Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Спешна помощ !

Спешна помощ !

Мнениеот Alex1 » Пон Фев 13, 2012 4:24 pm

Използвам темата за друг въпрос, тъй като съм нов във форума и не мога да видя откъде трябва да започна нова тема. Преди малко открих замръзнал гълъб - напълно замръзнал, не дава никакви признаци на живот. Вкарах го вкъщи, държах го към 15 минути на една не много силна духаща печка. Все още никаква реакция, гълъбът не помръдва. Струва ми се, че най-вероятно вече не е жив и може би повече време е бил измръзнал на студа. Намерих го по гръб, без да се движи, не бях сигурен как мога да определя дали има признаци на живот или няма, затова го взех само за всеки случавй. Бях минал от мястото преди 3 часа, ако тогава съм го пропуснал, значи по-дълго е бил замръзнал, иначе помислих, че може и да имам късмет. Колко трябва да чакам за каквито и да е признаци на живот, за да съм сигурен, че не мога да му помогна?
Alex1
Животинче с въпрос

Re: Спешна помощ !

Мнениеот valnata » Пон Фев 13, 2012 4:29 pm

Почакай още малко. Според мен обаче няма шанс.. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
valnata
Пчела майка

Re: Спешна помощ !

Мнениеот Alex1 » Пон Фев 13, 2012 5:39 pm

Занесох гълъба на ветеринар и той каза, че вече се е "вдървил", т.е. че най-вероятно е било твърде късно да му се помогне. Въпреки това, благодаря за отговора.
Alex1
Животинче с въпрос

Назад към Намерени диви животни