Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Ако нямате против да споделя

Ако нямате против да споделя

Мнениеот gotinata20 » Сря Яну 18, 2012 10:21 pm

Когато бях по малка на вилата си намерихме доста голама костенурка.Не знам как е попаднала в гората на вилната зона на Томпсън но както и да е брат ми и баща ми са я намерили докато са били за гъби кръстихме я Вальо. Бяхме се качили на вилата за седмица през лятото и решихме да го задържим. Решиха да го настанят в моя пясъчник ....... бях много разочарована :ai: .Хранехме го с останки от неувкосена салата зеле краставици морков.Риеше се в пясъка и беше много забавно да го наблюдавам. Като си тръгнахма тате и бате го пуснаха там където го намериха . Все още не мога да си обясня случая и реших просто ей така да споделя. :ag: :ag: :ag: :ag:
gotinata20
Животинче с въпрос

Re: Ако нямате против да споделя

Мнениеот viki-Ivanova1 » Сря Яну 18, 2012 10:34 pm

Много хубава история радвам се че сте го пуснали така със сигурност ще му по добре!

Офтопик:
Защо не качиш някоя снимка ако имате?Сигурно е голямо сладурче! :ba:
Аватар
viki-Ivanova1
В ятото

Мнениеот Koset0 » Чет Яну 19, 2012 10:57 am

gotinata20 написа:Когато бях по малка на вилата си намерихме доста голама костенурка.Не знам как е попаднала в гората на вилната зона на Томпсън но както и да е брат ми и баща ми са я намерили докато са били за гъби кръстихме я Вальо. Бяхме се качили на вилата за седмица през лятото и решихме да го задържим. Решиха да го настанят в моя пясъчник ....... бях много разочарована :ai: .Хранехме го с останки от неувкосена салата зеле краставици морков.Риеше се в пясъка и беше много забавно да го наблюдавам. Като си тръгнахма тате и бате го пуснаха там където го намериха . Все още не мога да си обясня случая и реших просто ей така да споделя. :ag: :ag: :ag: :ag:

Така е като не се интересуваш. Има два вида сухоземни костенурки в България и се срещат на някои места. Виждал съм и в една гора в Пирин Планина. Попринцип не живеят в пясък и са защитени от закона. :ab:
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот gotinata20 » Чет Яну 19, 2012 12:59 pm

не знам защо но нашия Валчо се заравяше в пасъка нямам снимки съжалявам те всички костенурки са защитени от закона но ние нали го пуснахме
gotinata20
Животинче с въпрос

Назад към Намерени диви животни