и да спрем да унищожаваме всичко. Да спрем да сме гадняри, които знаят само да мразят. Да не нараняваме животните. Да не замърсяваме. Ние не сме хора, ние сме изверги. Много, много по - долу от животните. Кажете ми, що за изрод е направил това????? Не мога да коментирам направо. Повръщам ми се.
http://www.genpets.com/meet.php
Животни хибриди в опаковки се продават за детски играчки живеейки от една до 3 години. Седят по рафтовете наравно с хляба сигурно, изпаднали в летаргия. Просто нямам думи...
“Днес тълпата следва кокошия модел и помни само станалото между две хранения.”
Аватар
Шери
В глутницата

Re: Щастливи ли сте? Да или Не?

Мнениеот iv24 » Пет Апр 26, 2013 2:24 pm

Шери написа:http://www.genpets.com/meet.php
Животни хибриди в опаковки се продават за детски играчки живеейки от една до 3 години. Седят по рафтовете наравно с хляба сигурно, изпаднали в летаргия. Просто нямам думи...

:ai: :ai: :ai: Не, не, това нещо не е така... Не знам каква е тая работа, но това не може да са истински живи същества, просто не мисля че е възможно...
Аватар
iv24
В пасажа

Мнениеот Koset0 » Пет Апр 26, 2013 2:52 pm

Какво е това !? о.О
Иначе гледах, че в Китай има живи рибки/костенурки/тритони и т.н в ключодържатели. Не помня колко живееха. :bu:
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Шери » Пет Апр 26, 2013 4:37 pm

Живеят няколко месеца костенурките.
А това са хибриди между много животни и затова така изглеждат хранят се с тръба и изпадат в летаргия. Живеят до 3 години. Изверги!
Аватар
Шери
В глутницата

Мнениеот Шери » Пет Апр 26, 2013 8:03 pm

Страхотен подарък за рожден ден - http://www.genpets.com/media/photo16m.jpg. Сигурно е страхотно да имаш такова животинче. Честно казано, бих купила за да ги спася от живот в пластмасово пакетче.
Аватар
Шери
В глутницата

Мнениеот Koset0 » Пет Апр 26, 2013 8:06 pm

Аз прочетох много за тях. Повечето неща в сайта. Все още не са пуснати по магазини, а са дадени/продадени на някои от служителите на фирмата да ги пробват. Изглеждат по- скоро страшни, отколкото забавни. Не намерих нито една снимка/клип на разопаковано такова. От там имаше някои препратки към други сайтове, и така намерих, че са кръстосвали медуза със мишка, и бяха направили светеща мишка като е под лъчите на луминисцентна лампа. Имаше и зайци, маймуни ... :ai:
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Пет Апр 26, 2013 8:07 pm

Теория за Хаоса - днес не съм много щастлив.

А ле ле какви работи четете :ag:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Шери » Пет Апр 26, 2013 8:09 pm

АА и прасета светещи има. Не ми се коментира, не е лесно да си изрод.Можеш да си луд, но без да пречиш на останалите. Дано, дано никой не ги купи и да спрат тези гаври.
А чете ли, че са кръстосали и човек и заек? :bu: :bu: :bu: Срам ме е, че съм човек на моменти.
Аватар
Шери
В глутницата

Мнениеот Koset0 » Съб Апр 27, 2013 9:30 am

Сънувах, че сестра ми си купува такова. :ag: Леле, кошмари почнаха от това нещо.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Шери » Съб Апр 27, 2013 10:18 am

Аз пък почнах да си мисля, дали могат да ги разпространят и какво ще стане ако има и в България. Предпочитам да не ги виждам. Не знам, на мен ще ми е жал да го видя така животинчето и бих взела, но някак си не са ми приятни, ами ме плашат. Сигурно ще бягам от него. Пък ако ти се разболее, за какво ще го лекуват - маймуна, катерица или риба?
Аватар
Шери
В глутницата

Мнениеот Koset0 » Съб Апр 27, 2013 1:39 pm

Купуват се някакви работи за него. И за мен е страшно- поне да имаше козина. То му растяла само под мишниците. :ag: Откъде ги измислят...
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот Шери » Съб Апр 27, 2013 1:40 pm

Да, кое животно има козина само под мишницата? :ajaweki: :ajaweki: :ajaweki: Казаха че и на главата има малко.
Също и почти не издава звуци.
Аватар
Шери
В глутницата

Мнениеот iv24 » Съб Апр 27, 2013 7:38 pm

И на мен са ми страшни, дано не ги разпространят, а да ги забранят и тия дето ги правят да влезнах в затвора, психиатрична клиника (не че ще ги излекуват) или да ги убият.
Аватар
iv24
В пасажа

Re: Животни-хибриди- отделена тема

Мнениеот she_wolf » Пон Апр 29, 2013 7:49 am

Като видях темата и направо се шашнах. Отидох на страницата, разглеждам и се чудя - откъде паднаха тези учени, каква е тази страна без закони в която си извършват дейността... Чудя се и на това...нещо? Съмнително ми изглежда тая работа, летаргия има в животинския свят, но какви са тия батерии дето ги говорят?! Решена да разбера за какво става въпрос чета всичко, което намеря свързано с това, обаче информация пълна все липсва. За мишките и маймуните бях чувала и преди, в лаборатории, контролирани среди, но за такъв хибрид - никога! Най-накрая стигнах до дъното на историята - оказа се "доказана заблуда". Всъщност било от онези "шеги" които изобретателят пуска по интернет да речем, прави всичко да изглежда много достоверно и просто чака да се наслади на хорските реакции. В този случай изобретателят е Адам Брандейс, съществата са направени от латекс и пластмаса и имат роботизирана част отвътре която да симулира бавно дишане. Направено е за този сайт http://www.museumofhoaxes.com/ , "Музей на заблудите". Сега 19-те такива скулптори са в галерии на изкуството и музеи в Северна Америка и Европа. (ама доста се измъчих докато намеря информация на английски, всичко беше на възмутен испански. информацията в този пост е взета е от Уикипедия)
Е, поне видяхме, че хората по света все още дълбоко се възмущават от подобни експерименти над животни и желаят да спрат това. Има надежда :ab: .
Аватар
she_wolf
Животинче с въпрос

Мнениеот Шери » Пон Апр 29, 2013 1:15 pm

Слава Богу! :ai: На къде отиваше света иначе...
Аватар
Шери
В глутницата

Мнениеот iv24 » Пон Апр 29, 2013 1:16 pm

Много забавна шега, няма що. :bu: [smile3537.gif]
Аватар
iv24
В пасажа

Мнениеот Koset0 » Пон Апр 29, 2013 7:46 pm

Аз изчетох всичко на страницата им + търсих в ютюб. Не можех да чета във форума на сайта. Радвам се, че не е истина, макар че може и да са пробвали смесване на ДНК на човек и нещо друго.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Назад към Говорилня