Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Започна много да яде котето

Започна много да яде котето

Мнениеот DuDaKa » Вто Авг 28, 2012 7:24 pm

Преди 2 седмици котето ми ,което женско започна много да мяука...тя е на 5месеца и помислих,че се е разгонила та и взех хапченца и ги давах 1 седмица и през това време неискаше да яде само вода пиеше.., но вече след 5я ден започна много да яде и външно и много пролича много голямо коремче направи това нормално ли е какъв режим на ядене да направя ..
Благодаря ви ...
DuDaKa
Животинче с въпрос

Re: Започна много да яде котето

Мнениеот top4o » Вто Авг 28, 2012 8:29 pm

хапченцата са вредни, кастрирайте я!
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот meri » Сря Авг 29, 2012 8:41 am

Котката не е разгонена,още е малка за това.Освен това тези хапчета се много вредни.Заведи я на лекар.Обезпаразитява ли се вътрешно и външно,има ли ваксина,разхожда ли се навън?
НИКОГА НЕ ДАВАЙ ХАПЧЕТА,ВРЕДНИ СА,МНОГО.
И никога не давай нищо без лекарско предписание.Котката трябва да се храни само с храни висок клас,това подуване не е от преяждане.Режима и дозата храна се определят според марката храна и възрастта на котката,на опаковките пише.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот DuDaKa » Пон Сеп 03, 2012 12:25 pm

Ходих на ветеринар и той ми предписа тези хапчета спрял съм вече да и ги давам и след 1 месец ще ходя да я кастрират
DuDaKa
Животинче с въпрос

Назад към Хранене