Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Странна диета?

Странна диета?

Мнениеот ViCToRy ; » Вто Авг 19, 2008 8:03 pm

Днес като се заговорихме с един познат стана дума за мишоците дето ги давам на змиите и той ми "сподели" че преди няколко години имал котка, хранил я само с бели лабораторни мишки и доживяла 27 години :bu: Не знам дали това е истина, но ми стана интересно - възможно ли е това? И ако да, това полезна диета ли е ? :ab:
Но никой не знаеше какво прави Ставри, че тайно в избата си гледа динозаври :)
ViCToRy ;
В глутницата

Re: Странна диета?

Мнениеот COLUBER » Вто Авг 19, 2008 8:21 pm

За 27-те години - митове и легенди. А диетата си е напълно нормална. Има диви котки, които живеят в пустини и могат да ядът само мишки, дори вода не им е много необходима ако има достатъчно мишки. Е разбира се за домашна котка е хубаво разни калциики в началото и витаминки. Но за възрасните котки мишките им осигуряват всичко необходимо, стига да са били добре гледани :ag:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Вто Авг 19, 2008 8:24 pm

Нямам си идея от какво имат нужда домашните честно казано :ab: Котката е била някаква намерена на улицата, нищо специално като породи и тн. :ab:
Но никой не знаеше какво прави Ставри, че тайно в избата си гледа динозаври :)
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот Rottweiler » Вто Авг 19, 2008 8:24 pm

Бе знаеш ли може и да е истина :ag: те котките живеят дълго на баба ми котарака умря на 16 години падна от 11-я етаж и беше в отлично здраве кой знае ако не беше полетяла надолу още колко щеше да живее и си беше типична домушарска котка цял живот в апартамента като я искарат пред блока испада в паника настръхва съска и почва да дере
Rottweiler

Мнениеот mommovet » Сря Авг 20, 2008 11:58 pm

За котка 27 години не са нормална продължителност на живота, но има и такива случаи. А за една дива котка гризачите и птиците са естествена храна - ако не носят паразити и се хранят добре са си направо идеалната диета.
Аватар
mommovet
Пчела майка

Мнениеот _B_e_r_k_ » Нед Мар 28, 2010 9:05 pm

котката живее най-много 15 години 27 години не са възможно
http://www.jivotno.com/Fellas -Порадвайте ми се ,просто е пишете кода под картината и натиснете порадвай се . Копирайте адреса .
_B_e_r_k_
В ятото

Назад към Хранене