Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Петиция срещу гигантска ферма за норки край Стара Загора

Петиция срещу гигантска ферма за норки край Стара Загора

Мнениеот freeanimal » Пон Май 04, 2015 6:33 pm

http://www.peticiq.com/115001

Най-отдолу на страницата може да я подпишете. След това разпространете информацията.
Аватар
freeanimal
Животинче с въпрос

Re: Петиция срещу гигантска ферма за норки край Стара Загора

Мнениеот meri » Пет Май 08, 2015 9:48 am

Аз се подписах, направете го и вие. Нека не позволяваме на животните да умират заради нашите прищевки и забогатяване. Хората бавно унищожават всичко около себе си, хвърлят боклуци, замърсяват природата, убиват(индустрията с кожи е нещо нехуманно и жестоко). Няма такова нещо като "хуманно приспиване". Това е само поредната лъжа и заобикаляне, поредната манипулация за жестокостта, която се извършва в тези ферми (животните се одират живи, за да са по-хубави кожите). Много държави вече забраниха тази индустрия, и ние не трябва да я толерираме. Нека кажем своето НЕ на жестокото отношение към животните.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Zoey » Вто Юли 21, 2015 8:57 pm

При достигането на тази информация да моите уши се разтърсих да разбера повече. В някакви малки интервюта, успяха да говорят със собственичката на фермата за норки и доста глуповати неща чух. Едното от тях беше че тези норки нито за са продажба нито за кожи за сега!
След още малко човъркане на информация се оказа че имам вътрешни хора там и ги помолих да разучат дали се продават някакви животни от там или е друго бъдещето им. След няколко напрегнати дена получих отговор че гонят рекордна бройка, за да започнат палта и, че няма да се продават за домашни любимци тази версия е била само за потушаване пред "глупавия и неразбран народ". След това което научих не можех да се побера в кожата си и се организирах с мой познати и роднина адвокат за да се срещна лично с хората работещи там. Директорката излезе за да ме успокоява и да не правя изложения за който не съм информирана, опитах се да запазя пълно самообладание и не ми се получи, бях на косъм да я хвана са яката да я разтърся и да и кажа че ако на някой богаташ му скимне да си прави палто от човешка кожа би ли дала децата си за такава кауза. Нямаше голям ефект в добра посока, може би няколко по съвестни работника да са се замислили чули цялата разправия, но нищо повече. Скоро ще се организираме по- голяма група + репортери на мястото.
Аватар
Zoey
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Сря Юли 22, 2015 6:09 am

Властите казаха, че е законна - четохте ли новината.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Zoey » Сря Юли 22, 2015 11:43 am

Това ми е избягало от погледа, но според властите много неща може да са законни а дали са морални?
Не мисля че се замислят над това.
Изображение
Изображение
Изображение
Ето малко снимки, на който личи че положението още не се е влошило.
П.П. снимките са от мой хора и са пресни от вчера.
Аватар
Zoey
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Сря Юли 22, 2015 5:19 pm

Може ли да ги пусна снимките като новина в Портала :ax:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Zoey » Сря Юли 22, 2015 10:13 pm

Удоволствието е мое :) :ax: