[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Места на които приемат домашни любимци
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Места на които приемат домашни любимци

Места на които приемат домашни любимци

Мнениеот vitaminka » Сря Юли 07, 2010 8:44 pm

Ето места на които приемат домашни любимци :ad:

Море
- Равда - хотел "Адмирал"
- Слънчев бряг - вилно селище "Зора"
- Къмпингите на Камчия - Рай, Качия, Романтика
- Къмпинг "Смокиня" до Созопол
- Къмпинг "Градина" На 6 км. от Созопол
- Хижи и Бунгала на Отманли - хижа Странджа (до Бургас)
- Вили Ропотамо - ММЦ Приморско
- Ваканционно селище "Елените" на 12км от Слънчев Бряг
- Вила “Венета” в Синеморец
- Хотел "Джоя",гр. Варна, кв. Галата
- Гранд хотел "Варна"
- Хотел "Азалия" - Варна
- Бунгала на Цигов Чарк
- Бунгала на къмпинг "Юг" до Китен
- Бунгала "Алекто", Арапя
- Къмпинг "Арапя"
- Къмпинг "Камет", Царево
- Къмпинг "Китен"
- Вила-градина "Рина", къщи и бунгала, на 900 метра от Златни пяцъци
- Къмпинг "Лагуна", Златни Пясъци
- Апартамент в Черноморец - 0897 330 269
- "Къща вила Ело", Синеморец
- Бунгала "При Зафо" - Синеморец
- Лятна вила "Морско конче", Приморско
- Вилно селище "Нимфа" - Камчия
- Къмпинга на Шабла
- Къмпинг "Златна рибка"
- Хотел Magic Palm, Равда
- Семейна къща Лагуна - Китен
- Хотел/къща Стаматови, Черноморец
- КЪЩА ЗА ГОСТИ АЛЕКСАНДЪР, Поморие
- Дуранколак, къмпинг "Космос
- Вила Алекс, Синеморец

Планина
- Еко хотел и SPA & Fitness център МАКРЕЛОВ***, Родопите - Смолян
- Хотел „ПОПИНИ ЛЪКИ“, Родопите, във Буйновското ждрело
- Семеен хотел Етерно, Цигов Чарк
- Доспат - почивна станция на ДЗИ
- Доспат - бунгалата от страната на Сърница
- Къмпингите на входа на Рибарица
- "Via Traiana" на Беклемето
- Вилно селище "Бор" в Ракитово
- хижа Левски - Карловски балкан
- хотел Рай (бивашата станция на КЗУ) на язовир Голям Бегли. тел-035532004
- До язовир Въча - хотел Чилингира (има клетки и боксове за кучета)
- Хижа "Скакавица" до 7те Рилски езера
- Хижа Ком, в Берковския балкан
- Вила Бабината къща, с.Бели Осъм в Троянския Балкан
- Копушевата къща, с.Давидково, Родопите
- Вилно селище „Романтика”, до язовир Ширка Лъка
- Бунгала Здравец, Берковица
- Еко-комплекс Стари Бистрилишки Къщи
- Вила "Джун"- Белоградчик
- Хотел "Евридика", Пампорово
- Вила "FoRest", 5км от с. Борино, Родопи
- Къща за гости "Орлец",с. Буйново в района на Триград - Ягодина.
- Цигов чарк - комплекс от вили "Баташки хан"
- Бунгала „Лъки”,с.Долни Марян, до град Елена
- Туристически комплекс - Нигованка, с.Емен, Велико Търново
- Вила Зорница - Чепеларе
- Вилно селище Малина, Пампорово
- Вилно селище Форест Нук, Пампорово
- Вилно селище Амампури, Пампорово
- Хотел "Замакът", Пампорово
- Вилно селище "Баташки хан", Цигов чарк
- Комплекс "Болярка", на брега на язовир "Кърджали"
- Вила Маджарови - Белоградчик
- Комплекс "Реденка"до Разлог
- Бунгала Алекс- Доспат
- Боровец, Вилно селище Малина (5 лв на ден за куче)
- Боровец, къща"ХРИМА"
- Боровец, Вилно селище - Ягода
Ако нямаш опашка, размахвай усмивки.
Аватар
vitaminka
В пасажа

Re: С куче на море :)

Мнениеот Чехълче » Чет Юли 08, 2010 10:09 am

Витаминке, към хубавия и полезен списъл добавям и едно място от мен. :ay:

Копривщица, хотел "Калина" http://www.rezervaciq.com/hotel_kalina_ ... htica.html
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Re: С куче на море :)

Мнениеот vitaminka » Чет Юли 08, 2010 5:50 pm

Добавяйте, добавяйте.... :ay:
Доспат -
Доспат -
Доспат -
Доспат -
Боровец -
Банско
Язовир Въча -
Цигов Чарк -
Цигов Чарк -
Цигов Чарк -

Цигов Чарк -
Цигов Чарк -
Цигов Чарк -
Цигов Чарк -
Цигов Чарк -
язовир Искър -
Язовир Кърджали -
Ако нямаш опашка, размахвай усмивки.
Аватар
vitaminka
В пасажа

Re: Места на които приемат домашни любимци

Мнениеот Negodnicata » Нед Апр 17, 2011 6:09 pm

Последна промяна Negodnicata на Нед Апр 17, 2011 6:24 pm, променена общо 1 път
Аватар
Negodnicata
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Нед Апр 17, 2011 6:12 pm

Negodnicata - при какви условия пускат с кучета или животни. Дай повече информация де. [smile3537.gif]

Личният опит е най-ценен. :ajatki:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот k-extreme » Пон Авг 22, 2011 2:03 pm

СПА Хотел Яев - с.Соколица, до гр.Карлово
http://www.hotel-yaev.com/

Условията тук са животните да имат хигиенни навици и да не са агресивни :ax:

Също така в: хотел "България", намиращ се в Хасковски минерални бани

http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=709

Бяхме с 2 кучета: нашето е дребничко безпородно, но с размер на скочтериер, а на нашите приятели кучето беше (отново мелез) , но с размер на лабрадор. Нямаше проблем - бяхме с кучетата и на басейна и в ресторанта отвън. Даже нашата Чери лежеше на шезлонг край басейна :ajatki:
"Errare humanum est, ignoscere divinum ."
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот robi99 » Пон Авг 22, 2011 4:05 pm

За планината също така хотел "Ренесанс" в Рибарица(до град Тетевен)Много хубав семеен хотел.Бяхме с чичо ми с лабрадор няма проблеми
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
Аватар
robi99
В ятото

Мнениеот valnata » Пон Авг 22, 2011 4:59 pm

Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот k-extreme » Вто Авг 23, 2011 8:45 am

Също така в к.к.Албена - навсякъде приемат с домашни любимци.

http://www.albena.bg/bg/hotels/index/alias/hotels/

В бунгалата и вилите на ММЦ - Приморско, също.
http://www.gap-tours.com/MMC-Primorsko.html

Също така в хотел Релакс, в местноста Буджака, Созопол.
http://relaxsozopol.com/

Забравих да спомена и хотел "Саут бийч" - Царево, но пък там обслужването е ужасно.... А и лъжат за доста неща, включително снимките, които показват как хотела е на 1-ва линия със страхотен изглед не са вярни, пред него има един огромен хотелски комплекс (вкопан буквално в пясъка) [mood_feelings_hurt.gif]
Кой знае може да са си взели бележка и да са се променили, особенно персонала?! Дано... ако някой ходи, ще чакам актуални нови отзиви.
http://www.southbeachhotel-bg.com/aboutus.php?lang=1
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот robi99 » Вто Авг 23, 2011 11:15 am

Да в стаята дават
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
Аватар
robi99
В ятото

Мнениеот k-extreme » Вто Авг 23, 2011 1:32 pm

Всички места, които съм публикувала - също дават в стаите, изобщо не бих препоръчала или коментирала място, където УЖ дават, а животното ще е Бог знае къде... :ai:
Говорим (поне аз де) само за хотели (бунгала; почивни станций и т.н.), в които животните са си при собствениците (както нормално си живеят).
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот larinka » Съб Авг 27, 2011 3:26 pm

В Боровец-хотел Лион 4 звезди пускат малки породи кучета http://borovetz.hotelslion.bg/default/home/bg
larinka

Мнениеот k-extreme » Съб Авг 27, 2011 4:14 pm

Larinka, добре че ме подсети... :ax:
На Боровец в хотел Алпин пускат също.
http://alpin-hotel.bg/bg/2.html

А едно време съм била много често с немската овчарка в хотел Олимп - Боровец (сега не знам как е, но може да се пита). Би трябвало да им е същата политиката...на пропусквателен режим :-)
http://www.hotel-olimp.com/accommodation.html
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот OAKFINGERS » Сря Сеп 14, 2011 12:02 pm

Планина - хижа "Свежен", Средна гора
http://www.tourism-bg.net/hiji/144_hija_svegen.html
Питах конкретно за животно в клетка.
"Човек може да влезе в ада, яхнал собствения си език!"
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот OAKFINGERS » Вто Сеп 27, 2011 8:51 am

Планина - вила "Ломар", на 4 км. от Калофер, Стара планина.
http://www.vilalomar.com/
Мястото е много приятно и има голяма градина, в която животните могат да потичат. Край къщата преминава рекичка :sunny:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот anymary » Сря Ное 16, 2011 7:13 pm

През лятото бях в Шкорпиловци,в бунгалата на БАБХ(Българска агенция по безопасност на храните),понеже имам около 5-има роднини ветеринари tongue .Там също се допускат кучета,котки,животни в клетки и т.н в стаите,но с ограничение на килограмите.
Всеки нов ден е нова емоция!^_^
Аватар
anymary
В ятото

Мнениеот Lila » Чет Фев 23, 2012 11:35 am

[quote="k-extreme"]Също така в к.к.Албена - навсякъде приемат с домашни любимци.

Не съм много сигурна, че приемат навсякъде, до декември работех в този комплекс, и бях в "Фламинго Гранд" хотела, който излиза отваряйки сайта, мисля че само там, "Добруджа" и 3-те "Лагуни" можеше да доведеш домашния си любимец, това лято като беше киноложката изложба само там настаняваха участниците, а за гранда, таксата беше от порядъка на 10 евро на ден, и стаята, която ти дават е по-нисък клас и на определен етаж. Какво искам да кажа с по-нисък клас, че примерно няма мокет стаята, а е с плочки, смисъл не много значителни неща като цяло
Приятно е да си бълха в лъвска грива. Унизения лъв усеща, че го хапе това нищожно създание, а бълхата може да каже 'В мен тече лъвска кръв'
Аватар
Lila
В ятото

Мнениеот k-extreme » Нед Фев 26, 2012 4:05 pm

Lila, така четох, че пише в сайтът им, а и една позната в тур-операторска фирма (която има куче) ми го беше казала...
Разбира се могат да имат условия и уловки...
Ние там от 3 години не сме спали, но братовчедка ми беше в Лагуна парк това лято и каза, че в техния хотел еимало няколко кучета, 1 пор и 1 игуана (по време на нейния престой).
Аз лично за себе си се убедих, че колкото е по-скъп и изискан един хотел , толкова по-либерална политика имат, за това какво "вкарват" или взимат със себе си техните гости :ay: :ajaweki:
На мен лично (за 20 години наблюдения) само веднъж са ми отказвали да приемат домашният ми любимец и то беше един забит и смотан хотел (даже бунгала бяха май) м/у Берковица и Монтана, сигурно нямаше и 2 звезди...
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Нед Фев 26, 2012 4:08 pm

А на всички тези места приемат ли зайчета.Никъде не ходя без него и ни се налага да го вкарваме скришук...
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот Lila » Пон Фев 27, 2012 7:34 am

Bunninny, може би, като си правиш резервация, най- добре уточни това, където и да ходиш :) Честно да си призная, въпреки, че съм на 20 минутки от морето, винаги ми е допадало, вместо хотел, да си наемем вила, като ходим на почивка където и да е....нагледала съм се какво става в хотелите :) А и там никога няма да ти откажат, дори и слон да си заведеш :)
Приятно е да си бълха в лъвска грива. Унизения лъв усеща, че го хапе това нищожно създание, а бълхата може да каже 'В мен тече лъвска кръв'
Аватар
Lila
В ятото

Пътуване с домашни любимци в Монтана област

Мнениеот OAKFINGERS » Чет Мар 01, 2012 2:34 pm

Попаднах на още един линк с къщи/вили, където можете да отседнете с "пухкавите" - това е за област Монтана :az:
http://www.pets359.com/montana-region/
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот OAKFINGERS » Чет Авг 09, 2012 3:52 pm

Място, на което ни приеха с пор: Вила "Слънце", Априлци, кв. Острец:
http://pochivka.bg/o-1910-%D0%BA%D1%8A% ... 1%86%D0%B5
Вилата има голям двор и е в непосредствена близост до гората, където може да се тича с любимеца :sunny:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот k-extreme » Нед Авг 26, 2012 3:23 pm

Между другото има доста места , където пускат с животинки, просто скоро се сетих да проверя за БГ варианти чрез www.booking.com , който по принцип ползувам за резервации в чужбина.
Та там най-отгоре задавате място дестинация, например: Приморско/ Боровец / Созопол / Златни пясъци, може не само курорти, а и градове, села, месности, а по-надолу от лявата страна има изредени изисквания, там задавате от раздел "Удобства" - "допускат се домашни любимци" и ще се изненадате колко много места има... :ay:
Само за информация да кажа, че се сетих скоро в "Елените" са разрешени навсякъде домашни любимци (стига да не е много едра порода куче).
Успех и весели почивки :sunny:
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот berkitom » Нед Авг 26, 2012 3:56 pm

Аз попринцип всяка година ходя в Сл.Бряг, но не го знаех това "ЗОРА".
Ще го потърся, благодаря. :ax:
Аватар
berkitom
В глутницата

Мнениеот k-extreme » Сря Авг 29, 2012 8:01 am

На Слънчев бряг и в Дюн пускат, също и в хотелите на Виктория груп (Чайка, Виктория палас), както и в още около 50 хотела - вижте в Booking-а . :ay:
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот mikibg » Съб Авг 17, 2013 10:56 am

Днес със семесйтвото ми ще ходим на залив Болата, но искам да разбера дали допускат домашни любимци? Моля ви, ако някой е ходил там, да ми каже!
Аватар
mikibg
В ятото

Назад към На почивка с или без любимец