Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Вранче със счупено крило

Вранче със счупено крило

Мнениеот Lucky_Sh » Пет Май 02, 2014 4:36 pm

Здравейте, преди няколко дни хванах едно вранче, което след преглед при ветеринар, се установи, че е със счупено крилце. Много искам да му помогна, но в случая съм непосилна. Имам 6 кутрета и две котки, няма как да го гледам. Искам да се чувства добре при някого, който ще полага грижи за него и вниманието ще си е насочено само към вранчето. Бихте ли ме посъветвали какво да направя? Междувременно ако някой може да си позволи да го гледа, бих му го дала на драго сърце. То е голяма душичка и много бързо се привързва.
Аватар
Lucky_Sh
Животинче с въпрос

Re: Вранче със счупено крило

Мнениеот Bamo » Пет Май 02, 2014 9:33 pm

Нямаш ли възможност да го отгледаш докато се възстанови? После трябва да го пуснеш.
Bamo

Мнениеот zoomaniak » Съб Май 03, 2014 8:30 am

Във Facebook има групи и организации, които могат да ви помогнат. Знаете ли някоя или ние да ви дадем линкове.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Lucky_Sh » Съб Май 03, 2014 11:43 am

Нямам възможност да го гледам, не мога просто да го затворя в клетка, трябва почистване, трябва време да му се отделя. Както бях написала имам 6 кутрета и две котки. Ако имаше изобщо начин, нямаше да пиша по форуми. Бих искала да ми дадете линк, няма да се отказвам, искам да намеря човек, който да се грижи за него. Най-лесно е отново да го пусна, но с това крилце най-много някоя котка да го хване или добронамерените ми съседи да го дозастрелят...
Аватар
Lucky_Sh
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Съб Май 03, 2014 3:20 pm

Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Koset0 » Пон Май 05, 2014 12:21 am

+1 за Дивите Животни :)

П.С. В Стара Загора не приемат врани, защото не са защитени.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Назад към Намерени диви животни